POI do Sygic Mobile

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Odpovědět
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47726Příspěvek *MC*

Jinak komu se Sygic pokaká, tak se přeinstalovávat nemusí, stačí projít a smazat soubory změněné ten den a dobu kdy jsi se v tom vrtal. Teď jsem to zrovna řešil :koul:
Sygic Aura HTC
Uživatelský avatar
mr.SM
Příspěvky: 15
Registrován: 28.12.2011, 11:40

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47751Příspěvek mr.SM

Tak nevim. Stahnu poi ve formatu rupi, ikonku v 8bit hloubce, pres rupi convertor zkonvertuju. Vlozim do IMPORT, zapnu a nic. Tak samo zkopiruju do slozky s mapou a nic... Mam Nokii N8, a ne a ne to rozchodit...
Uživatelský avatar
Wojnar
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 7:36
Bydliště: Třinec

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47756Příspěvek Wojnar

Promiň, ale nenapsals to přímo, ale kopíruješ ty *.rupi soubory a ikony přesně tady: Sygic/maps/import ?
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Uživatelský avatar
mr.SM
Příspěvky: 15
Registrován: 28.12.2011, 11:40

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47757Příspěvek mr.SM

Ano zkousel jsem do slozky import. Nepomohlo to. Zkusil jsem to i natahnout primo do prislusných slozek. Uz proste nevim...
Uživatelský avatar
Wojnar
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 7:36
Bydliště: Třinec

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47758Příspěvek Wojnar

Abych jen nekecal.
Teď jsem si stáhnul jednu databázi a ikonu - CZ_Bankomaty_GE_Money_Bank
Předpokládám, že máš zde v Uživatelský panel->záložka Nastavení online.poi.cz ->Výchozí formát pro stahování nastaveno a tím pádem stahuješ: rupi - Sygic Aura 2.
Když je to takhle nastaveno tak se stahuje *.txt soubor ve správném formátu a ikona pak má taky tu správnou velikost a barevnou hloubku.
*.txt zkonvertoval do *.rupi a ten spolu s ikonou nakopíroval do Aura/maps/import.
Spustil Sygic a hned po startu vyskočila hláška o nalezené databázi či co a po odsouhlasení proběhl import.

Promiň, že jsem to popsal až tak polopaticky, ale chci vyloučit případné nedorozumění.

Jen si chci něco upřesnit:
Napsals
mr.SM píše:.... Stahnu poi ve formatu rupi, ...
Když je to nastaveno podle toho jak jsem popsal výše, stažený soubor NENÍ *.rupi, ale *.txt!!
Ale možná si to jen blbě napsal.
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Uživatelský avatar
mr.SM
Příspěvky: 15
Registrován: 28.12.2011, 11:40

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47759Příspěvek mr.SM

Ano, vse delam zpravne. Mam nastoveno RUPI, stahnu .txt a prekonvertuji do .rupi. Rupi i s ikonou dam do slozky import, zapnu sygic a nic. Neimportuje se...

Proto me zajima, zda jde nejak dostat primo poi do mapovych podkladu.
Naposledy upravil(a) mr.SM dne 14.11.2012, 12:25, celkem upraveno 1 x.
PeNik
Příspěvky: 11
Registrován: 29.8.2007, 12:54

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47760Příspěvek PeNik

A je v N8 Sygic Aura? Jaká verze?
Uživatelský avatar
mr.SM
Příspěvky: 15
Registrován: 28.12.2011, 11:40

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47761Příspěvek mr.SM

Mam verzi 11.03, R-25713.
Uživatelský avatar
Wojnar
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 7:36
Bydliště: Třinec

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47763Příspěvek Wojnar

mr.SM píše:...Proto me zajima, zda jde nejak dostat primo poi do mapovych podkladu.
Ne :(

Tak mně napadá, od které verze Sygic přidal do Aury vlastní POI?
Jestli teda ta možnost není od začátku.
Už fakt nevím.

EDIT:
Tak už vím, že Aura úplně od začátku vlastní POI nepodprovala:
Wojnar píše:...Přešel jsem k Sygic GPS Navigation (Aura) a tu nejdou takto POI přidávat, teda podle Sygicu zatím.
Takže tohle zatím řešit nemusím...
Teď otázka od které verze tu podporu přidali a pak jestli ji přidali i do Symbianu.

PS:
Jinak koukám, že Sygic to už na Symbianu dávno odpískal.
Naposledy upravil(a) Wojnar dne 14.11.2012, 19:32, celkem upraveno 1 x.
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Uživatelský avatar
mr.SM
Příspěvky: 15
Registrován: 28.12.2011, 11:40

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47764Příspěvek mr.SM

To uz slo i ve verzi 8. Jde o ti ze na androidu ok, ale symbian ne a ne to pobrat. Pritom to je jeden a ten samy soubor. Jinak kam si to aura natahne ze slozky import? V systemu mam slozku import od zacatku instalace.
Uživatelský avatar
Wojnar
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 7:36
Bydliště: Třinec

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47765Příspěvek Wojnar

Pleteš jabka s hruškama.
Byl Sygic, starý Sygic, s "podnázvy": Mcguider (7.xx), Sygic Mobile Maps 8 až 10 (8.xx).
Vedle poslední verze SMM10 pak vyšla Aura, později Aura2, mezitím ukončili SMM (starý Sygic) a Auru přejmenovali na Sygic: GPS Navigation.
No a jak se vyvíjela Aura, tak v jejich začátcích měla opravdu sparťanskou výbavu. Ta neuměla skoro nic.
Od jejího počátku až k dnešní verzi 12.1.3 urazila VELMI velký kus cesty :palec:


PS:
Jak tak koukám do historie této diskuze, tak na 5. stránce zde je důkaz, že ještě verze 11.0.2 to NEuměla.
kulicka píše:Aha...tak ted uz vim,proc mi to nejde...
A neni pro posledni verzi (11.0.2) treba nejaky novy postup?
Zatim jen testuju vypujceny Samsung Tab,ale docela bych do neceho nabehl.
Jestli Ty máš 11.0.3 pak je VELKÁ pravděpodobnost, že to neumí ještě taky :(
Poslední 11-ka na Androidu byla 11.2.6, čili prodělala opravdu MOC aktualizací od prehistorické 11.0.3.
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Uživatelský avatar
mr.SM
Příspěvky: 15
Registrován: 28.12.2011, 11:40

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47766Příspěvek mr.SM

Ok, tim padem je nokie mrtva. protoze new verze pro symbian uz nebude. Je cas zmenit tel. Diky za rady...
Uživatelský avatar
Wojnar
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 7:36
Bydliště: Třinec

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47767Příspěvek Wojnar

Poslední zmínka co jsem našel, která spojuje Symbian a Auru říká něco taky o 11.2.6.
Jenže jak vidno Sygic Symbian odpískal, takže oficiálně Auru na Symbian už ne :(
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Uživatelský avatar
mr.SM
Příspěvky: 15
Registrován: 28.12.2011, 11:40

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47782Příspěvek mr.SM

Jsi me nakopl. Mel jsem za to ze na symbian je posledni verze 11.03, tak jsem googli, stahnul milion torentu se sygicem, a nejak jsem nacpal verzi 11.2 pise mi to sygic core, a funguje uplne vse. Jak poi, tak ikony. Diky Wojnar...
Uživatelský avatar
Wojnar
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 7:36
Bydliště: Třinec

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 47783Příspěvek Wojnar

Máš SZ :)
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Odpovědět