POI for Navigon - Poi Warner

Vše o navigacích značky Navigon
Odpovědět
Hanyz
Příspěvky: 8
Registrován: 11.4.2008, 10:04

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 14897Příspěvek Hanyz

Tak jsem dal na Tvou radu a změnil jsem koncovku na PNG,ale stále se mi ikony nezobrazují. Asi mám ještě někde jinde chybu. :cry:
Hanyz
Příspěvky: 8
Registrován: 11.4.2008, 10:04

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 15024Příspěvek Hanyz

Pánové,,,,,,,,opravdu se tu nenajde člověk, který by poradil?
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 15026Příspěvek Docent

Mno, pokud jsi jenom ZMĚNIL koncovku .bmp na .png, tak je to asi podobné, jako kdybys nalil desítku Gambrihnus do flašky od nějakého ležáčku a chrochtal si, jaké piješ výborné pivísko... Zkus si změnit třeba koncovku .xls na .doc a otevřít ten soubor ve Wordu...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Hanyz
Příspěvky: 8
Registrován: 11.4.2008, 10:04

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 15027Příspěvek Hanyz

Teď, ale opravdu nerozumím, nemám nic v Excelu, tak nevím co bych měl převést do Wordu? Čus
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 15068Příspěvek MilanSu

Jo, jo číst je třeba. Tím že změníš koncovku nezměníš soubor. Abych blíže přiblížil Docentovo přirovnání, tím že dáš jinou koncovku výfuku na benzíňák z toho neuděláš nafťák !!! A nepiš že nemáš žádný benzíňák !!!!
Soubory *.BMP si otevři třeba v IrfanView (freeware) a dej uložit jako a zvol formát PNG.
Tak že by .......
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Hanyz
Příspěvky: 8
Registrován: 11.4.2008, 10:04

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 15103Příspěvek Hanyz

Hele,,,,nejsem magor, abych pouze přepsal koncovku, je jasné, že jsem ho otevřel a uložil jako. Zkuste něco jiného!
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 15114Příspěvek MilanSu

Tak holt SORRY, ale z Tvojí odpovědi to nebylo zřejmé. Bohužel navigon nemám, zkus kontaktovat přes SZ libor_m, ale bývá dost zaneprázdněn, ten se motá kolem navigonů
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Hanyz
Příspěvky: 8
Registrován: 11.4.2008, 10:04

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 15144Příspěvek Hanyz

Jenže mne už to docela se**
Tak když tomu nerozumíš a nemáš vlastní názor tak mi neodpovídej, nikdo zrovna Tebe, se na nic neptal, je tu určitě plno jiných, plnohodnotnějších, kteří tomu rozumí. A hledal jsem kde se dalo, ale tohle jsem nikde nenašel, tak se z toho rovnou pos.. , jsi zakomplexovaný mladík. :pulka:
gumy
Příspěvky: 5
Registrován: 5.1.2008, 3:31

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 17183Příspěvek gumy

Už jsi to vyřešil?
Hanyz
Příspěvky: 8
Registrován: 11.4.2008, 10:04

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 17309Příspěvek Hanyz

Ano
pje
Příspěvky: 2
Registrován: 22.6.2008, 11:35

Něco nového k POI pro 2110 max?

Příspěvek: # 18105Příspěvek pje

Mám vše aktuální a rád bych něco z poi.cz nahrál, leč oba formáty nejsou přímo podporovány (proprietární pom je opravdu "skvělý" nápad). Vím o tom prográmku za nějakých 30 EUR, ale tohle je opravdu widlácká zhůvěřilost, když spousta národních POI je tvořena dobrovolníky bez nároku na bakšiš. Mohu bez POI žít, ale nějaké vstřícné řešení bych uvítal (skriptovací jazyky tady zjevně nepomohou)...
pje
Příspěvky: 2
Registrován: 22.6.2008, 11:35

POI v XML?

Příspěvek: # 18106Příspěvek pje

Pokud jsou POI konvertovatelná do XML, pak by měly být kompatibilní s Navteq mapami v navigonu. Má s tím někdo nějakou zkušenost?
goldaccent
Příspěvky: 1
Registrován: 6.7.2008, 7:28

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 18524Příspěvek goldaccent

Zdravím, jsem novým majitelem navigonu 2110. Potřebuji poradit zda nahrávám POI do navigace dobře. Stáhnu POI. převedu programem ITNC Convert a přejmenuji na Favorites.Storage, následně přepíšu soubor na SD kartě ve složce Settings. Po zapnutí přístroje je naleznu ve složce moje cíle - oblíbené. ALe při větším počtu dat se to celé zpomalí. Myslel jsem že se rozšíří položky důležité místo a přibudou třeba obchodní řetězce ve složce nákup. A jak je to s radarama? Musí se nahrát taky tímto způsobem? Na mapě se u přidaných bodů nezobrazí ikona , ale pouze černé kolečko. Předem děkuji za odpověď.
Ps: Tak jsem včera ujel něco přes 300km s navigací. Musím říct, že to funguje suprově, ale ty radary mi asi neukazuje. Míjel jsem pár po cestě a ani jeden nezahlásila :zamysl: .
gumy
Příspěvky: 5
Registrován: 5.1.2008, 3:31

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 19107Příspěvek gumy

Musíš si pořídit program POI Warner http://www.navigating.de/cms/index.php?id=3181 a potom můžes stahovat poiky odsud a radary fungujou taky.
gumy
Příspěvky: 5
Registrován: 5.1.2008, 3:31

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 19108Příspěvek gumy

Jinak 30 eček za přídavný soft není zase až taková darda. Koupil jsem si k tomu i to počasí a na závěr investoval těžké prachy do dvouleté aktualizace map. A výsledek. Počasí byla blbost. To přiznávám, ale mám mapu evropy 3/2008 a poi warner mi slouží dnes a denně. Už jsem našel na 21xx i unlock a zkusil tam narvat IGO8. Fungovalo to super, ale nenašel mi TMC, takže MN6 je zpátky a nedám na něj dopustit.
Odpovědět