Předpis o měření schválen

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30824Příspěvek Docent

Samozřejmě že nelze, pokud někdo odmítne pokutu zaplatit, protože tam nebyla cedule, tak je v právu. Nedávno jsem někde našel, že pár lidí odmítlo zaplatit, protože úseky sice označeny byly, ale neschválenými cedulemi, a nikdo to už po nich nechtěl.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30825Příspěvek Jirásek

Pokud vybírají na NEOZNAČENÝCH úsecích, neplatit. Porušení zákona. Dokonce značky MUSÍ být přenosného charakteru, nikoliv pevně nainstalované. Takto to platí zatím, hlavy pomazané (parlament) uvažuje o změně.
Mimochodem MP to ví, ale zkouší to.
Toto vše platí pouze pro MP, nikoliv pro státní policii. Ta může měřit kde se jí chce.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30831Příspěvek Docent

Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30837Příspěvek freewall

Asi by stálo za to nějak si rozdělit ta místa a ověřit, zda jsou v mobilních radarech..... protože jinak bychom mohli potkat Gumajze, jak pomalým krokem kráčí k lesu s konopným provazem v ruce :grin: .... takže Gumídku navrhuji, abys "stálicím" přidělil kus a je to :zamysl:
Naposledy upravil(a) freewall dne 28.8.2009, 13:54, celkem upraveno 1 x.
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30838Příspěvek freewall

Doci, vzhledem k tomu, jak jsi akurátní, bych si dovolil malé švestičky z naší zahrádky, malinkaté upozornění na tvoje "pod čarou" - "Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem" - (nejen) na tomto fóru je prosím vložená věta, takže před i za čárka.
Jsem přesvědčený, že to víš a zrovna, když jsi to psal na tebe promluvil nějakej v_l a spletl tě :). Taky se mi to občas stane :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
emc
Příspěvky: 17
Registrován: 1.11.2007, 0:14

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30839Příspěvek emc

freewall píše:Jsem přesvědčený, že to víš a zrovna, když jsi to psal na tebe promluvil nějakej v_l a spletl tě. Taky se mi to občas stane.
Já bych ještě napsal čárku sem: "...jsi to psal, na tebe..." :osli:
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30840Příspěvek freewall

Pravdu díš.... nikdo není dokonalý :blee:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30859Příspěvek Docent

Sousede :grin: , se obávám, že s tou vloženou větou nemáš pravdu.
Věta v mém podpisu totiž původně zněla "Příspěvky některých uživatelů na tomto fóru jsou toho jasným důkazem", leč pak jsem si uvědomil, že procento debilů je na všech fórech +- stejné, takže jsem tam vložil ono "nejen", aby se uživatelé registrovaní jen na tomto fóru necítili dotčeni :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30860Příspěvek freewall

Tak to vypadá, že jsem narazil... ALE - pokud vypustíš to s tou závorkou, tak je to v pohodě, ale vložením toho "nejen" se celá ta část stala vloženou, protože, když teď celou tu část vypustíš, tak zbytek nepostrádá smysl.... ale to je pro češtináře a navíc jsme už OT.
O.K. beru zpět připomínku :cheers:, ale nějak v těch vložených větách zapadlo to hlavní - zda si rozebereme ty znovuměřené úseky..... Viléme, Hynku.. Gumajzy co ty na to ?
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30870Příspěvek Gumídek

Tak to tady čtu o novém systému měření rychlosti městskou policií, a nevím, co mám na to říci. Vůbec netuším, jak bychom to měli udělat, když některé úseky jsou dost dlouhé, to tam jako píchneme doprostřed ikonu mobilní měření....?? A první hnidopich, který pojede okolo, a budou měřit o padesát metrů dál mne seřve, že je to blbě umístěné.....Já bych měl návrh, ale ten asi neprojde. Já bych většinu mobilních radarů v Praze smázl a zadal tyto. Protože česká policie na měření nemá moc času, a ráda to nechá na měšťákách.....Opírám se o počet mobilních radarů v Praze. Máme jich 150. Míst měření uveřejněných je 100. Co vy na to ???? Udělám kontrolu, výmaz těch, které nejsou uvedené, a posunutí těch uvedených někam zhruba doprostřed těch vypsaných úseků. Chtěl bych nějaké reakce.....Dělat další kategorii je nesmysl, jen bychom vyrobili chaos. Tímto řešením bychom udělali čistku(aspoň v Praze), a vyhnuli bychom se reakcím, že někdo někde neviděl polici měřit tři roky atd atd.....
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30874Příspěvek Gumídek

A ještě to vylepším tím, že ohlásím začátek tohoto procesu, od té doby ať nikdo nestahuje mobilní radary a nechá si původní, a pak ohlásím dokončení, a od té doby už by to bylo ok. Počítám, že bych na to potřeboval maximálně týden....Já pár dnů počkám, jestli by s tím většina souhlasila, a pokud ano, tak se do toho pustím....
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30875Příspěvek Jirásek

Gumajzi, určitě lze udělat pořádek. Jenom s tou státní policií je trochu problémek. Jsou místa, kde měšťáci de facto nejsou, ale státní si tam ráda stoupne. Sice jenom tak 1x měsíčně.
Ale jsem pro výmaz a korekci. A ty oblíbená místa "státní" pak můžeme postupně obnovit/dodat na základě osobních zkušeností. Třeba u nás na Suchdole vzhledem k "válce" s městem se MP moc neukazuje, ale státní tu občas na Kamýcké dělají razii. I když přiznávám, nyní přes léto jsem je tu neviděl. To samé v Podbabě u přívozu.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30876Příspěvek Gumídek

Takhle jsem to přesně myslel. Já bych totiž nejradši celou Prahu smázl, a zadal jen ty místa vypsaná. A potom na základě zkušeností zadat těch pár míst, kam si stoupá česká policie. A těch zase tolik není.....protože už jsou zadaná celkem nesmyslná místa měření a je potřeba v tom udělat pořádek....tak od kdy se mám do toho pustit, ještě sjednotíme postup, co a jak, a já jdu do toho....
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Předpis o měření schválen

Příspěvek: # 30877Příspěvek freewall

Mám zvednutou pravici jako že pro a jako že pomohu, pokud bude třeba
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Zamčeno