Registrace map

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
tom.hofi
Příspěvky: 2
Registrován: 15.5.2010, 11:27

Registrace map

Příspěvek: # 36672Příspěvek tom.hofi

Prosim o pomoc jak opravit chybnou registraci mapy ATLAS CZECH 8, v registraci byly spatne zadane udaje GPS UNIT ID i je spatne zadane i seriove cislo GPS, bohuzel po volbe editace se da prepsat pouze polozka typ GPS, co s tim, mapa samozrejme nejde po nahrani do Garmina 765 odemknout, diky za radu.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrace map

Příspěvek: # 36676Příspěvek Jirásek

Domnívám se, že by šlo vymazat mapu z Garmina, vymazat i z PC, vyčistit registry a příslušné složky v PC (pro případ že by se to někde uložilo) a celý postup nahrání a odemčení (registrace) opakovat.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
tom.hofi
Příspěvky: 2
Registrován: 15.5.2010, 11:27

Re: Registrace map

Příspěvek: # 36679Příspěvek tom.hofi

Obavam se, ze to neklapne, mapa je zaregistrovana na strankach http://unlock.garmin.cz/enter_map_serial.php se spatnym ID a seriovym cislem, zmenit to v tabulce "Udaje o pristroji" nejde, odregistrovat a znovu zaregistrovat mapu taky nejde, zkusim jeste poslat dotaz primo na support Garminu.
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: Registrace map

Příspěvek: # 36684Příspěvek Kodýl

Pomůže jen Picodas.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrace map

Příspěvek: # 36685Příspěvek Jirásek

Aha. Já jsem se jednou uklepnul při odemykání mapy do Visty. Pomohl mi až můj výše popsaný postup (někde se to uložilo a blblo to).
Pokud je to blbě na serveru garmina tak opravdu pouze Picodas.
Předložit doklady o nákupu, posypat si hlavu popelem ......
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět