Velmi omezený počet oblíbených položek

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
TheMylan
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 11:15
Bydliště: Brno

Velmi omezený počet oblíbených položek

Příspěvek: # 8829Příspěvek TheMylan

Přátelé :shock: jak vidíte mám TT6 na Mio a701 a trápí mě omezený počet oblíbených položek, kterých se dá zadat asi jenom 50... to je promě docela málo, neexistuje způsob jak to obejít ???????????????????????
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velmi omezený počet oblíbených položek

Příspěvek: # 8841Příspěvek Henry

Většina lidí to obchází tím, že Oblíbené nepoužívá a tyto data si vkládá do POI - např. název kategorie: "Oblíbené" :P Pokud totiž pak přecházejí na novou mapu, tak si prostě jednoduše překopírují ov2 soubor. Kdežto přenesení oblíbených z jedné mapy do druhé nejde (nepočítám-li export do POI kategorie a následný přepis bod po bodu).
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velmi omezený počet oblíbených položek

Příspěvek: # 8845Příspěvek MilanSu

Proc by nesel, preneses MapSettings.cfg. Pri prvnim spusteni v jine mape to chvili trva, nez si ho osaha, ale pak OK. Jinak samozrejme pokud chci vice oblibenych tak si udelat samostatnou kategorii BZ.
Cely zivot jsme necim omezovani, v detstvi rodici, v manzelstvi manzelkou (nekdy( v dospelosti TomTomem :D
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
TheMylan
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 11:15
Bydliště: Brno

Re: Velmi omezený počet oblíbených položek

Příspěvek: # 8848Příspěvek TheMylan

Já sem ale vůl :silis:
Dík moc, ale mohlo mě to taky napadnout... asi zajdu k doktorovy ať se mi podívá do hlavy... :shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Velmi omezený počet oblíbených položek

Příspěvek: # 8856Příspěvek Gumídek

To nedělej.S lidským tělem je to jako s autem.Do servisu jedeš s naprosto funkčním autem,a po rozhovoru s opraváři zjistíš,že je divné,že ten vrak ještě jezdí...A doktor je to samé.Onehdy mi dělal prohlídku,a já tam šel jako zdravý člověk.Při odchodu jsem přemýšlel,jestli je lepší hrobka,nebo rozptyl.... :grin:
Uživatelský avatar
samby
Příspěvky: 2
Registrován: 6.11.2007, 20:38
Bydliště: Praha

Re: Velmi omezený počet oblíbených položek

Příspěvek: # 8867Příspěvek samby

Jo,JO,mluvíš mi z duše....
TT One XL , v.7.131.8483 , maps: Eastern Europe v.710.1571 , Western and Central Europe v.675.1409 , 2GB Kingston
Odpovědět