Jak nahrat mapu, POI, jak pracovat s SD kartou

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Garmin_Nuvi_250
Příspěvky: 1
Registrován: 27.12.2007, 12:53

Jak nahrat mapu, POI, jak pracovat s SD kartou

Příspěvek: # 10406Příspěvek Garmin_Nuvi_250

Ahoj,

chtel bych se zeptat, jak se pridavaji mapy a POI body do navigace GARMIN NUVI 250.

Tato navigace ma slot na SD kartu.

Me dotazy zneji:

1) Daji se mapy a POI body (napr. databaze radaru) nahrat do tohoto typu navigace tim zpusobem, ze se nahraji na SD kartu a pak se vyuzivaji primo z teto karty, nebo je treba z SD karty soubory prehrat primo do navigace, nebo to tak vubec nelze a je treba k tomu dokoupit USB kabel?
Ma predstava je takova, ze bych si na SD kartu nahral soubory POI, ktere bych vyuzival dle potreby, ale nechtel bych si s nimi trvale "zaflakat" pamet navigace, ani vlastne nevim jestli se da nejakym zpusobem zjistit, kolik volne pameti v navigaci jeste je? Proto bych preferoval vyuziti dalsich map a POI bodu primo z SD karty, ale nevim zda to tak lze?

2) V jakem formatu musi byt soubor na SD kartu ulozen?

3) Jak presne mapu nebo POI pridat a co je treba vse nastavit, aby spravne fungovala?

4) Lze mapu nebo POI nasledne z navigace odstranit, aniz by se jakkoli zmenily jiz predulozene mapy? Jak?

Predem dekuji moc za laskavou a srozumitelnou odpoved, omlouvam se, jsem naprosty zelenac :-) a preji vam vsem hodne uspechu v novem roce,

Jirka
la_da
Příspěvky: 5
Registrován: 27.12.2007, 9:51

Re: Jak nahrat mapu, POI, jak pracovat s SD kartou

Příspěvek: # 10443Příspěvek la_da

Jsem novym uzivatelem G 660 a pokousel jsem se taky nahrat soubory na kartu, v nav. vymazat a nic mi to nechtelo nacitat. Zkousel jsem kde co, pokud jsem stahnul soubor s jinou koncovkou tak ho to vubec nechtelo pobrat.
zzpavelzz
Příspěvky: 2
Registrován: 28.9.2007, 11:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nahrat mapu, POI, jak pracovat s SD kartou

Příspěvek: # 10616Příspěvek zzpavelzz

ahoj te
mam PDA a windosw mibile 2003
mapy nahravam tak ze vydelam SD kartu do čtečky

a v programu Map source vyberu patricnou oblast mapy a nahore je nahrat do přistoje :)
kliknu , vyberu pismenu disku te SD karty nahraji a fungujeto.

TEDA JEN DO TE DOBY NEž restartuji WM a to je mu problem
jinak mma ALL koupeno a zaplaceno a nejak odblokovano
Odpovědět