Problikne bat soubor pri tvorbe poi.dat

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
romikck
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2007, 7:47

Problikne bat soubor pri tvorbe poi.dat

Příspěvek: # 3569Příspěvek romikck

Takze pokud mate nekdo stejny problem jako ja ze jsem vse udelal dle navodu a spustil bat soubor a ten jenom problikl a nic se nevytvorilo tak asi budete mit stejny problem jako ja a tady mate reseni,jelikoz mi nikdo tady nebyl schopen poradit........zrovna pred dovolenou kdy jsem to sakra potreboval,tak jsem to zkousel dlouho do noci nez to zaclo fungovat.
Takze vse u delejte dle navodu jedine co je trosku jine je ze jsem vytvoril adresar c:\poi\script do ktereho jsem dal stahovat soubory .ov2 (z Poiedit) dle meho nastaveni v me slozce zde na webu a take jsem do teto slozky nakopiroval soubory :

create_ttpoi.pl
createpoi.bat
poi.lst

- soubor createpoi.bat ma tento obsah : perl c:\poi\script\create_ttpoi.pl -i c:\poi\script\poi.lst -o c:\poi\result\poi.dat -v

a asi ted to hlavni - soubor poi.lst ma tento obsah :

# Cerpaci stanice
7311=c:\poi\script\Cerpaci_stanice.ov2

# Restaurace a Fastfood
7315=c:\poi\script\Restaurace.ov2

# Radary vsechny - v kategorii 7352-Zastavka trajektu
7352=c:\poi\script\Radary.ov2

c:\poi\script\Radary.ov2 - toto je to proc to nejde oproti navodu !!!!!

no a slava uz to jede.....v adresari c:\poi\result se najednou objevit vytvoreny soubor poi.dat .......
ten se nahraje na kartu s Tomtom a uz to frciiiiii......
Tak snad to nekomu pomuze........zdaaaaarec
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3571Příspěvek libor_m

Jde o to, kde máš všechny soubory OV2 a jak máš nastaveny relativní cesty v OS. Jinak pokud bys to zadal z příkazového řádku, tak by Ti nic neprobliklo a viděl bys, v čem je chyba.

Nicméně jsem rád, že máš funkční POI.DAT soubor :wink:
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
romikck
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2007, 7:47

Příspěvek: # 3573Příspěvek romikck

jo asi presne takhle jsem to rozebehl,kdyz jsem narazil na problem ze se to zaseklo a nevedel jsem kde .....
Odpovědět