vlastní menu v TT - úprava

Vše o navigacích značky TomTom
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: vlastní menu v TT - úprava

Příspěvek: # 45239Příspěvek Gumídek

S těmi telefony bych tolik nevyskakoval...Mám s tím zkušenosti, a spousta mých kolegů kamarádů vyzkoušeli a vrátili se k TT. A např. Nokia u nových typů (Lumia atd) své navigování (nokia maps) podělala tak, že jim to spousta uživatelů hodí na hlavu...To jsou ty, které běží na nových Windows Mobile....
A zase tak špatná ta aplikace není....
A ke Galileu se nebudu vůbec vyjadřovat. Už jen kvůli tomu, že se uvažuje pouze o zpoplatněném užívání, protože se na Galileu uletělo o obrovské peníze, a někde je budou chtít dostat zpět...
filip.kolin
Příspěvky: 8
Registrován: 25.6.2009, 8:33

Re: vlastní menu v TT - úprava

Příspěvek: # 45245Příspěvek filip.kolin

Spíš by "UŽ" TT mohl zareagovat na dění kolem a spustit aplikaci pro Android. Přece jen lidi telefony používají, ne každý trvá na variabilitě (zatím jsem neviděl lepší přizpůsobitelnost, než iGO Primo), takže když už TT dělá tyhle nepřizpůsobitelné a na tvrdo nastavené záležitosti, aplikace pro Androida by pro ně neměla být problém.
A také bych neglobalizoval pojem "telefony", Nokii už nemám kolik let, tak nemůžu soudit (definitivním zklamáním a důvodem o odchodu byla N98 se Symbianem), mám už několikáté HTC, na Touch HD jsem měl (spíš z experimentálních důvodů) několik navigací a rozhodně se tato oblast ubírá tímto směrem. Nač mít na stole 4 ovladače k TV, přehrávači, receiveru..., když může být jeden, proč mít několik zařízení na telefonování, navigaci, záznamy, atd., když to můžu mít v jedno. Dá se polemizovat o tom, že univerzální věci stojí za ....., ale já s Touch HD až do kolapsu touch screenu neměl (co se navigování týká) problém.
Tím chci říct, že by mohli být pružnější a také si uvědomit, že jim zde utíkají peníze, protože zrovna já bych si fungující TT pro Android rád zaplatil už dávno a právě proto, že ještě má své věrné uživatele, je jasné, že bych nebyl zdaleka sám.
TT GO930, NC SE 9.205
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: vlastní menu v TT - úprava

Příspěvek: # 45249Příspěvek Gumídek

Tak pro Android TT dělat navigaci nejspíše nebude, stejně jako ustoupil od Windows mobile...
A po pravdě řečeno, pro lidi, kteří jezdí jednou za rok z bodu A do bodu B je navigace na nic, stačí jim telefon s vestvaěnou navigační aplikací. Pro lidi, kteří mimo navigaci potřebují telefonovat a dělat něco na mobilu, je zase navigace v mobilu na nic...
Všechno má holt svoje pro a proti...
Já odešel od Nokie také kvůli Symbianu, a jsem rád, protože nové Windows mobile se mi vůbec nelíbí, protože se snaží například Nokii hnát podobným směrem jako jde iPhone....Ale on má na rozdíl od Nokie velkou komunitu uživatelů, Nokie jich mraky ztratila ve prospěch značek HTC, Samsung, LG atd atd...Ale to už jsem moc OT....
Odpovědět