POI for Navigon - Poi Warner

Vše o navigacích značky Navigon
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mudrunka
Příspěvky: 92
Registrován: 18.3.2007, 21:21

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 4826Příspěvek Mudrunka

to tedy koukám, to snad němčouři byli na stáži u Telematiku alis Dynavixu! Vydají novou verzi, přímo bezplatný update, a registrovaným zákazníkům pro jistotu nic nenapíšou -)
Jinak na mé plečce se rychlost s PoiWarnerem3 znatelně vylepšila. No fakt, nekecám…. :mad:
HW: Samsung Omnia i900
SW: Route66; iGO 8; TT 7.450 a na staré mašině NAVIGON 6.2 + POI Warner3; AutoMapa; ViaGPS 1.5; Dynavix 7 v.2.3 ČR
martinhamr
Příspěvky: 45
Registrován: 20.1.2007, 6:26
Bydliště: Praha 5

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 4827Příspěvek martinhamr

Tak již to funguje.Nenatahoval jsem to z PC do čtečky karet,ale přes activesync rovnou do PNA! :palec:
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 4904Příspěvek libor_m

Tak to jsem rád, Martine :mrk:
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Uživatelský avatar
Mudrunka
Příspěvky: 92
Registrován: 18.3.2007, 21:21

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 5390Příspěvek Mudrunka

tak nám přibyla další kategorie v radarech. Konkrétně mobilní s rychlostí 110 km. Ať jsem hledal, jak jsem hledal, příslušnou ikonku pro PoiWarner jsem nenašel. Tedy jsem ji vyrobil. Tady je
Přílohy
speed_camera_mobile_110.bmp
speed_camera_mobile_110.bmp (1.57 KiB) Zobrazeno 8910 x
HW: Samsung Omnia i900
SW: Route66; iGO 8; TT 7.450 a na staré mašině NAVIGON 6.2 + POI Warner3; AutoMapa; ViaGPS 1.5; Dynavix 7 v.2.3 ČR
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 5392Příspěvek Henry

Převedl jsem tuto ikonu na 24 bitovou barevnou hloubku (viz.: http://www.poi.cz/poibb/viewtopic.php?f ... 5391#p5391) a nahrál do ikon...
Uživatelský avatar
Mudrunka
Příspěvky: 92
Registrován: 18.3.2007, 21:21

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 5393Příspěvek Mudrunka

Henry, to bylo přesně to, co to chtělo. Byť ikonka byla bez problémů použitelná, přesto bez Tvého laskavého odsouhlasení bych si nedovolil to uploadnout do ikon. A to právě z důvodu, aby v tom nebyl bordel :jupi:
HW: Samsung Omnia i900
SW: Route66; iGO 8; TT 7.450 a na staré mašině NAVIGON 6.2 + POI Warner3; AutoMapa; ViaGPS 1.5; Dynavix 7 v.2.3 ČR
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 5394Příspěvek Henry

:grin: Jde o to, že já chci aby ta ikonka byla použitelná nejen v Navigonu, ale ve všech navigacích a většina (nebo všechny) podporují právě ten formát, který ode dneška je jako jedinný přijímán :shock: :koul: :mrk:
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 4
Registrován: 29.9.2007, 10:08
Bydliště: Chrastava Stř. Vrch 693

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 8767Příspěvek ČERT_z_Bx

Řešíte v tématu poi do Navigonu, asi vás budu obtěžovat, ale odkázali mě na toto téma, jelikož se snažím pochopit, jak bych dostal poi do navigace Traffic Assist Highspeed 7934 od Beckera, a nějak mi to stále nedochází, nemohl by mě někdo zpolpaticky vysvětlit co mám, nebo musím udělat abyh to tam dostal? Jsem amatér, jak v počítačích, tak i v technologii, proto polopaticky, pls.
ČERT_z_Bx
Příspěvky: 4
Registrován: 29.9.2007, 10:08
Bydliště: Chrastava Stř. Vrch 693

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 8769Příspěvek ČERT_z_Bx

Jo, zapomněl jsem, Becker taky funguje s poi ---

http://www.mybecker.com/beckerCms/www_r ... navSeq=136

aspoň jsem to tak pochopil z jejich stránky i když anglicky neumim. :palce:
Teď nedávno vyšel update s novými mapami ve formátu mpl a ve vlastní navigaci je složka Mnav a v ní mimo jiné i ikona mnavdce velikosti 3,49 MB,společnost NAVIGON Gmbh, verze 5.0.0.0 vytvořeno 14.10.2007 . :?: :?:
mike226
Příspěvky: 2
Registrován: 26.11.2007, 14:21

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 9496Příspěvek mike226

Moc jsem z teto diskuse nepochopil jestli je tedy mozne do original navigace od NAVIGONU nahravat dalsi POI. jde mi hlavne o body do PoiWarneru. Koupil jsem Navigon 2110, sice jsem ho nekupoval s tim, ze ho budu pravidelne aktualizovat, ale kdyz uz tu tohle forum je tak bych rad vedel jak to tedy je.
Uživatelský avatar
app.pardubice
Příspěvky: 2
Registrován: 9.12.2007, 20:48
Bydliště: Pardubice

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 9979Příspěvek app.pardubice

Dobrý den,
můj příspěvek nejspíš patří do tohoto vlákna:
Chci do navigace PANASONIC Strada dostat POI radarů (obecně je databáze POI bodů ve Stradě hodně chudá).
Používají navigační software od NAVIGONu, ovšem soubor (přímo s radary) POI má název PoiWarner.ovm a software kterým se instaluje se jmenuje SDAuto.exe - instalují se po startu automaticky. Zvláštností je, že u tohoto přístroje jsou veškeré mapy na SD katrě a ne ve vnitřní paměti. Bude-li třeba, poskytnu celou instalační dávku k pokusům.
Najde se někdo, kdo by se v tom chtěl zorientovat?
Specializovaný prodej autodílů BOSCH,SIEMENS,HELLA * Prodej a odborné montáže AutoHiFi,AutoVideo,alarmy,GPS,GSM
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 9980Příspěvek rossini

Odpovím mailem...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
petr_
Příspěvky: 5
Registrován: 29.9.2007, 7:55

Re: POI for Navigon

Příspěvek: # 10270Příspěvek petr_

Tak jsem zkusil poiwarner a poi z Online POI. V mapě Navigonu jsou všechny ikonky vidět, ale nějak to nespolupracuje s Navigonem. Poiwarner vyžaduje pro aktivaci overlay nějaký setup soubor od dodavatele POI, ale tady nic takového není zmíněno. Poiwarner je již zaregistrovaný, takže tam problém nebude. Neporadí někdo?
Díky
Takže dál, s Navigonem to spolupracuje (volba trasy z POI-WARNER zadáním (označením POI a stiskem volby next dest. - další cíl), ikonky s popiskami jsou vidět, jenom při stisknutí volby detail to držkuje, což mi nevadí. Ćemu ale nerozumím, je monitorování POI. Když jsem do PNA nakopíroval POI z POI.CZ, tak to ukazuje plný počet dostupných overlays, plný počet nebo závislý na volbě v PW zobrazených (displayed) poi, ale nula POI monitored i když byly všechny aktivovány v overlay setings. Potom jsem stáhnul z torentů nějaké radary D+A+CZ, nakopíroval do PNA a již jsem měl 42 monitorovaných. Porovnával jsem overlay a zjistil jediný rozdíl, že na posledním řádku by v tom z torentu takovýto zápis:
-180.000,-90.000,"1195680601.0089000000"
Nějak mi není jasné, jaké jsou to souřadnice nebo co to je.
Můžete mi to někdo objasnit?
Nemusíte, vidím, že je to tu už nějaký čas mrtvé. Je to přeci jenom trochu jiný zápis POI v tom z torentu a tak se tím musím prokopat sám. Jenom panic tlačítko mě tahá za fusekli už hodinu a všech POI jsem se zbavil až tlačítkem "zrušit všechna nastavení". Ještě jeden postřeh, na online POI už to nenabízí soubory *.asc, ale html, ale není to žádný problém, protože do textového formátu DOS to uloží WordPad a potom se jenom přepíše přípona na asc.
petr_
Příspěvky: 5
Registrován: 29.9.2007, 7:55

Re: POI for Navigon odpověz si sám a pochval

Příspěvek: # 10325Příspěvek petr_

Konečně jsem to vyčenichal. Není to ve formátu zápisu, ale v názvu :mad: Standardně se v POI-Warner jmenují radary Blitzer a podle toho PW pozná že má monitorovat - hlídat radary. S názvem "radar" sice zobrazuje a naviguje na adresu radaru, ale nehlídá ? :? No, alespoň jsem si to dneska užil. Místo práce tohle pátrání. Práce proto, bo každej správně blbej Ćech teď bude makat oběma rukama až do smrti. Źádnej důchod vy lenoši.
Ale na závěr bohatého ježíška a vše nej v novém roce
Petr_
Naposledy upravil(a) petr_ dne 27.12.2007, 10:41, celkem upraveno 1 x.
petr_
Příspěvky: 5
Registrován: 29.9.2007, 7:55

Re: POI for Navigon - radary

Příspěvek: # 10327Příspěvek petr_

Ještě jedna zpráva k ježíškovi. Na stránkách Navigonu v sekci pro Anglii je nabídka sledování radarů s měsíční aktualizací za cenu 25 liber na 1 rok. viz níže

Information for NAVIGON Safety Cameras

NAVIGON Safety Cameras provides advance visual and audible warning of over 18,000 permanently installed Safety Cameras in 27 European countries*.

Easy installation
NAVIGON Fresh downloads the files needed and automatically installs them on your navigation device.

Monthly updates
Keep your navigation system up to date! Monthly updates are for free up to one year after the date of purchase of NAVIGON Safety Cameras.

Full Coverage
Get the latest information on fixed safety cameras in the following European countries:
Andorra, Austria, Belgium, Bosnia-Herzegovina, Croatia, Czech Republic, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Lithuania, Luxemburg, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden.

Please note:
•Special editions such as 'ADAC Städteführer' are not supported.
•Download products can neither be returned nor exchanged.
• Porsche Design P'9611 (Installation via card reader or via the USB cable that was included with the delivery.)

* Due to legal restrictions, traffic monitoring systems for Switzerland are not available. Furthermore: Installation or use of this databank is a misdemeanour in some European countries. Prior to purchasing and installing the databank, please inquire about the legal situation and possible legal consequences in the countries in which you intend to use it. NAVIGON AG accepts no responsibility for the legitimacy of the installation nor the use of this databank. Moreover, NAVIGON AG does not undertake any guarantee for the accuracy or entirety of the traffic monitoring systems contained.
Odpovědět