Jak přidat zvuky do TT?

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7918Příspěvek Jirásek

:zamysl: Já měl na svém PDA ještě problém, že mi TT nebral soubory *.ogg ve stereu (dva kanály). Musel jsem je upravovat na mono (jeden kanál). Potom to bylo OK. Jestli ti toto nepomůže, tak kapituluji. :oops: :x
PND navigace TT, alespoň dle diskuze, s tímto nemají problém.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7920Příspěvek shade_man

No to si myslim ze hraje urcite roli ale vis co mi hlava nebere??...ze si stahnu zazipovanej balik s hlasama a ze treba pulku mi jich to veme a pulku ne vis to je divny...si nemyslim ze ten nekdo kdo ty hlasy delal udelal pulku stereo a pulku mono...fakt to je dovny ale nejak sem to vyresil no mam to namixovany a na vscehny radary mam cesky upozorneni ale je skoda ze tam nemuzu dostat ten zenskej hlas no co je tady ke stazeni:(
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7936Příspěvek Gumídek

A proč si ho neuděláš sám??? http://www.linguatec.net/onlineservices/voice_reader no a pak to nějakým převodníkem převést na ogg. :pc:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7940Příspěvek Jirásek

Gumajzi, kolega má problém, zvuky *.ogg mu nefungují korekteně na jeho TT (5.2 - Symbian) - viz. výše. Nejde mu přímo o tvorbu. Neporadíš, jsi taky zkušený uživatel. :P
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7941Příspěvek shade_man

Jojo presne tak no....ja bych si vlastni udelal no ale chtel bych aby mi fungoval ten zensky hlas co je tady je celkem prijemnej...i kdyz ty co mam ted sou taky vpoho no....ale vrta mi to hlavou proc tamty to nebere a tyhle jo...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7942Příspěvek Jirásek

Jestli myslíš tu upravenou Gumajzovu nahrávku z 13.7. (ke stahnutí z mého webu), tak ta je celá mono.
Ještě se podívej ke konkurenci :D na http://www.ce4you.cz/forums/view_topic. ... &dd=0&fi=0, tam taky byli hračičkové.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
TheMylan
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 11:15
Bydliště: Brno

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7948Příspěvek TheMylan

Hmmm... :!:
Taky sem si chtěl poslechnout ten ženský hlas (Lenky a Julie) u BZ, ale taky mi to nejde....
Mám TT6 na Mio a701, stejný nazev .ogg jako .ov2 V nastaveni u tohoto BZ ostatni zvuky nejdou vybrat, toto nastavení je přeskočeno, ale stejně mi to hraje ten původní a to je škoda a já to tak nechci páč sem se těšil jako kráva a nic...............
Snad někdo najde řešení jak slečny přemluvit aby se nám rozpovídaly :shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7957Příspěvek shade_man

JJ myslim presne tu no....ale ty slecny jsou taky v mono ne?...je to fakt dost divny ze to nejde ale s tim od gumajze si taky nestezuju...ale jak rikam....proste mi to neda,taky bych byl rad kdybysme je nejak rozmluvili ja je zkusim nejak prekopat a snizit kvalitu
Uživatelský avatar
TheMylan
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 11:15
Bydliště: Brno

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7978Příspěvek TheMylan

:shock:
Představte si toto, už mi to začíná fungovat! Holky se mě rozpovídaly, ani nevím jak...
Popíšu vám jak.
Mám Mio a701 a TT6, do složky s mapama kde mám i BZ jsem nahral hlasy. ogg Julie a pojmenoval je stejně jako nazev BZ.
Znovu sem prošel nastaveni upozorňování na BZ...
Zvuky ale zůstaly původní a takhle jsem s tím jezdil asi týden...
Po týdnu jsem najednou občas po původní zvukové signalizaci zaslechl i Julii, ale myslel jsem, že se mi to zdá a že z toho už blbnu...
Včera se ale Julie začla ozývat po každém BZ hned po původním zvuku...
Dnes Julie původní zvuk předběhla a po pár kilometrech se původní zvuk začal pomalu vytrácet...
V tento okamžik slyším už pouze Julii...

Nechápu jak je to možné, ale je to tak...
Zřejmě je Julie inteligentní a provedla taktickou infiltraci
Nebo číslo 5 být živí ?
Nevím, vopravdu nevím, ale funguje to!

Až budu zase někdy měnit zvuky, porádím vám jak na to... :)
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7981Příspěvek Jirásek

BINGO :jupi:
Jsi kůzolník lebo ďiabol ? - to cituji klasiku

Zase jeden spokojený uživatel.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
TheMylan
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 11:15
Bydliště: Brno

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7985Příspěvek TheMylan

Ano, spokojený... ale přeci jen lehce zmatený.... Možná to nakonec byla síla myšlenky, pokusím se tímto způsobem upravit i chybné mapové podklady a dám vědět jak to dopadlo :shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
shade_man
Příspěvky: 16
Registrován: 18.9.2007, 20:19

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7994Příspěvek shade_man

Ta tohle mi teda hlava nebere :shock: :haha:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 7996Příspěvek Jirásek

Taky nechápu, hlavně ten postupný přechod :zamysl: .
Ale je to návod pro tebe - zkus také působit silou své myšlenky na svého TT :blee:

OT: Jestli to takhle půjde dál, tak se bojím, že za chvilku budeme muset založit nové téma - NAVIGAČNÍ OKULTIZMUS :roll:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
TheMylan
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 11:15
Bydliště: Brno

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 8114Příspěvek TheMylan

Síla myšlenky někdy slábne... občas se mi do Julie plete i původní zvuk, některý den pokaždý, některý den občas, někdy vůbec.... Asi mi občas chybí ňáký vitamín a fluidum se mi rozplyne, nejčastějc právě u mobilních radarů, těch je nejvíc, to je potom nejvíc vyčerpávajíci udržet sílu myšlenky a tak mám Julii i s původním zvukem... naopak u radarů stacionarních a semaforů, kterých je málo, myšlenku udržím trvale on-line a Julie zcela vítězí...

Ale jak vidím jsem v tom stále sám... :(
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přidat zvuky do TT?

Příspěvek: # 8115Příspěvek Jirásek

Zní to blbě, ale nedokáži to pochopit. Technicky/programově. Když mám jeden soubor, jak se mi do toho občas může sám připlést jiná soubor. :zamysl:
Neber to tak, že ti nevěřím, pouze to nechápu. Nezávidím ti.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět