Garmin 60CSx

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
xcrazygirl
Příspěvky: 2
Registrován: 4.7.2008, 15:03

Garmin 60CSx

Příspěvek: # 18499Příspěvek xcrazygirl

Potřebovala bych poradit s mým nově zakoupeným přístrojem. :zamysl: Není mi trochu jasný způsob ukládání dat(prošlé trasy, trasové body). Je pravda, že se tyto informace ukládají nejdřív na vnitřní pamět(která je myslím 64 MB) a pak na kartu(mám tam nyní 1GB)?Máte taky někdo už zkušenosti kolik dat se na gigovku vejde?Díky moc
Uživatelský avatar
mbertl
Příspěvky: 9
Registrován: 4.11.2007, 21:38

Re: Garmin 60CSx

Příspěvek: # 18516Příspěvek mbertl

Pokud v menu prosle trasy zvolite Zap. tak se zaznamenava prosla trasa do vnitrni pameti pristroje. Tuto lze pak ulozit bud do pristroje, kam lze ulozit pouze 20 tras nebo na kartu. V nastaveni lze jeste vybrat prepis pri plne pameti, kdy starsi data jsou prepisovana novymi. Pokud v nastaveni karty oznacite funkci "Ulozit proslou trasu na kartu" , trasa se automaticky bude ukladat na datovou kartu. Na 1 GB kartu muzete ukladat temer neomezene. Pri rozumnem nastaveni zaznamu trasy (automat, interval - normalni) ma celodenni vylet treba na kole cca 200 kB. Takže pokud budu ukladat kazdy den 200 kB, coz je velmi nepravdepodobne, tak je to za rok 73 MB. Navic 60 CSx uklada zaznamy na rozdil od Colorada na kartu po jednotlivych dnech, tak neni problem s pripadnou archivaci. Kazdy den je zaznamenan v samostatnem gpx souboru. :jupi:
GARMIN GPSmap 60CSx
xcrazygirl
Příspěvky: 2
Registrován: 4.7.2008, 15:03

Re: Garmin 60CSx

Příspěvek: # 18518Příspěvek xcrazygirl

Díky moc za radu!GPS jsem si bohužel koupila až těsně před cestou pryč a nestačila jsem ještě všechny informace pobrat neboli, chtěla jsem se taky ujistit :palce: ...
Odpovědět