VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6624Příspěvek rossini

Toto není téma, které bych chtěl otvírat. Doufám, že "tady" budeme spokojeni, protože jinak už máme variantu "pouze" vlastního serveru, který je úplně o jiných penězích....
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6627Příspěvek Docent

Docent píše:Chtěl jsem přida rozhlednu, a vyhodilo mně to chybu
Nezadali jste název POI nebo souřadnice!!!
a nahoře na stránce je ještě
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /domains1/do674000/public/www_root/index.php(117) : eval()'d code on line 1 :cry: .
Haló, dělá mně to i z druhýho PC a i když jsem ve FF vymazal cache a cookies, takže to nevypadá na závadu na mém přijímači :evil: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6633Příspěvek rossini

Napiš postup, kde přesně a jakým způsobem bod přidáváš...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6635Příspěvek rossini

Potřebuji více podkladů, verzi prohlížeče, přesný popis vložení nového bodu, jelikož mě vše jede... Právě jsem do rozhleden vložit TEST POI...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6639Příspěvek Henry

Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6643Příspěvek Jirásek

Poraďte, jak donutit moje domácí PC, aby se nasměrovalo na nový hosting. Vyzkoušel jsem všechno co mne napadlo (vymazání dočasných souborů a pod.), včetně snahy o připojení na poi přes různé odkazy a pod. Stále mi naskakuje staré upozornění. IE7, Firefox, připojení přes komunitu wififree.cz. Vím, již to Rossini vysvětloval, ale lze to donutit "ručně"?
Nebo mám pošťouchnout někoho z wififree.cz?
Díky a nezlobte se na mne :( za blbý dotaz.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Turboleon
Příspěvky: 36
Registrován: 15.9.2006, 20:32
Bydliště: Praha

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6645Příspěvek Turboleon

Možná jsem narazil na další problém. Chtěl jsem včera provézt upgrade Radary_vsechny.ov2. Z PDA jsem se přihlásil, v pohodě stáhnul, ale ten soubor má jen 12kB oproti cca 40 kB co má předchozí. . A z PC to je to samé. Podle mě se tam něco ztratilo, resp. to slučování neprobíhá korektně. Jo a z PDA se nekorektně zobrazuje diskusní forum - ostatní jako hlavní stránka či sloučené kategorie zdá se O.K.

EDIT: tak jen mobilní radary mají 36 kB. Chybka tam asi bude.... Díky moc.
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6651Příspěvek rossini

Jirásek píše:Poraďte, jak donutit moje domácí PC, aby se nasměrovalo na nový hosting. Vyzkoušel jsem všechno co mne napadlo (vymazání dočasných souborů a pod.), včetně snahy o připojení na poi přes různé odkazy a pod. Stále mi naskakuje staré upozornění. IE7, Firefox, připojení přes komunitu wififree.cz. Vím, již to Rossini vysvětloval, ale lze to donutit "ručně"?
Nebo mám pošťouchnout někoho z wififree.cz?
Díky a nezlobte se na mne :( za blbý dotaz.

Dočasně se sem můžeš dostat přes tento odkaz: http://do674000.virgo.domains.sk/
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6656Příspěvek Henry

Turboleon píše:Možná jsem narazil na další problém. Chtěl jsem včera provézt upgrade Radary_vsechny.ov2. Z PDA jsem se přihlásil, v pohodě stáhnul, ale ten soubor má jen 12kB oproti cca 40 kB co má předchozí. . A z PC to je to samé. Podle mě se tam něco ztratilo, resp. to slučování neprobíhá korektně. Jo a z PDA se nekorektně zobrazuje diskusní forum - ostatní jako hlavní stránka či sloučené kategorie zdá se O.K.

EDIT: tak jen mobilní radary mají 36 kB. Chybka tam asi bude.... Díky moc.
Při optimalizaci kódu jsem udělal chybu (nestahovala se vždy první kategorie, která se slučovala). Už je to opraveno.
Na to zobrazení fóra se podívám... Kdepak udělali soudruzi z phpBB chybu?
Turboleon
Příspěvky: 36
Registrován: 15.9.2006, 20:32
Bydliště: Praha

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6659Příspěvek Turboleon

S radostí potvruji že ty Radary_vsechny již jsou O.K., velikost 46 kB, právě ztaženo a nainstlaováno :lol:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6660Příspěvek Jirásek

Možná další chybka - přidával jsem BZ do kategorie bankomatů Komerční banky. BZ č. 8636 + 8630. Při kontrole duplicity BZ (30m) mi to vyhodilo u těchto BZ duplicitu s BZ č. 900000016 a 900000026 s identiským popisem a souřadnicema. Taková čísla BZ ani nejsou. Mechanickým prohledáním kategorie jsem je také nenašel.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6679Příspěvek Baharis

To není až taková novinka. Dlouhé čísla začínající "devítkou" jsou záznamy ve frontě, čekající na autorizaci.
GARMIN nüvi 670
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6681Příspěvek Henry

Přesně, jak píše Baharis. V DB mají nové záznamy takové velké číslo začínající devítkou. Jen se bojím, až budeme mít v databázi 900 miliónů záznamů => pak nám to totiž všechno spadne :lol:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6692Příspěvek Jirásek

No pánové, asi si sedím na vedení. :o Nejdříve jsem ty BZ autorizoval (tím předpokládám zmizely z fronty), BZ bylo přiděleno nižší číslo a potom jsem teprve kontroloval, pro jistotu, duplicitu. V té době již tyto BZ ve frontě přeci nejsou?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: VÝPADEK WEBU WWW.POI.CZ

Příspěvek: # 6694Příspěvek Docent

Henry píše:Problém byl na serveru, viz: http://forum.poi.cz/phpbb/viewtopic.php ... 6638#p6638
Dík, to bylo ono, už to funguje. Až zvládneš důležitější věci, tak koukni prosím na RSS, tvrdí to, že na stránce nebyly nalezeny žádné kanály.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Odpovědět