Aktualizace TOMTOM ONE

Vše o navigacích značky TomTom
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3518Příspěvek Jirásek

Škoda že nejsem student :P :P :P
To za mne nebývalo, aby kantorka používala navigaci :P :P
Klobouk dolů
to Betina - BTW - co bankomaty, vyhovují :?: Taky jsi se před pár měsíci angažovala :)
Naposledy upravil(a) Jirásek dne 22.2.2007, 7:40, celkem upraveno 1 x.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
faltak
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 11:44

Příspěvek: # 3519Příspěvek faltak

BANKOMATY SUPER....NAVIGUJE STUDENTY DO KABINETU :lol: :lol:
b.palava
Příspěvky: 43
Registrován: 23.3.2006, 18:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvek: # 3541Příspěvek b.palava

:) enem, že já nejsem kantorka :( no a ty bankomaty ?? napsala jsem ČS a odezva žádná. Asi se bojí, že když dají souřadnice bankomatů, tak se budou snáz vykrádat :D A tvorba BZ, třeba konkrétně bankomatů mi připadá spíš jako zábava (neurazte se tvůrci BZ, není to myšleno ve zlém). Prostě zábava pro nadšence a užitečná pomůcka pro nás uživatele, ele nekonečná práce. Jednodušší by určitě bylo: banky poskytou souřadnice a na svých stránkách uvedou opravy. Ale to je asi námět spíš na román od JV. Připadá mi totíž, že než se naskenují souř. posledního bankomatu, tak ten první už tam zase nemusí být.
A co říkáte na novou utilitku do TTO? TripMaster? Tam je údajů?! Kdo se v tom má vyznat a na co to jako je užitečné. Jak se to dá při jízdě využit? Dejte sem vědět nebo založte nové téma.
Čusky BP
Betina Pálavá :-)

TomTom One
a plno map :-)
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3542Příspěvek Jirásek

S tvorbou bankomatů je to problém, oni totiž některé banky ani neznají souřadnice svých bankomatů (např. Komerční banka). Já si pouze rejpnul, diskuze na toto téma začala loni tak trochu z tvého popudu.
Jinak s tou kantorkou sorry :D , ale byla zmínka o studentech .....
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
faldicek
Příspěvky: 28
Registrován: 13.2.2008, 7:31

Re: Aktualizace TOMTOM ONE

Příspěvek: # 12349Příspěvek faldicek

Zdravím, mám problém s aktualizací softwaru mého TT ONE, přes home stáhnu a nainstaluju aktualizaci, tvrdí, že vše dopadlo ok, ale software je stále původní. Chtěl jsem také přidat nový hlas a POI, ale nedostanu se na kartu, píše, že medium je chráněno proti přepisu (zámek karty je odemknut). Otázka zní, co s tím? A nebo pokud bych si koupil SD kartu, lze na ni nahrát zálohovaný software, případně zkopírovat z origo karty, bude to fungovat? Jestli třeba není nějaký problém s origo kartou... Předem díky za pomoc...
Jo a rád bych ještě dodal, mám také origo kartu s mapamy evropy a tam jde vše bez problémů...
Odpovědět