Radary Garmin

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
luhalu
Příspěvky: 6
Registrován: 23.3.2008, 9:21

Radary Garmin

Příspěvek: # 14220Příspěvek luhalu

Hned na úvodní stránce jsou na stažení radary garmin. Prosím Vás to jsou radary všechny dohromady z poi.cz nebo co to je za radary? Ptám se proto zda nestahovat potom jednotlivě ostatní radary.
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary Garmin

Příspěvek: # 14221Příspěvek Baharis

Pokud myslíš tu ikonu v záhlaví uprostřed, tak ta ti stáhne všechny druhy radarů CZ. Akorát musíš mít ve svém profilu nastavený správný typ souboru.
GARMIN nüvi 670
luhalu
Příspěvky: 6
Registrován: 23.3.2008, 9:21

Re: Radary Garmin

Příspěvek: # 14223Příspěvek luhalu

Baharis píše:Pokud myslíš tu ikonu v záhlaví uprostřed, tak ta ti stáhne všechny druhy radarů CZ. Akorát musíš mít ve svém profilu nastavený správný typ souboru.
právě že ji vidím jen pokud nejsem přihlášen, jinak ne. Ale v zásadě jsi odpověděl že obsahuje všechny radary z poi.cz že?
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary Garmin

Příspěvek: # 14230Příspěvek Baharis

Ne všechny radary poi.cz, ale všechny české radary. Jsou tu třeba i slovenské...
A ikonu by jsi měl vidět i když jsi přihlášený. V Uživatelském panelu - Nastavení online.poi.cz musíš mít nastaven výchozí formát pro stahování "gpx-Garmin".
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
skippy
Příspěvky: 5
Registrován: 2.8.2009, 15:49

Re: Radary Garmin

Příspěvek: # 31805Příspěvek skippy

Mám velkou prosbičku. Potřebuji změnit nastavení online.poi.cz tak, abych mohl stahovat POI do garmina. Nejde mně to však uložit, neustále tam zůstává implicitně zadaný TomTom. Prosím pomozte. Díky.
Garmin Nuvi 765T, 8GB SD Kingmax, Numaps lifetime, CN 2010, TopoCzech 3, Atlas Czech 8, Adresy CR 1, N95 + GarminXT, PDA Toshiba s Dynavix
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: Radary Garmin

Příspěvek: # 31811Příspěvek Kodýl

Naposledy upravil(a) Kodýl dne 27.9.2009, 17:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary Garmin

Příspěvek: # 31812Příspěvek freewall

skippy píše:Mám velkou prosbičku. Potřebuji změnit nastavení online.poi.cz tak, abych mohl stahovat POI do garmina. Nejde mně to však uložit, neustále tam zůstává implicitně zadaný TomTom. Prosím pomozte. Díky.
V nastavení uživatelského panelu si vybery Garmin - GPX a pak dole někde je tlačítko uložit
Přílohy
Nastaveni.jpg
Nastaveni.jpg (20.25 KiB) Zobrazeno 3145 x
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Odpovědět