POI střelnice

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4082Příspěvek Baharis

A je nutné, aby tam to slovo "Střelnice" vůbec bylo? Možná by stačilo jen město a klub. Pokud by to nebylo v lese, tak třeba ulici. Oddělené čárkou, nebo pomlčkou. Ale líp to budou vědět admini.
Jen připomínám Stanley, že v názvech nesmí být háčky nad písmeny. TT je neumí...
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4083Příspěvek MilanSu

Vzhledem ke slucovani pro tvorbu vlastniho POI.DAT (mne osobne zatim take strelnice nezajimaji), bychom meli dodrzovat standartni zapis(GOLF, SQUASH ....). Zde by mozna stacilo STREL
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4086Příspěvek Jirásek

Nemám do toho sice co mluvit :) , ale nemohu si odpustit si jeden návrh : STREL mesto,ulice,klub,kontakt.
Při slučování to bude jasné, při vyhlédávání v navigaci také. Co vy na to?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4088Příspěvek Baharis

Ale všichni do toho můžeme mluvit. Člověk nikdy neví, kdy si z něho kdo vystřelí :D
V podstatě by to tak mohlo vypadat. Drobný problémek je jen v tom, že většina střelnic je v lesích, kde ulice nejsou. Pouze Praha, Brno a několik málo dalších měst mají kryté střelnice někde v zástavbě. No a ten kontakt, to nevím. Co jsem dodával střelnice, tak kontakty neznám a podle mě POI nejsou Zlaté stránky. Kdo chce kontakt, ať si jej tam najde. :wink:
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4090Příspěvek Jirásek

Baharisi, samozřejmě, pokud je střelnice v lese, tak tam nebude ulice, tento údaj bude vynechán.
Ale mohlo by tam být třeba číslo posedu :lol:
Jednoduše řečeno, zapsat informace které jsou dostupné, ale v jednotném formátu. Některé střelnice třeba mají telefon, byl jsem "peskován" u jiné kategorie za špatný formát čísla, protože to někdo využívá. Například, zájemmce na dovolené si bude si chtít ověřit, zda je posed či palpost volný a dostatek volně pobíhajících cílů :lol: :lol: , zavolá si z navigace.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4091Příspěvek MilanSu

V podstatě stejně jako všechny hlavní POI, poud je znám kontakt (myslím telefon) a pokud se tam vejde, tak určitě ano, taky to občas využívám, na co hledat ve Zlatých stránkách :D vzdyt preci mame "Zlate POI stranky"
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Stanley
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2007, 6:33

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4092Příspěvek Stanley

Adresa si myslím je celkem zbytečná když tam každej stejně dojede podle navigace, maximálně město. Kontakt by se mohl hodit hlavně kvůli otvírací době, protože ta je u střelnic hodně různorodá, zvlášť u těch venkovských venkovních...
Takže by to mohlo vypadat asi takhle
STREL - ( město), ( název, klub, nebo jiný popis), ( kontakt - www stránky, telefon atd.)
Mám jen strach aby to nebylo neúměrně dlouhý, jsou v tomto směru nějaká omezení?
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 4094Příspěvek Jirásek

Jestli se nepletu, tak max. 63 znaků. telefon musí být ve formátu >420xxxxxxxxx , ta "šipčička" (kod 003E, případně desítkově 62) je prý velmi důležitá :!: , a bez mezer a různých + nebo 00 před číslem.
Co se adresy týká, nějaké bližší určení (město, obec a pod.) je důležité, když budeš vyhledávat v poi kategorii, musíš se podle něčeho orientovat.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
milav
Příspěvky: 13
Registrován: 7.6.2007, 15:18

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 5793Příspěvek milav

Ještě funguje správce POI střelnice? Přidával jsem před nějakým časem pár střelnic v Praze a okolí a zatím se v POI přidané střelnice neobjevily (je to asi 3 neděle). Je to škoda... :zamysl:
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 5825Příspěvek Baharis

Díval jsem se trochu na střelnice a jejich správce. Je pravdou, že všechny střelnice byly zadané 12.4.07 a potom nic. Ale Stanley tu byl naposledy 5.7.07, tudíž sem chodí. Admini by se mohli podívat, jestli ve frontě něco visí (jestli to bylo zadáno správně).
Pokud by s tím Stanley měl problémy, změním názor a převezmu to. Tolik práce by to snad nemělo být navíc....
GARMIN nüvi 670
milav
Příspěvky: 13
Registrován: 7.6.2007, 15:18

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 5844Příspěvek milav

Díky moc, zadával jsem to stejně jako hrady a nebezpečná místa a tam to prošlo, tak by to snad mělo být dobře, jinak rád opravím... :grin:
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 5858Příspěvek libor_m

Pokud jsem dobře počítal, je jich tam ve frontě 6 kousků. Juknu se na to a případně je vypustím ven. Budu kontaktovat správce a pokud se mi do 14 dnů neozve (příp. dovolená), tak správcovství převedu na někoho jiného.
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Jirka_KT
Příspěvky: 1
Registrován: 3.8.2007, 7:54

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 6807Příspěvek Jirka_KT

:arrow: Tak jsem trosku prispel do mlynku a zvednul pocet zaznamu na 92. Pokud vite o dalsich strelnicich, tak vesele pridavejte :D :!:
Kurt
Příspěvky: 18
Registrován: 11.5.2008, 12:30

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 16029Příspěvek Kurt

Tak jsem jedním kouskem taky přispěl, uvidíme, jak dlouho bude čekat ve frontě. :usmev:
TomTom ONE New 7.903
fugo
Příspěvky: 1
Registrován: 12.8.2011, 12:39

Re: POI střelnice

Příspěvek: # 48227Příspěvek fugo

Přidával jsem 2 střelnice do poi, vše ok v seznamu jsou, v zobrazení na mapě jsou, v poi pro IGo jsou ale v poi pro Sygic stále nejsou. Proč se databáze neaktualizuje i pro Sygic?

Díky
Odpovědět