Nové úsekové radary Lipská - Praha

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45468Příspěvek slofik1

Gumajz: nevím sice proč plašánek(já pouze odpovídal na dotaz vidovi) ale když myslíš,mě ta 50ka nevadí.Jo a všiml jsi si taky předevčírem že ty radary přesměrovávali na tu čáru kde začíná 50ka?Bavím o směru do centra
matesxx1
Příspěvky: 12
Registrován: 13.2.2011, 6:43

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45469Příspěvek matesxx1

a proc je myslite presmerovavaly? takze asi fakt meri tu 50ku
vid02
Příspěvky: 120
Registrován: 9.4.2010, 22:42

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45470Příspěvek vid02

Šlofíku, padesátka nezačíná na nějaké pitomé čáře, ale v místě, kde je osazena dopravní značka... A píšu už potřetí, že jak ta čára, tak kamery jsou před tou značkou, ona čára cca 40 metrů.

Jinak klasický příběh přizdisráčů: Když si myslí, že se neměří, klidně jedou na padesátce 70, když ví, že se měří, jedou tam pro sichr 37...
matesxx1
Příspěvky: 12
Registrován: 13.2.2011, 6:43

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45473Příspěvek matesxx1

a proc teda to usekove mereni neni zakresleno tady? http://kamery.praha.eu/Situace.jsp
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45475Příspěvek Jirásek

Doporučuji pročíst celé vlakno
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45476Příspěvek Gumídek

Může to být ze stejného důvodu jako to na ulici Liberecká do centra. To je ve zkušebním režimu a ostrý má dle informací začít na jaře 2012....A na všech měření EU je vždy na krabicích nápis "Systém sledování a řízení dopravního provozu v hlavním městě Praze", a u úsekových radarů ne...a na Lipské tyto samolepky nejsou. Jsou velké, bílé s modrým nápisem....Tohle je celkem spolehlivé...
matesxx1
Příspěvky: 12
Registrován: 13.2.2011, 6:43

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45479Příspěvek matesxx1

takze to meri kdyz tam nejsou ty samolepky...
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45480Příspěvek Gumídek

Prosím tě, přečti si témata...Měří to vždy....Jen úseková měření EU se nesmí pod dobu tří let použít k represívním účelů, takže k pokutám..,A zbytek si už prosím přečti sám - co to je, proč to je, atd atd...Je to vysvětlováno komplet...
matesxx1
Příspěvky: 12
Registrován: 13.2.2011, 6:43

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45481Příspěvek matesxx1

Gumajz ty jsi napsal "na všech měření EU je vždy na krabicích nápis "Systém sledování a řízení dopravního provozu v hlavním městě Praze", a u úsekových radarů ne...a na Lipské tyto samolepky nejsou. Jsou velké, bílé s modrým nápisem"
takze kdyz tam nejsou tak to funguje k vybirani pokut jo?Kdyz tam ta samolepka je tak to k pokutam neslouzi tak to mam asi smulu no... :( tema jsem si procital snad 2x ale kazdy pise neco jineho :(
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45482Příspěvek Gumídek

To jsme vydedukovali spíše časem...To s těmi samolepkami. Do doby, kdy se muselo používat označení cedulemi o měření, to bylo jasné....
Nějaká část pravdivosti je i na stránkách magistrátu, to je ta mapka s radary...A také si uvědomme, že nějakou dobu běží testovací provoz po namontování radarů, před tím kalibrace atd atd, a pak teprve nabíhá ostrý provoz...Ale nemůžeme se napevno spolehnout, že nový radar se okamžitě objeví na stránce s mapkou radarů....úsek Holešovičky nahoru se tam objevil také s prodlevou....
Uvidíme, ta Lipská je logická v tom, že na těchto světlech byly spousta nehod, auta tam projížděla na červenou, pár sražených chodců....
Já si pořád myslím, že tam ještě ostrý provoz není, ale jakmile toto napíšu, tak slofik1 vyletí jak čertík z krabičky, že jeho známý atd atd....Proč se ještě nikdy nikdo neobjevil, který by se ozval osobně, a napsal : Já dostal pokutu za úsekáč tady a tady...Proto tyto informace nelze považovat za relevantní...
matesxx1
Příspěvky: 12
Registrován: 13.2.2011, 6:43

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45483Příspěvek matesxx1

tak treba nikdo se neozval ze dostal pokutu protoze ten usekac na Lipsky je tam teprve cca 14dni co jsem cet.
a neni mozny ze ten usekac na Lipsky neni zakreslen na mapce protoze je jeste neaktivni?
slofik1
Příspěvky: 254
Registrován: 6.1.2007, 12:33

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45484Příspěvek slofik1

Gumajz: jsi hloupý člověk když toto napíšeš
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45498Příspěvek Gumídek

Ano, nadávky to vyřeší...jen ti ještě nikdo neprozradil, že nadávka fakt není argument...A tím, že nevěřím agentuře JPP( jedna paní povídala) tím projevuji hloupost. Z čehož logicky vychází, že když budu věřit všemu, jsem tedy inteligentní...Takže v tom případě ti děkuji, protože v tom případě já radši zvolím to - být hloupý !!!
Dále již k tomuto tématu už fakt nemám co dodat...
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45502Příspěvek vrána

Já tam snad dojedu to nafotit :shock3: , nebo se tu ještě nakonec poperete online :grin: . Ale jak znám Gumajze, bude mít váhovou převahu :blee: .
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
matesxx1
Příspěvky: 12
Registrován: 13.2.2011, 6:43

Re: Nové úsekové radary Lipská - Praha

Příspěvek: # 45504Příspěvek matesxx1

jo vyfotte to prosim byla by dobra fotka i zacetku a konce mereni :usmev:
Zamčeno