Radary - volná diskuse

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44588Příspěvek mila-p

Máš možnost je zaměřit a zadat standartním způsobem ke schválení a zveřejnění :pc: Že tu něco chybí se samozřejmě může stát a rozhodně to není úmysl...
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
bambulak
Příspěvky: 1
Registrován: 15.12.2011, 12:36

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44666Příspěvek bambulak

Jen malý dotázek. Jak pravdivé a aktualizované jsou poi body do navigací?? Když teď měří všude možně úsekové měřiče mohu se spolehnout na nějakou databázi co zde stáhnu do navigace IGO na 100%??? Nebo se dá sehnat ještě přesněji vypracovaná databáze POI bodu co se týká měření v úsecích?? Já jen že jsem na to tuhle doplatil a ta co nikdy neměřila tak již měří.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44671Příspěvek Gumídek

Melychare, já mohu udělat jen to, že zadám začátek a konec podle začátku a konce tunelů...
Pro bambulaka : Je tu vše, o čem víme. Pokud tě někde změřili, uveď konkrétně kde. A pak můžeme řešit...Bez konkrétních údajů je to jedna paní povídala......
A k tomu, jestli je kategorie kvalitní nebo ne...Copak já můžu sám sebe chválit, nebo posuzovat ???
p.s. živím se ježděním, takže pořád vše kontroluji, jestli je vše ok. A nejsem tu sám, je tu spousta uživatelů, kteří také koukají okolo sebe...Víc ti fakt říci nemohu....
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44672Příspěvek Jirásek

Databáze je aktuální tak, jak jsou aktivní uživatelé. Každopádně se domnívám, i podle ohlasu ostatních, že je jedna z nejlepších, ne-li nejlepší.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44680Příspěvek freewall

2 Babulak:
Kdo by to jako měl potvrdit, že je to na 100%? Požaduješ nebo se ptáš na něco, co nikdy nemůže být. Nám sem správci radarů nehlásí co kde zprovoznili nebo ukončili. Gumajz tady tomu věnuje veškerý volný čas, co volný čas - i v zaměstnání ověřuje stávající stav, takže dělá co může.
Jak se již psalo je aktuální tak, jak se sem dostanou informace od uživatelů nebo od lidiček, kteří mají zkušenosti se změřením ap., nicméně jsem přesvědčen, že je na velmi, velmi dobré úrovni.

Pokud chceš mít v tomhle jistotu buď jezdi jak se má nebo si pořiď pasivní antiradar
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44683Příspěvek Gumídek

Pro Melychar : Ale když se podíváš na oficiální stránky města (http://kamery.praha.eu/Situace.jsp ) , tak tam jsou úsekové radary uvedené, ale Lochkovský tunel, ani Komořanský v nich není...
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44684Příspěvek mila-p

Jestli si to melychar nespletl s nějakými kamerami pro sledování provozu - to se mi jeví jako nejpravděpodobnější :idea:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44991Příspěvek Gumídek

Magistrát zadal nový úsekáč, takže to vypadá, že info z jejich stránek jsou relevantní. Pokud by někdo trval na zadání Komořanského a Lochkovského tunelu, není problém je zadat do kategorie úseková měření EU...
coomi
Příspěvky: 23
Registrován: 22.9.2011, 14:54

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44995Příspěvek coomi

Koukal jsem, že je změna značení na Spořilovské. Dříve tam byla padesátka s dodatkovou tabulí pro vozidla nad 3,5 t. Teď dodatková tabulka zmizela, takže by mělo platit 50 pro všechny. A přibyla i tabule s označením měřeného úseku. Teď jde jen o to,jestli nezprovoznili EU kamery pro normální měření.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 44996Příspěvek Gumídek

Psal jsem to výše. Jelikož magistrát přidal do úsekáčů Holešovičky nahoru, tak to vypadá, že pokud se nějaký objeví, tak tam bude....A tu rychlost na Spořilovské opravím. Dnes jsem tam jel a viděl jsem cedule 50 a dodatková tabulka - omezení hluku.
Troy
Příspěvky: 2
Registrován: 3.2.2012, 9:23

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 45026Příspěvek Troy

Ahoj
mám dotaz k úsekovému měření v Holešovičkách. To, že měří z centra už vím, ale dneska ráno jsem jel směrem do centra a červeně to na mě bliklo.Jel jsem tudy asi po 2 letech,tak mě to překvapilo. Na stránkách města(mapě s radary) to zanesené není. Děkuji za odpověď
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 45029Příspěvek Gumídek

Doporučuji přečíst vlákno "radary a diskuze o nich"-tam je vše vypsáno! ¨
Jedná se o dopravní kamery, které byly dotovány EU, a podmínka je,
že se tři roky nesmí použít na restrikce, tedy na měření rychlosti a pokuty. Jsou zařazeny v kategorii úseková měření(EU)
a pokud trváte na tom, mít je v úsekových radarech,
tak si nastavte sloučení obou kategorií...
p.s. na krabicích u těchto měření je napsáno
"Systém sledování a řízení dopravního provozu v hlavním městě Praze"
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 45063Příspěvek vrána

Nazdárek, údajně je namontována nějaká čertovina na pražském okruhu mezi nájezdem z Evropské a sjezdem na letiště. Je to na tom místě, co je ten děsivej přechod pro chodce s "padesátkou" - 50°6'12.635"N, 14°17'40.421"E. Je tam prej čára před přechodem, čára za přechodem a nějaká kamera (kamery?). Já se tam autem dostanu jen výjimečně, tak kdybyste někdo měl cestu, okoukněte to kdyžtak. Mělo by to být směrem na letiště, opačně nevím.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Martin Lexa
Příspěvky: 80
Registrován: 5.1.2010, 22:15

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 45064Příspěvek Martin Lexa

A o čem myslíš že je tohle vláko?
http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=27&t=4322
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvek: # 45067Příspěvek vrána

A jo, sri, to jsem samozřejmě četl, ale jednak jsem nevěděl, že zrovna tohle je Lipská a druhak se tam zrovna na té stránce řešila nějaká Liberecká a Cínovecká a nějak se mi to v makovici pomotalo a usoudil jsem, že je to tam někde. A hlavně když jsem zadával tu pozici, tak mi to na Mapy.cz ukázalo Pražský okruh, Lipská je značená až někde dál a při větším zoomování jsem to nepostřehl. Takže jako bych se na nic neptal :janic: .
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Odpovědět