Správa POI

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Roacher
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2005, 9:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 451Příspěvek Roacher

No, když tak na to koukám, rozrůstá se nám to docela solidně!!!Jinak pro tenhle měsíc by jsme měli vyhlásit za nejpilnějšího přispěvovatele asi Milana! :lol: :lol:
Jinak mam také připravené nějaké další kategorie,ale jde mi to trochu pomalejš...musí se to dělat růčo! :?

Jinak mam tady *.ov2 golfových hřišť,ale jsou bez souřadnic - nechce se toho někdo ujmout a dodělat to?Bohužel se k tomu teď jen tak asi nedostanu! :cry:
Acer N35
2x SD 512
Roacher
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2005, 9:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 452Příspěvek Roacher

:idea: Přepsal jsem název u mobilních operátorů na CZ-Firma_... stejně tak jako tomu je u Telepointu a udělal bych tak vlastně všechny služby, jako např. ještě banky atd...souhlasíte?
Acer N35
2x SD 512
Roacher
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2005, 9:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 457Příspěvek Roacher

Super Milane,díky za tu poštu!!! :wink:
Jinak je to v pohodě - ty udeláš poštu o 3000 položkách za "den" a já se seru s albertem o 300 položkách týden :lol:
Acer N35
2x SD 512
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 460Příspěvek MilanSu

No on to nebyl den, ale tri vecery, uz jsem vymyslel trochu algoritmus na upravu delky nazvu, ale stejne treba oteviracka se musi rucne.
Bohuzel jsem ted zjistil, ze u knihoven a kin jsem zapomnel generovat telefon, takze to budu muset predelat.
Koukal jsem na ty pos´ty do mapy a alespon u nas v Susici to dle mapy sedi.
Ty golfovy hriste taky udelam, bude jich 58
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Roacher
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2005, 9:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 461Příspěvek Roacher

Koukal sem taky n a některé ty pošty a sedí překvapivě dobře!Takže dobrá práce!! :wink:

Jinak u těch kin je dobré mít tel. číslo!

Jinak ze stránek golf.cz sem zjistil, že jich je něco kolem 70 a to sem tam ještě nějaké nenašel, takže to pak asi budem postupně doplňovat!

Ještě dokončuju obchody Bati a pak bych se chtěl vrhnout na pobočky bank a ty udělat taky asi všechny - i když toho je taky dost
Acer N35
2x SD 512
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 462Příspěvek MilanSu

Jo ty knihovny a kina musim opravit, sice mne to s....., ale je to moje blbost, ze jsem si to nezkontroloval. Priste uz si snad dam pozor, respektive jsem upravil export tak, aby se to nestalo
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
condor
Příspěvky: 104
Registrován: 22.10.2005, 7:48

Příspěvek: # 463Příspěvek condor

PANOVE, NEVIM KAM TO NAPSAT, TAK TO PISI SEM. PROSTE ME TO NEDA VAM VSEM KDO JSTE TENTO WEB VYTVORIL SMEKNOUT POKLONU.
SEKCE POI ON LINE JE DOST SUPROVE UDELANA A CELKEM I ERGONIMICKY A HLAVNE I PO STRANCE FUNKCNOSTI POVEDENA.

OBDIVUJI I VAS VSECHNY TY, CO MAJI CAS SE ZABYVAT TVORBOU POI.
JA OSOBNE DELAL SHELL, MCDONALDS, KFC (RUCNE PODLE SEZNAMU Z WEBU) A MUSIM RICI, ZE JSEM U TOHO PEKNE RODIL A STRAVIL NAD TIM SPOUSTU CASU.

KDYZ VIDIM SPOUSTU TECH POI ZDE NASBIRANYCH, TAK SI RIKAM KOLIK HODIN PRACE NAD TIM JSTE STRAVILI.

TAKZE JESTE JEDNOU SMEKAM A MOZNA I ZA OSTATNI "DIKY"

P.S.: DOUFAM ZE TO NEBUDETE BRAT JAKO NEVECNY PRISPEVEK S INFORMACNI HODNOTOU NULA.
YAKUMO Delta 300 GPS --->YAKUMO Delta X ---> MIO P550m ---> Mio Explora K70
TT 7 (do auta), SmartMaps (na kolo či pěšky), GCzII (Geocaching)
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 473Příspěvek libor_m

Za všechny, kdo se na tomto projektu podílejí, děkuji. Je to projekt všech pro všechny.
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Roacher
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2005, 9:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 489Příspěvek Roacher

Tak pro vás mam ve spolupráci s Milanem zhruba 2000 poboček bank,ale nejde mi to za žádnou cenu dostat na web...nevim jestli je chyba u mě nebo ne...pokusím se to tam hodit ještě zítra ráno
Acer N35
2x SD 512
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 490Příspěvek Henry

Roacher píše: Tak pro vás mam ve spolupráci s Milanem zhruba 2000 poboček bank,ale nejde mi to za žádnou cenu dostat na web...nevim jestli je chyba u mě nebo ne...pokusím se to tam hodit ještě zítra ráno


Když ti to nepůjde, tam mně to mrskni do mailu.

Henry
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 494Příspěvek MilanSu

To Henry + Roacher : neco je s POI CZ-Banky, nektere nejdou stahnout a kdyz dam sloucenou (at uz automaticky nebo vlastni do XML), hlasi POIEdit (potazmo autoupdate) chybu ov2 souboru

DOPLNENO : dneska jsem to zkousel znovu, stahnout jdou vsechny, i otevrit, takze nejspis je nekde problem pri slucovani kategorii

DOPLNENO 28.12.2005 - jde nekomu stahnout CZ-Banky sloucene, pak by byla chyba jenom nekde u mne (nebo ve mne) ????
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 509Příspěvek Henry

MilanSu píše: To Henry + Roacher : neco je s POI CZ-Banky, nektere nejdou stahnout a kdyz dam sloucenou (at uz automaticky nebo vlastni do XML), hlasi POIEdit (potazmo autoupdate) chybu ov2 souboru

DOPLNENO : dneska jsem to zkousel znovu, stahnout jdou vsechny, i otevrit, takze nejspis je nekde problem pri slucovani kategorii

DOPLNENO 28.12.2005 - jde nekomu stahnout CZ-Banky sloucene, pak by byla chyba jenom nekde u mne (nebo ve mne) ????


Mně to taky nejde, tak se na to později podívám...
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 511Příspěvek Henry

MilanSu píše: To Henry + Roacher : neco je s POI CZ-Banky, nektere nejdou stahnout a kdyz dam sloucenou (at uz automaticky nebo vlastni do XML), hlasi POIEdit (potazmo autoupdate) chybu ov2 souboru

DOPLNENO : dneska jsem to zkousel znovu, stahnout jdou vsechny, i otevrit, takze nejspis je nekde problem pri slucovani kategorii

DOPLNENO 28.12.2005 - jde nekomu stahnout CZ-Banky sloucene, pak by byla chyba jenom nekde u mne (nebo ve mne) ????


Opraveno - smazal jsem některé nesmyslné údaje vzniklé při importu a údaje se špatnými souřadnicemi (klasicky přehozena zeměpisná délka a šířka) a opravil překlepy např. délka 116.xxxx na 16.xxxx atd. Už by to mělo jít...
Roacher
Příspěvky: 81
Registrován: 10.10.2005, 9:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 513Příspěvek Roacher

Zdravim, po dlohé době sem tu jen na chvilku.Za ty banky se omlouvám,ale nahrát mi to tam šlo v pohodě a stáhnout "po jedné" taky.
Ale jak říkám-moje vina! :roll:
Acer N35
2x SD 512
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Námět

Příspěvek: # 526Příspěvek MilanSu

V současné dobe je k dispozici zdarma registr UIR-ADR, ktery obsahuje souradnice adres v krajskych mestech a byvalych okresech (cisla popisna).
Nebyl by asi problem udelat POI napr. "CZ-Adresy_Plzen", cimz by jsme si doplnili chybejici cisla popisna. Pokud by se to souplo do POI.DAt pod neco, tak by nemusel byt problem ani s velikosti.
Mam se tim nejak zkusit zabyvat, bylo by to pro Vas (i pro nas) prinosem ????
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Odpovědět