Radary

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odpovědět
fox.vwgolf
Příspěvky: 8
Registrován: 17.2.2007, 20:08

Radary

Příspěvek: # 3468Příspěvek fox.vwgolf

Ahoj tady všem,dneska jsem si koupil gps modul a zprovoznil jsem TOM tom 6 na mobilu NOKI N73 a chodí to uplne skvele jen bych chtel jak dostanu do mobilu a do te mapy ty radary co kde jsou.Kamarád říkal že to tam jde dostat a že mi to bude hlásit kde jsou nějak předem?Pomůžete mi to najít a pomoc jak nainstalovat do mobilu.Dik moc předem
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3469Příspěvek Jirásek

Neznám N73, hlavně způsob jak přenášíš soubory z PC do mobilu. Předpokládán že instalace je na kartě. Takže předpokládám že máš kartu z mobilu ve čtečce karet v PC.
Obecně - staženou příslušnou kategorii a příslušnou ikonu (stejný název - příklad: CZ-Radary.ov2 + CZ-Radary.bmp) uložit/zkopírovat do adresáře s používanou mapou (v tvém případě asi nějaká CZ-HU-SK.....nevím co máš zakoupeno) pravděpodobně v kořenovém adresáři karty.
Potom v menu TT ZMĚNIT PŘEDVOLBY - SPRÁVA BZ - UPOZORNIT NA BLÍZKÉ BZ - vybrat příslušnou kategorii a nastavit upozornění.
Toť vše. Jak jednoduché :D

Taky jsem se ze začátku učil a bojoval :shock: . Doporučuji pozorně pročíst fórum. Strávíš tím sice trochu času, ale zase získáš hromadu informací. Případně nahoře je odkaz Hledat - velice užitečná věc.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
libor_m
Administrátor
Příspěvky: 732
Registrován: 4.10.2005, 7:36
Bydliště: Praha 10 - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3475Příspěvek libor_m

stale kolem dokola

nejdriv FAQ na www.poi.cz, potom hledani na foru a teprve potom postovani novych dotazu, v krajnim pripade zakladani novych temat

grrr
PDA: HTC HD2 - TomTom 7.916 (9192), Navigon Mobile Navigator 7.4.0 (b950)
GPS: Navilock BT-338, Navigon TriCeiver s modulem TMC
PNA: Mio C720, Garmin nüvi670, Navigon 1310, 2110, 2110 max, 2210, 4350 max, 5110, 6310, 7310, 8310, 8450 Live
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Prosba o opravu ikony

Příspěvek: # 3494Příspěvek freewall

Omlouvam se predem, pokud nejsem na spravnem miste, ale koukal jsem kam bych mohl tohle napsat a stejne jsem skoncil tady, tak snad pro jednou.........
Jsem nadseny uzivatel Garminu(asi 14 dnu), casem jsem se dopracoval i ke zdejsim strankam a jsem vdecny za vsechny ty POI, super jsou samozrejme radary a upozorneni na omezenou rychlost ap.

Pri kazdodenim pendlovani mezi Plzni a Kladnem jsem se vsiml spatne ikony na omezeni rychlosti v obci Železná mezi Berounem a Kladnem - je zde tricitka, masinka mi na liste ukazuje sice spravne upozorneni na 30, ale ikona na trase se zobrazuje 130 :roll:

Je to sice takova blbost, ale jestli to neni velky problem a nekdo to umi opravit........., tak bych se za to primlouval

Dik :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3495Příspěvek Baharis

Díval jsem se na Železnou a vypadá to, že z naší strany je vše v pořádku. Je tam bod č. 9032392 a ten má zadání [M30] Zelezna - okres Beroun.
Nevím teda jak fungují Garmini, možná že ti ostatní řeknou více.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Příspěvek: # 3496Příspěvek freewall

Dik za flash reakci
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3497Příspěvek Baharis

To není za co. Ale pomohla ti?
Jak jsem psal, neznám tvůj přístroj a nevím, proč by jsi tam měj mít 130ku. Používáš standardní POI (*.ov2), nebo to co tu připravují pro I-Go? To by jsi měl ten problém přenést tam...
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Příspěvek: # 3498Příspěvek freewall

Cpu do milaska format .gpx
No nepomohlo mi to :D, ale na tom preci nestoji svet....... ve svem veku uz mam ruce kratke na cteni...... :D, takze malililililinka ikona jestli ukazuje o stovku vic... na tom svet nestoji.
Zitra tamtudy sice nejedu, ale pozitri schvalne zastavim a podivam se poradne, jestli tady nepisi bludy, ale jsem presvedceny, ze ikona - znacka ukazuje 130
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Příspěvek: # 3520Příspěvek freewall

To Baharis :
.... tak bohuzel, stav stejny :(
Mam stazene radary z
http://radary.opevneni.cz/

z 13.2. (ty kompletni, ne ty s uni ikonou) a v te prdelce Zelezna mi to sice hodi spravnou hlasku "Rychlostni alarm na 30km/hod", ale ikonka znacky na trase je znacka 130
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
TAXIKÁŘ
Příspěvky: 12
Registrován: 28.10.2006, 16:25
Bydliště: CZ - CL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3623Příspěvek TAXIKÁŘ

To Freewall kamarádovi jsem nahrával Poi do Garmina 510 ale přes SW Poi loader a tento tam nahraje kam má. uravoval jsem mu i ryclosti u M50 se to změní na co potřebuješ
LG P760
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Příspěvek: # 3625Příspěvek freewall

To Taxikář :
Cetl jsem tvuj prispevek asi 5x a nevim ktera bije :lol: , asi mam spatny den.
Ja si do milaska uploaduji body take pres Loader....... ale uz jsem si zvykl a nechci tady otravovat lidicky s nejakou prkotinou :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Odpovědět