DESIGN 2008

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14375Příspěvek freewall

Henry píše:Hodil jsem za popisek "Autorizace" červeně v závorce údaj o počtu bodů čekající na autorizaci...
freewall píše:...
P.S. Ještě snad časem až budete mít chvilku, tak dořešte to tlačítko "označit všechna fora jako přečtená", aby se člověk nemusel odhlašovat a přihlašovat
Toto je vlastnost fóra, která mně ale funguje normálně. Pokud zobrazím nové příspěvky.......

Henry ano, zobrazí se nové příspěvky, ale vyskočím z portálu a když se vrátím (nemusím se přihlašovat, protože mě systém pozná, že jo) a kliknu na "nové příspěvky" tak pořád vidím ty, co před chvilkou, přestože jsem před tím klikl na "označit všechna fora jako přečtená". Teprve, když se odhlásím a znovu přihlásím a kliknu na "Zobrazit nové..", tak pak teprve je nabídka prázdná.
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14376Příspěvek Henry

Pokud se nepletu, tak musíš být "pryč" více než 60 minut, aby se zobrazily jen ty nové. Ale stejně jsou vizuálně červenou barvou odlišeny, tak bych v tom neviděl takový problém nebo ne? Ten limit se dá nastavit na menší hodnotu, ale uživatelé, kteří nemají zaškrtnuto trvalé přihlášení by se museli přihlašovat častěji...
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14377Příspěvek freewall

Tak o těch 6O minutách je pro mě novum, vyzkouším to...... ale neřeš to, určitě máte teď víc důležitějších věcí na řešení :koul:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14383Příspěvek MilanSu

TO Henry : zkoušel jsem záložky, ale už vím jak to má fungovat, takže se mi hůře zjištuje jestli je nějaký rozdíl. Problém je právě u záložky autorizace (teď tedy nemám žádnou k dispozici) ale tím jak v podmenu je jenom jedna nabídka a je v podstatě dost vlevo od záložky autorizace, tak pokud blbě sjedu dolů, tak to přeskočí na jinou záložku. Stejně tak v situaci, kdy nemám žádné položky k autorizaci a sjedu dolů, takmse mi automaticky přepne do záložky radary (což by asi nemělo)
Pokud se týká ikon, jsou stale takove jakoby rozhazene, mám dojem, že dříve bývaly zarovnané (viz slade). Pak je tam dole navíc asi 5 řádek, že je něco zapnuté, jednak nevím co to znamená a jednak mě to uráží :grin: :zamysl: Myslím tím, že to není v podstatě pro mě zajímavá informace, pro upřesnění je to v FF
(zkoušel jsem to ještě v IE7 a tam záložky fungují asi jak by měli, ikony jsou stále rozházené)
EDIT : udělal jsem refresh v FF a záložky už jsou v pohodě, zůstávají viset, čili záleží na pohybu v horní a dolní řádce, čili správně
Přílohy
smajlici.gif
smajlici.gif (11.53 KiB) Zobrazeno 3835 x
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14386Příspěvek rossini

MilanSu píše:TO Henry : zkoušel jsem záložky, ale už vím jak to má fungovat, takže se mi hůře zjištuje jestli je nějaký rozdíl. Problém je právě u záložky autorizace (teď tedy nemám žádnou k dispozici) ale tím jak v podmenu je jenom jedna nabídka a je v podstatě dost vlevo od záložky autorizace, tak pokud blbě sjedu dolů, tak to přeskočí na jinou záložku
Milane, pokud používáš FF (a já doufám že ANO :ff: ), tak stiskni CTRL+F5 (znovu-načtení celé stránky). Ten script už je upravený tak, aby při vyjetí "spodem" neskočila záložka jinam...

Co se týče BBCode, doporučuji Ti někdy na to clicknout, je to "obrovsky" silný nástroj, který skýtá netušené možnosti....
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Turboleon
Příspěvky: 36
Registrován: 15.9.2006, 20:32
Bydliště: Praha

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14393Příspěvek Turboleon

Na PC je to O.K. a desigń super. Nicméně já si aktualizace, pokud jde o radary tahám vždy přes GSM přímo do PDA. a v tom to nejde. /Tytn , WM5/. Resp. když kliknu na nástroje, abych se dostal ke sloučeným karegoriím, tak to neudělá nic. A neudělá to nic ani když kliknu na Radary či Zobrazení. Když adresu sloučených kategorií napíšu do PDA ručně, jde to. Ověřte to prosím někdo z PDA.....
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14402Příspěvek Henry

Jako vždy na PDA to upravujem až to je odladěné na PC - v tom musíte být trpěliví, ale je možné na požádání zapnout starý vzhled podle uživatelé, než to bude hotové. (bohužel nemám momentálně žádný PDA/komunikátor, na kterém to mohu ladit, tak ani nevím, jak je na tom opera mini a další...)
Uživatelský avatar
ssamuell
Příspěvky: 74
Registrován: 29.1.2008, 16:04

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14508Příspěvek ssamuell

Stránka 2 z 14 • 1 2 345 ... 14

mohla by byt tato moznost aj v spodnej casti stranky???
(pri porezerani jednotlivych bodov myslim)
Škoda rit biť ked sa posrala. Som nesvojprávny.
Sony Ericsson XPERIA X1i
OziExplorer - Slovakia 1:50000 VKU tourist topo
iGO 8.3 - SVK
Sygic McGuider 8.06 - SVK
TomTom Navigator 7.9 - Western and Central Europe
Garmin Mobile XT - CNE NT 2010, SVK Topo
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14511Příspěvek Henry

Já myslím, že mohla... :pc: :pc: :pc:
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14514Příspěvek MilanSu

Dnes jsem dělal nějakou autorizaci (jak jsem zvyklý vleže u TV) a narazil jsem na problém se záložkami. Pokud mám zapnutý filtr, tak se záložky přesunou vpravo a pak když si přepnu na záložku Autorizace, tak musím jet "obrovský" kus v modrém pruhu, což se mi ne vždy podaří. Ideální by bylo, pokud by se podmenu zobrazilo uprostřed pod záložkou Autoriazace, čilo stačilo by sjet dolů
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14515Příspěvek Henry

V jakém prohlížeči? V IE i ve FF? Můžeš poslat screen - já už mám novou verzi, tak to nemohu nasimulovat...
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14516Příspěvek MilanSu

V FF (POI.GIF) se hledací formulář přesune před záložky, v IE7 za záložky, ale text "pokročilé hledání" se dostane tam kam by neměl
Přílohy
POIIE.gif
POIIE.gif (9.67 KiB) Zobrazeno 3669 x
POI.gif
POI.gif (8.27 KiB) Zobrazeno 3671 x
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14519Příspěvek Henry

Aha už vím - budu si muset vážně promluvit s Rossinim (až se vrátí do ČR) :pistol: :pistol: :pc: :pistol: :pistol:
Už podruhé nahrál na web starou neaktuální zálohu CSS stylů...
Nemohu to zkontrolovat v IE7 (v IE6 a FF by to mělo jet).
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14521Příspěvek Docent

Mně to dělá ve FF 2.0.0.13 přesně to samé, co Má Milan na tom obrázku.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: DESIGN 2008

Příspěvek: # 14522Příspěvek Henry

V tom případě je asi potřeba stránku obnovit přes Ctrl+F5 (kombinace těchto kláves provede aktualizaci i odkazujících souborů, které má prohlížeč v paměti)
Odpovědět