Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34826Příspěvek Gumídek

Bohužel, i to je možné. Ono stačí postavit ceduli, a všichni jedou podle předpisů....
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34828Příspěvek Docent

Ano, takhle to funguje na Lipský a konečně si tam při té povolené padesátce nepřipadám jako debil, kterého všichni předjíždějí :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34829Příspěvek Gumídek

Je pravda, že od doby, co magistrát vymyslel "protihlukové opatření 50", tak si připadám jako debil i tam, kde jsem si dříve nepřipadal...A to prosím jedu spíše k šedesáti....A předjíždí mne i naložené Tatry, jeřáby apodobně....Asi by mne předjížděly i traktory a zemědělské stroje, kdyby mohly na pražské silnice....
djdekl
Příspěvky: 32
Registrován: 28.2.2009, 8:09

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34831Příspěvek djdekl

Foto nemam, ale cedule jsou stale presne na zacatku a na konci usekace...
TomTom GO750
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34833Příspěvek Gumídek

No, a já bych měl prosbu na Martina_Lexu, který tu uveřejnil, že tyto nové "úsekové" radary nesmí být použity k represi. A uváděl tam právě, že Patočkova do centra právě patří mezi ně. A také říkal, že má informační zdroj, a ten je spolehlivý. Ale v tom případě mi s tím nehrajou ty cedule. A nechci, aby to bral osobně. Já bych se teď potřeboval dobrat, kde je pravda. Proto jsem byl zdrženlivý, co se týče těchto informací, protože(bohužel) se některé věci mění velmi rychle. Martine, zkus přes svůj zdroj zjistit, co je to zase za fór. Jednou tvrdí magistrát na netu a v novinách, že to nebudou úsekáče, a teď jsou u jednoho z nich cedule.....
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34835Příspěvek *MC*

Cedule na patočkový před úsekem jsou, dneska jsem tam jel 4x.
Sygic Aura HTC
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34837Příspěvek Scorpio_cz

Třeba MP zjistili že než se Evropa dobere pravdy, tak už uplynou ty garantované 3 roky :blee: :blee: :blee:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34839Příspěvek Gumídek

Většinu jsem zkontroloval. Nikde jinde se neobjevily, jen na Patočkově. Takže je mám přesunout do těch "pravých" úsekáčů ?? Co vy na to ???
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34843Příspěvek Scorpio_cz

Ahoj Gumajz,

já mám za to že dřív nebo pozdějc je MP "přesune" do těch pravých tak jako tak ... jsou hodně "tvořiví" :-P
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34844Příspěvek freewall

Já bych se asi nechal na místě, aspoň každý koho by "lapli" tak by viděl, že tu měřit neměli a pokud bude dost odvážný, tak může jít s úředníky do sporu. Když to přesuneš do normálních úsekáčů, tak už to nikdo nepozná
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34845Příspěvek Jirásek

Ono k tomu zákonnému získávání důkazů (měření rychlosti) - v Praze Dejvicích na Československé armády je cedule neodpovídající vyhlášce a navíc umístěná pevně. Takža neplatná. http://maps.google.cz/?ie=UTF8&ll=50.10 ... 23,,0,5.84
Přesto jako strašák funguje velice dobře.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34846Příspěvek freewall

O tomhle bych s nimi asi vůbec nediskutoval - to je asi, jako když přijíždíš do Plzně, tak tě hned vítá cedule, že ve městě se měří 50km/h - to je prostě takové bubu a jen info, protože jsou hned za takovouhle cedulí asi po 300m je stacionární a pokud nedošlo ke změně, tak dřív jej obsluhoval dopravka PČR
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34847Příspěvek Gumídek

No, já dnes v noci jezdil po Praze, a viděl jsem zajímavé věci. Takže : Těsně na začátku Nuselského mostu je cedule(přenosná) měření rychlosti. To by nebylo nic zajímavého, kdyby konec nebyl až nad Kačerovem....Z druhé strany se cedule opakují do zblbnutí, takže přestanete vnímat, kde je konec a kde začátek. Na Lipské jsou z obou stran jen začátky a konce nikde....A mezi těmito všemi cedule "50" a dodatková tabulka "omezení hluku".....Úředníci vyrábějí chaos....A k "úsekáčům" na Patočkově řeknu svůj názor. Všude jsme četli, že nemůžou být použity k represím atd atd....Ale !!! Viděl jste někdo oficiální papír, že to tak opravdu je ??? Vezměme si situaci, kdy se řidič začne bránit tím, že v tisku bylo toto napsáno. A úředníci řeknou, že u ostatních úsekáčů to tak je, ale Patočkovu tam uvedli redaktoři mylně, a tudíž to jejich chyba není...Radar je předpisově označen(to je bohužel pravda), a proto je možno data použít pro represi.....Pozor, je to jen fabulace....Ale co když ??? Já mluvím za sebe, žádný oficiální papír jsem neviděl, vždy to bylo jen nějak zprostředkované (noviny, net, televize,ústní info,okopírovaný papír). Ale to pořád nemá váhu oficiálního dokladu....... U té Patočkovy mě mate to, že tam dali cedule "měření rychlosti". U ostatních úsekáčů financovaných EU cedule nejsou....
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34848Příspěvek Scorpio_cz

... zatím nejsou :hmm: ... rozhodně bych nejásal protože nikdo neví dne ani hodiny :cry:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 34849Příspěvek freewall

Gumajz píše:....Ale !!! Viděl jste někdo oficiální papír, že to tak opravdu je ??? Vezměme si situaci....

Máš pravdu, ale takový "papír" bude asi problém sehnat
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Odpovědět