POI do Sygic Mobile

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Odpovědět
Yenki
Příspěvky: 2
Registrován: 7.2.2013, 9:31

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48209Příspěvek Yenki

Je možné nějak soubor .rupi editovat zpětně v PC ???

(příklad: Vytvořím si vlastní databázi v .txt, programem Rupi convert převedu na .rupi a nahraji do Sygic. Časem ji chci doplnit, či změnit a už nemám zdrojový .txt a mám jen .rupi soubour, který bych tedy potřeboval, třeba zpětně předělat na .txt nebo .gpx, prostě něco, co lze v PC editovat)

2.
Vytvořil jsem soubor .rupi s 12 poi, nahrál do složky import, spustil Sygic, zahlásilo ihned, že je nový poi, potvrdil jsem, zpětně potvrzeno, že bylo nahráno 12 poi bodů, ale v Sygicu nic není.

Kam se to nahrává ??? Kde zjistím, že jsem nahrál to či ono ???
Uživatelský avatar
Wojnar
Příspěvky: 58
Registrován: 10.11.2009, 7:36
Bydliště: Třinec

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48212Příspěvek Wojnar

Jednak se to importuje do nové složky Sygic/Maps/rupi/cze(pol, aut, ...)
a druhák svoje vlastní POI najdeš v samotném Sygicu v Menu/Nastavení/Oblíbený bod zájmu kde máš pod nadpisem Kategorie mých oblíbených bodů zájmů seznam importovaných kategorií. Po ťapnutí na jednotlivou kategorii si ji můžeš managovat nebo taky připnout mezi ostatní do Hlavní kategorie.
HTC Desire, SDHC 16 GB, Sygic GPS Navigation (Aura), TrekBuddy, Locus, Parrot 3200 Plus
v
černé Oktávce Kombi, 1,9 TDI, 81 kW
Yenki
Příspěvky: 2
Registrován: 7.2.2013, 9:31

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48213Příspěvek Yenki

Body importovány, mám i vlastní ikonu, v menu to je vidět, ale není to podsvícený (na mapě taky ne).
optimas
Příspěvky: 13
Registrován: 15.8.2011, 16:15

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48236Příspěvek optimas

Chci se zeptat na takovou věc. Dal jsem si do Sygicu POI body, restaurace LPG a další body a vše se zobrazuje jak má. Teda až na LPG v ČR některé stanice se mi nezobrazí na mapě i když jsou v seznamu a nebo se zobrazí na poslední chvíli až když tu pumpu mijím. Dnes jsem jel kolem LPGčka které 100% vím že je v seznamu ,ale na mapě se ukazuje interní ikonka pumpy Sygicu až když ji mijím přeblikne to na žlutou LPG. Nebo jsem přidal do seznamu novou LPG stanici, zadal jsem veškeré info jak GPS podle mapy název atd. a stejně se mě po importu ta pumpa neukázala a neukazuje. Nevíte proč?
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48247Příspěvek freewall

Zkus se pohrabat v nastavení v Sygicu - je tam nastavení zobrazení stále - dynamické zobrazení ap. - třeba to je ono
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
optimas
Příspěvky: 13
Registrován: 15.8.2011, 16:15

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48249Příspěvek optimas

Měl jsem nastaveno dynamické a dal jsem na stálé a nic se nezměnilo
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48250Příspěvek freewall

Tak to nevím, ještě ověř jakej barevnou hloubku mají tvoje ikony (musí mít 8 bitů - 256 barev)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
optimas
Příspěvky: 13
Registrován: 15.8.2011, 16:15

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48254Příspěvek optimas

Tohle všechno mám, ale to není ten problém. Kdybych neměl tu 8 bit hloubku tak by se mi nezobrazovaly všechny ikony LPG, ale mě se všechny zobrazí ,ale jen ty nové přidané pumpy se nějak nechtějí zobrazit
optimas
Příspěvky: 13
Registrován: 15.8.2011, 16:15

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48260Příspěvek optimas

Tak jsem přidal další POI bod restaurace Koliba. Na zdejší mapě je POI zobrazen ale po přidání není opět zobrazen přitom ostatní restaurace se zobrazují. Už jsem i všechny body vymazal a nahrál znova. A nic :zed:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48280Příspěvek freewall

Tak pak už snad mne napadá jen velikost?
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
optimas
Příspěvky: 13
Registrován: 15.8.2011, 16:15

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48284Příspěvek optimas

Velikost? Čeho? Ikonky? Ta je přeci u všech stejná. Tedy pokud mám POI restaurace a ostatní se mi korektně zobrazí a ta jediná co jsem přidal se nezobrazí tak to nemůže být velikostí ikonky. To by se mi nezobrazila ani jedna ikonka restaurace. Tohle se mi už taky stalo a předělal jsem to v malování a fungovalo to, ale tohle je mi fakt záhadou proč mi tohle dělá :cry:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48285Příspěvek freewall

Pokud je to jen jeden z bod z kategorie a ostatní vidíš, tak to opravdu nevím - rozum mi to nebere
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
optimas
Příspěvky: 13
Registrován: 15.8.2011, 16:15

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48287Příspěvek optimas

No, mě taky ne. :zed:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48288Příspěvek freewall

Co se zeptat na podpoře Sygicu? OPni jsou braťja Slováci celkem ochotní
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
galuna
Příspěvky: 2
Registrován: 18.11.2012, 11:21

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvek: # 48312Příspěvek galuna

Čau,
podle návodu na 8 stránce tohoto topicu jsem se pokoušel dostat do mého Sygicu na Androidu LPG_cerpaci_stanice. Import do aplikace proběhl bez problému. V nastavení-> vlastní body zájmu vidím importované LPG_cerpaci_stanice a jsou aktivní. Jenže při procházení mapy se poi nezobrazuje. Pro jistotu jestli nedělám někde chybu jsem zkusil importovat čsob bankomaty, které fungují bezproblémově. Jako poslední pokus jsem provedl odinstalaci Sygicu a odstranění celého adresáže Aura z interního uložiště telefonu a následnou instalaci se stažením nových map. Bohužel bez výsledku a Sygic se chová pořád stejně.
Za všechny odpovědi předem děkuji.
Odpovědět