RADARY - IGO

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

Zamčeno
Oťas

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4036Příspěvek Oťas

Ahoj, po nainstalování iGO My way 2006 Plus se mi přestaly zobrazovat radary i když si je IGO po nahrátí txt. souboru převedl na vlastní soubor.Ve starší verzi IGA to chodilo dobře. Poradí někdo prosím.
Oťa

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4079Příspěvek Oťa

Anonymous píše: Ahoj, po nainstalování iGO My way 2006 Plus se mi přestaly zobrazovat radary i když si je IGO po nahrátí txt. souboru převedl na vlastní soubor.Ve starší verzi IGA to chodilo dobře. Poradí někdo prosím.

Takže nejprve po skopírování txt. souboru, spustit GPSku a pak teprve IGO a radary fungují i s upozorněním.
j3nda
Příspěvky: 14
Registrován: 12.9.2006, 10:19

Re: Re:

Příspěvek: # 4104Příspěvek j3nda

Anonymous píše:
j3nda píše: ... jak nastavit upozornovani na radary. Mam iGO2006 beta z 2.3.2007 pro PDA ...

Nastavení -> Obecné -> Výsrahy (šipkou rolovat až dolů) -> Povolit upozornění na radary a zároveň nastavit zvukové varování na Úplné.

dekuji, problem jsem jiz vyresil pouzitim igo plus, pak jsem prisel na to, ze problem byl v tom, ze se v te bete to menu neukazovalo dokud nebyl signal gps
j3nda
Příspěvky: 14
Registrován: 12.9.2006, 10:19

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4105Příspěvek j3nda

Anonymous píše: Zdravím všechny prosim vas nechcu kritizovat je to bajecna prace co tu vsichni delate, ale nahral jsem si nejakou novou databazy primo z tadyma tu sloucenou. Radary vsechno OK ale ty rychlosti tomu vubec nerozumim na dalnici je nastavenych 20 nekde 30 ve meste v praze kde je vsude 70 mi to zase porad hlasi 50 nevim mozna je chyba u me. Jezdém denne jsem montazník takze mam spoustu casu to vyzkouset. Dekuji

hehe tohle dela jedna specificka verze ;)
prohledni si ostatni soubory s radary, ktere tam uz byly predtim a prijdes na to proc ti to dela :lol:
smaz vsechny ty textove soubory z poi/speedcams a dej tam ten novy soubor odsud

jen je skoda, ze tam nejsou spravne smery mereni, mozna by stalo za to delat samostatne verzi pro igo, treba na drbeckove foru je soubor pro mio a tam jsou i smery mereni, ale ten se mi zatim do igo nepodarilo dostat
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Prosba o radu

Příspěvek: # 4290Příspěvek Jirásek

Pánové, uživatelé Iga. Poraďte mi s následujícím problémkem.
Na maďarských stránkách (viz vlákno zahraničních POI - Radary pro Slovensko IGO) je možné získat databázi slovenských radarů. Struktura *.txt souboru je přesně podle vašeho popisu. Ale můžete mi sdělit, jak jsou origoš přiřazené radary k číslům. Tady na fóru máte dva návrhy, ale ty jste si navrhli sami aby vám vyhovovali. Když ale chci rozšifrovat ten texťák, co je jaký radar, chtěl bych znát nastavení výrobce. Marně pátrám, asi blbě :( .
Poradíte?
U 1 není udávaná rychlost, usuzuji na semafor
pak je tam ještě typ 2 a 5, ale z těch nejsem moudrý.

Díky
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
tonko
Příspěvky: 6
Registrován: 3.4.2007, 17:17
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4303Příspěvek tonko

Takze na madarsku stranku http://www.w-lantech.hu/speedcam/ som dal svoje radary cca 70 ks, hlavne okolie Bratislavy a cesta Bratislava - Zvolen. Da sa tam priamo vyexportovat len Slovensko, pripadne ina krajina (- Országok szerinti keresés). po kliknuti na Grafikus megjelenítés (HU) sa zobrazi googlemapa a na nej jednotlive radary aj s rychlostou, maju to velmi dobre spravene. Je tam aj Chorvatsko a teraz pridavam aj CZ, len sa to da len po 10 radaroch, tak to bude trvat...
Haldo

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4307Příspěvek Haldo

tonko - super za radary na sk, uz som ich skusil nahodit. Cestou z prace vyskusam co to robi. Akurat mam otazku. Karlova Ves, BA. Zakreslil si tam 4 semafory, zaujimal by ma dovod kedze tadial jazdim kazdy den :). Lebo co viem, tak ani jeden z tych semaforov nie je sledovany kamerou (nic take som si nevsimol). Ale mozno coskoro budu vdaka uplne debilnemu nastaveniu a umiestneniu toho stredneho (odbocka na Devinsku cestu) su prave na nom prejazdy na cervenu na dennom poriadku (zastavka elektricky a z oboch stran je semafor a prechod, chore, hlavne ked po tom novom prejdu 3 ludia/hod). Raz za tyzden akurat robia zeleny namatkove kontorly pri Esse.
tonko
Příspěvky: 6
Registrován: 3.4.2007, 17:17
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4310Příspěvek tonko

Semafor davam vsade tam, kde cosi kontroluju, zakaz otacania, bus pruh, plnu ciaru, telefonovanie.... V igo pre taketo veci nie je ikonka :) A konkretne v karlovke kontroluju zakaz otocenia na svetelnej krizovatke a odstavuju na ese a za nadchodom pri botanickej, ved to urcite poznas :)
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4322Příspěvek Gumídek

Tonko,pardon,že mezi vás zasahuji,ale ikona semaforu se dává jen na křižovatku,která automaticky hlídá průjezdy na červenou......... :lol: :lol: V případě,že ty semafory budou i v souborech pro TT,tak nám v tom uděláš pěkný chaos.... :? :?
tonko
Příspěvky: 6
Registrován: 3.4.2007, 17:17
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4326Příspěvek tonko

Pripravujem subor, kde budu vsetky poi pretriedene a kazdy jeden popisany... Pokial to niekto chce pre TT tak nech si to upravi a zverejni, problem vsak je, ze TT nepozna smery merania, uhol merania a neupozorni na prekrocenu rychlost pri priblizeni sa k radaru, takze subory pre TT robit nemienim, je to pre mna totiz DOWNGRADE :) Takze ked ho uverejnim, moze sa toho niekto ujat a uverejnit ho tu na POI.cz podla toho, ake su poziadavky pre TT.
tonko
Příspěvky: 6
Registrován: 3.4.2007, 17:17
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4334Příspěvek tonko

Subor s popisom jednotlivych radarov v csv a txt je v Zahranicne - Radary-Slovensko, takze ak to niekto chce importnut na poi.cz tak ma volnu ruku, neuplatnujem si autorske prava :)
sergi
Příspěvky: 1
Registrován: 3.5.2007, 15:29

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4345Příspěvek sergi

Dobrý den,
omluvám se, ale očividně jsem lama.. Z příspěvků tady na fóru mám pocit, že už někdo zkompiloval nějaký POI soubor s databazí radarů do formátu iGO.. Bohužel však tento soubor nikde nemohu najít. Mohl by mi prosím někdo pomoci? Jsem úplný začátečník, takže se předem omlouvám za tuto lamoidní otázku.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4349Příspěvek Jirásek

Mrkni do vlákna Jak dostat POI do navigace iGO? http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=12&t=189#p1558.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Prcek1
Příspěvky: 13
Registrován: 13.5.2007, 21:06

Kategorie

Příspěvek: # 4497Příspěvek Prcek1

Ahoj,
dneska jsem jakožto čerstvý majitel navigace :) zkoušel upozorňování na radary a měl bych dva dotazy:

- jak je doopravdy s kategoriemi radarů. Proč se například CZ-Radary_stacionarni expotují s kategorií 2, což má být podle příspěvku od Kopise "Kamera v semaforu" nebo kategorie CZ-Radary_mobilni s kategorií 1, což ná být "Stacionární Kamera" ???

- zkoušel někdo experimentovat s políčky DirType,Direction? K čemu je to dobré (Kopis se o DirType ani nezmiňuje...)
a jsou v POI.cz a jenom se neexportují nebo nejsou vůbec? Když tam jsou všude nuly, tak mi to hlásí radar ať se k němu blížím odkudkoli. Takže na Jižní spojce mi to hlasí i úsekovky v opačném směru než jedu nebo na Štěrboholský u Europarku mi to hlásí hlídaný semafor na červenou bokem ode mě ačkoli ho vůbec nemám na trase.
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: RADARY - IGO

Příspěvek: # 4524Příspěvek libor_m

směry v POI.cz nejsou, tyto POI primárně vznikly pro majitele zařízení TomTom, který toto nezná
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Zamčeno