Vyhledávání v TomTom

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Vyhledávání v TomTom

Příspěvek: # 3873Příspěvek MilanSu

Dostal se ke mně dotaz od jednoho uživatele TT. Snažil jsem se přijít na odpověď, ale nepodařilo se mi.
Jde o následující věc. Pokud si dám vyhledat v mapě nějakou adresu (třeba ulici), tak při prvním přístupu se mi zobrazí seznam všech ulic v dotyčném městě a řekněmě, že si jednu vyberu. Při dalším přístupu se mi už zobrazí pouze ta (nebo ty) které jsem už někdy vybral.
Lze nějak udělat, aby se mi zobrazil seznam všech ulic pro listování?
Osobně jsem to zatím nikdy nepotřeboval, ale mohlo by se hodit vědět, jestli to nějak lze. Mně napadá jediný způsob, editace mimo TT souboru MapSettings.cfg, ale tam jsou i oblibené
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Příspěvek: # 3875Příspěvek Gumídek

Mám pocit,že pokud chceš aby ti to zase dalo všechny ulice,tak musíš smazat poslední cílová místa.Ale jistotu nemám,zkus to.MOMENT.........Tak jsem to teď zkusil,a je to tak..... :D :D :D
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3877Příspěvek Henry

Tak nevím, jak v šestce, ale v pětce nemám možnost smazat poslední cílová místa. Takže všechny ulice "napodruhé" už zobrazit nejdou a musí se klasicky zadat první písmeno ulice...
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3881Příspěvek MilanSu

To Gumajz: Ja mam verzi 6.2, ale volbu smazat posledni cilova mista jsem nikde nenasel. Ale protoze jsem si rekl, ze nejsem zadne B-ecko pustil jsem se do hledani znovu.
Takze pokud si date navigovat na (nebo najit) posledni cilove misto, je dole volba odstranit, po dotazu vymaze vsechna posledni cilova mista a je zase pristupne pro hledani seznam ulic .... Bohužel nejde mazat jenom nektere, ale pouze vsechny. Ale alespon tak
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Odpovědět