TT one new ikony

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Artt
Příspěvky: 3
Registrován: 19.11.2007, 20:18
Bydliště: okr.Kutná Hora

TT one new ikony

Příspěvek: # 9283Příspěvek Artt

Rád bych se zeptal a dověděl Jestli se dají v BZ změnit ikony, pokud si nastavím více BZ všechny se mi jeví jako červena kostička a já nevím na co mně TT upozornuje. za poskytnuté informace předem děkuji 8-)
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: TT one new ikony

Příspěvek: # 9284Příspěvek Jirásek

Kategorie bodů zájmu, dodané s mapovým podkladem (POI.DAT) mají vlastní ikony a nedají se měnit.
Pro korektní zobrazení ikon u kategorií dodatečně stažených (*.ov2) musí být staženy také příslušné ikony *.bmp.
Více například ZDE.
Pokud u dodatečně stažených kategorií nejsou příslušné ikony, TT zobrazuje zástupný symbol/ikonu - tmavočervený čtvereček (Artt - kostička je trojrozměrná :blee: :zub: )
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
P800
Příspěvky: 240
Registrován: 24.7.2007, 12:41
Bydliště: Brno

Re: TT one new ikony

Příspěvek: # 9285Příspěvek P800

Artt píše:pokud si nastavím více BZ všechny se mi jeví jako červena kostička a já nevím na co mně TT upozornuje. za poskytnuté informace předem děkuji 8-)
Zřejmě se jedná o nedostatek paměti pro zobrazení ikon bodů zájmu. Doporučuji zobrazit jen ty, které skutečně využíváš.
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: TT one new ikony

Příspěvek: # 9287Příspěvek vilik

Jirásek píše:Kategorie bodů zájmu, dodané s mapovým podkladem (POI.DAT) mají vlastní ikony a nedají se měnit.
Doplním. Dají se upravovat, přidávat, odebírat pomocí mapshare, za dodržení podmínek, které si určili v TomTomu. Nám však neprozradili nic. :(

Ale mohu potvrdit, že když si upravím bod zájmu, tak mě v mé navigaci zůstane. Nevím jestli se to dostane dál do ostatních navigací okamžitě po připojení na internet, nebo to chvíli trvá (podmínky TomToma).

Obrázek však měnit nelze.
:nastvany:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: TT one new ikony

Příspěvek: # 9288Příspěvek Jirásek

Vilíku, omlouvám se za nepřesné vyjádření - samozřejmě ikony pro POI.DAT se nedají měnit. :P
P800 - to by snad TT zařval, že nemá dostatek paměti. Nebo dělá mrtvého brouka a uživateli nic neoznámí? Ber to jako dotaz, nemám zkušenost.
Ona je taky otázka, co považuje Artt za více kategorií. Jestli zapne najednou 50 či více kategorií (něco z poi.dat, něco vlastního) tak věřím že TT může mít problémy se zobrazováním. Ale to musí být i pěkný "guláš" na mapě :mad:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Artt
Příspěvky: 3
Registrován: 19.11.2007, 20:18
Bydliště: okr.Kutná Hora

Re: TT one new ikony

Příspěvek: # 9299Příspěvek Artt

Jirásek píše:Kategorie bodů zájmu, dodané s mapovým podkladem (POI.DAT) mají vlastní ikony a nedají se měnit.
Pro kerektní zobrazení ikon u kategorií dodatečně stažených (*.ov2) musí být staženy také příslušné ikony *.bmp.
Více například ZDE.
Pokud u dodatečně stažených kategorií nejsou příslušné ikony, TT zobrazuje zástupný symbol/ikonu - tmavočervený čtvereček (Artt - kostička je trojrozměrná :blee: :zub: )
Jasně čtvereček omlouvám se. Mám TT asi dva dny a teprve se stim učím a aktivoval sem si asi pět BZ ale těch co sem si stahl dodatečně. Jemi jasné pokud by jich bylo více byl by to asi řádnej guláš :chlamani: Rád si prostuduji Váš odkaz na ialaci a předem za něj děkuji
Artt
Příspěvky: 3
Registrován: 19.11.2007, 20:18
Bydliště: okr.Kutná Hora

Re: TT one new ikony

Příspěvek: # 9307Příspěvek Artt

Tak děkuji za informace a za návod na instalaci už to běhá jak má.... :jupi:
Odpovědět