II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Off Topics...
Zamčeno
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32536Příspěvek fox50

Určitě moc zajímavých věcí ohledně na POI.cz.
Naposledy upravil(a) fox50 dne 26.10.2009, 8:36, celkem upraveno 1 x.
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32537Příspěvek freewall

No jo no, tak nic nevím, ale já měl v 17 sraz doma, přijel jsem v půl páté, tak to bylo akorát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32538Příspěvek Jirásek

freewalle a Milane, pozdravujeme a jsme rádi že jste dobře dojeli. Přednáška na téma MAC začala právě nyní.
Gumajz se začíná chytat :usmev: Bude ještě veselo.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32545Příspěvek Gumídek

Kecá.....Bylo to naprosto super !!!! :vino:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32546Příspěvek Docent

Tak já taky dorazil, roztřídím fotky, přístupné dám sem a odkaz na nepřístupné pošlu přes SZ :grin: . Škoda toho počasí, takhle mělo být včera :cry: . Alespoň jsme se cestou zastavili na pidirozhledně Boiika v Českých Lhoticích, jako malá náplast na tu včerejší mlhu :-).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32548Příspěvek Jirásek

Taktéž hlásím bezpečný návrat do domovského přístavu. To dnešní počasí mne hezky naprdlo, tak mělo být včera! Nojo, ale větru a dešti (mlze) neporučíme. U Seče bylo nádherně. Fotky a další také připravím a dám vědět.

BTW:
......odkaz na nepřístupné pošlu přes SZ
Docente, takto napsáno to vypadá jako že jsme tam dělali nepravosti mládeži do 18 let nepřístupné :haha: Pro ostatní - vše bylo ve vší slušnosti a POI.CZ jsme ostudu nedělali.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32549Příspěvek Docent

Alespoň budou nezúčastnivší se zvědaví a přijedou příští rok :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32550Příspěvek Gumídek

Už se na fotky těším, protože jsem jako správný sklerotik nechal doma foťák :zed: . A fotky z mobilu jsou strašné :hmm: ....A mohu opět zopakovat, že každý kdo na srazu nebyl, přišel o moc. Pátek večer byl super večírek :vino: , v sobotu parádní výlet :jupi: , odpoledne Rossiho přednáška a workshop :pc: , večer zase zábava :doutnik: , v neděli po snídani odjezd domů :palce: .....Tímto děkuji Jiráskovi za zorganizování výletu na zajímavá místa 8-) , Rossimu za super přednášku(Mac je opravdu super mašinka) :?: , a všem za účast. Parta byla výborná, takže víkend stál za to :palce: !!!!
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32551Příspěvek Docent

To ubytování bylo fakt super (jen takové malé upozornění pro organizátora příštího srazu - když chci dvoulůžkový pokoj, tak si nepředstavuju, že každá postel bude v jiném koutě cimry a po jejich sražení bude mezi 5centimetrová mezera s dvoucentimetrovým prknem na každém okraji :grin: ), a stravování naprosto vynikající, takhle jsem se dlouho nenadláb... A hemenex s vejci, která nejsou natvrdo, ale jsou tekutá, to jsem v restauraci snad ještě neviděl... A desítka Rychtář... :palec: :cheers: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32552Příspěvek mila-p

Tak hlásím také bezpečný návrat (ve 13h v Praze) - pohodová cesta, silnice téměř prázdné...Celá akce neměla chybu a připojuji se s díky Jiráskovi za parádní výlet :palce: . Dozvěděl jsem se zase spoustu nových věcí, ubytování i jídlo perfektní a hlavně jsem rád, že jsem vás poznal osobně. Doufám, že bude brzy ten III. sraz... :mrk:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32553Příspěvek freewall

Připojuji se k poděkování Jiráskovi za organizaci akce :palec:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32554Příspěvek Jirásek

Tak několik foteček pro ostatní zvědavce :usmev:
Ze srazu - bude později
a z mé cesty domů (udělal jsem si dvě krátké "turistické" zastávky, na Seči a hradu Lichnici) - http://www.navigace.jirasek-cz.eu/fotoalbum/Cestazpet
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32555Příspěvek Docent

Tak tady je ta jedna zveřejnitelná fotka (abyste věděli, kde jsme vlastně byli :grin: ).
DSCF2127_u.jpg
Rybník Milovy
DSCF2127_u.jpg (67.66 KiB) Zobrazeno 4985 x
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32556Příspěvek vrána

Ahoj všichni, dojel jsem asi v půl druhé a další tři hodiny strávil marným obíháním obchoďákuů s elektronikou ve snaze sehnat jedno poměrně specifické zařízení (bohužel nemohu pro jeho koupi použít inet). Hladovej a na*ranej jak žumpa jsem se dotvrmácel domů před pátou :nositka: .
Fotek ze srazu nemám moc, takže je vylepím sem. Jinak jsem jel tu samou cestu, co JIrásek, na koruně Seče jsem bojoval s pokušením zastavit a vyfotit auto před tou branou tunelu pro galerii ve Ford klubu, ale určitě by jak na potvoru někdo jel a tam by to byl problém, bo koruna je opravdu uzounká. Zříceninu jsem si fotil taky, neb jsem pod ní potupně vypouštěl do taluty kofeinové sloučeniny :grin: . Ještě že mě Jirásek nevyfotil :haha: . Cestou jsem "nachytal" pár nových záznamů, tak je zase co dělat.
Jinak už se těším na změny, které nám Rossiny předváděl, opravdu to bude velký pokrok a usnadnění práce. Možná si pak vezmu i nějaké další opuštěné kategorie :mrk: .
Uteklo to ale bohužel jako voda (nějak se mi prostě nedaří přijet dřív - na dva dny). Připojuji se k poděkování za organizaci, na rozdíl od Docenta jsem měl několik postelí k výběru a chrápání zpoza zdí (prý to byl pokoj 3? Kdopak to tam trénoval na zkoušky s JŘP?? :zub: ) jsem slyšel jen nepatrně (bydlel jsem totiž až úplně na konci chodby :doutnik: ).
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: II. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 32557Příspěvek Docent

chrápání zpoza zdí (prý to byl pokoj 3?
Tak jestlis byl až na konci chodby, tak jsi nemohl zcela jednoznačně identifikovat zdroj zvuku, podle nás to vypadalo na pokoj 2 :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Zamčeno