Problem s kartou na nuvi 200

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

B.a.m.b.i.n.o
Příspěvky: 1
Registrován: 17.7.2009, 20:08

Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 29829Příspěvek B.a.m.b.i.n.o

zdarec mam problem pri instalovani mapy topo czech 3 pro do garmin nuvi 200 mam malo mista v gps, tak jsem si koupil sd kartu ale pri instalaci me to pise toto ((v souboru bitové kopie nelze nalézt zadane ID jazyka prostředků)) nevi te co stim dik za odpoved
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 29972Příspěvek Chip.cz

(v souboru bitové kopie nelze nalézt zadane ID jazyka prostředků)
Mám také Garmin nüvi 200, ale tohle mi to nikdy nenapsalo. Pokud chceš nainstalovat mapu na sd kartu, musíš spustit mapsource s mapou, kterou chceš instalovat a dát "Odeslat do zařízení" počkat až proběhne propojení s GPS a zvolit kam se má instalovat, jestli do paměti nüvi, nebo na sd kartu.
Přílohy
AAA.jpg
AAA.jpg (25.44 KiB) Zobrazeno 4927 x
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Krasnyzivot
Příspěvky: 8
Registrován: 3.8.2007, 13:21

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30349Příspěvek Krasnyzivot

Ahojky ,já mám jiný problém s kartou, když ukládám aktualizaci nových dat mapy ,tak mi to píše, že není nainstalován zazánam MUI,vždy až na konci aktualizace na kartu, Nevíte co to znamená a co tam mám nainstalovat, jinak na pevném disku Nuvi 200 mám ČR a na kartě mám Evropu,díky moc za radu Jarda
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30368Příspěvek Chip.cz

Od Krasnyzivot ...když ukládám aktualizaci nových dat mapy...
Není mi jasné jaký způsobem ukládáš a kde bereš nová data map? Pokud chci aktualizovat, tak použiji WebUptater a
nebo MapSource. Nainstaloval jsem si CommunicatorPlugin a přez něj se snad dá také aktualizovat. V současné době
mi to píše, "Váš software je momentálně aktuální" a "Aktualizace map není vhodná pro toto zařízení".
Dávám do přílohy k nahlédnutí pár obrázků.
Přílohy
Aktualizace GPS.doc
(177.5 KiB) Staženo 1384 x
Naposledy upravil(a) Chip.cz dne 27.9.2009, 20:49, celkem upraveno 1 x.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Krasnyzivot
Příspěvky: 8
Registrován: 3.8.2007, 13:21

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30373Příspěvek Krasnyzivot

ahojky, díky za radu,ale v PC mám všechny mapy aktuální z MapSource, ale při přenosu z PC na kartu navigace mi na konci vyskočí tato chyba " není načten záznam MUI" a přenos se ukončí.
jkeil
Příspěvky: 6
Registrován: 7.4.2009, 9:41
Bydliště: Praha 6, Evropská 26

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30482Příspěvek jkeil

Dobrý den,
a teď mi řekněte, při těch machinacích máte kartu v navigačním přístroji nebo ve čtečce karet v PC či NB? To je totiž trochu rozdíl.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30485Příspěvek freewall

V navigaci :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
jkeil
Příspěvky: 6
Registrován: 7.4.2009, 9:41
Bydliště: Praha 6, Evropská 26

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30522Příspěvek jkeil

Mně to totiž jednou napsalo totéž co B.a.m.b.i.n.o.v.i, když jsem měl kartu přímo v NB, přestože ji MapSource detekoval jako další disk, kam poslat mapu. Když jsem pak tutéž kartu dal do Garmina, přenos proběhl v pohodě bez dalších keců.
Latexman
Příspěvky: 5
Registrován: 5.6.2007, 19:04

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30929Příspěvek Latexman

Ahoj všem

Mám jeden dotaz na který jsem zatím nenašel odpověď. Dostal se mě do rukou nuvi 200 a doinstaloval jsem na něj mapy. Do interní paměti šla ČR + adresy a na kartu jsem nahrál částečmě Garmin City Navigator Europe NT 2010. Ale v zařízení vidím jen ty co jsou v interní paměti a tu Evropu na kartě nevidím :-( Stejný postup u nuvi 760 funguje OK. Napadá někoho kde dělám chybu? Každý nápad a rada je vítána.

P.S. Karta je normálně po připojení k PC vidět a instaloval jsem to na ní přímo v zařízení (ne ve čtečce)
jkeil
Příspěvky: 6
Registrován: 7.4.2009, 9:41
Bydliště: Praha 6, Evropská 26

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30930Příspěvek jkeil

Dobrý den,
nechci vypadat jako kdovíjaký chytrák, ale zeptám se: je ta mapa CN 2010 patřičně odemčená pro ten nüvi200? To že je odemčená pro jeden přístroj (760) neznamená, že je odemčená i pro další (200). :-)
Latexman
Příspěvky: 5
Registrován: 5.6.2007, 19:04

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30952Příspěvek Latexman

Jo jo. Je správně odemčená. Zkoušel jsem tam dát i mapy z interní paměti které tam chodí OK a stejně je to z karty nenačte. A ty jsou odemčeny 100% OK. Je to divné...
jkeil
Příspěvky: 6
Registrován: 7.4.2009, 9:41
Bydliště: Praha 6, Evropská 26

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30959Příspěvek jkeil

To znamená: zcela jistě odemčená mapa chodí pokud je v přístroji, nechodí, je-li na kartě? A struktura dat na kartě v OS Windows je x:\garmin\gmapsupp.img? A co zkusit na kartu nahrát nějaký obrázek .jpg zda jej navigace zobrazí, ne-li, bude závada v kartě.
Latexman
Příspěvky: 5
Registrován: 5.6.2007, 19:04

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30979Příspěvek Latexman

Tak obrázek z karty to také nezobrazí:-( Tak to je divný. Kartu jsem znova zformátoval a znova nainstaloval. Žádné chyby a žádné problémy. Ale nefunguje. Zkusím sehnat jinou kartu a uvidíme
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30985Příspěvek freewall

Otevři okno a zkus jak umí lítat a kup za nějakých stopade novou
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
Chip.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 11:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Problem s kartou na nuvi 200

Příspěvek: # 30986Příspěvek Chip.cz

Latexman píše:Ahoj všem

Mám jeden dotaz na který jsem zatím nenašel odpověď. Dostal se mě do rukou nuvi 200 a doinstaloval jsem na něj mapy. Do interní paměti šla ČR + adresy a na kartu jsem nahrál částečmě Garmin City Navigator Europe NT 2010. Ale v zařízení vidím jen ty co jsou v interní paměti a tu Evropu na kartě nevidím :-( Stejný postup u nuvi 760 funguje OK. Napadá někoho kde dělám chybu? Každý nápad a rada je vítána.

P.S. Karta je normálně po připojení k PC vidět a instaloval jsem to na ní přímo v zařízení (ne ve čtečce)
Ty máš nainstalovanou mapu z jednoho CD ve dvou přístrojích? To ale u Garmina nejde, tedy pokud je to legální.
Musí se zaregistrovat pouze na ID jednoho přístroje. No a že se nezobrazují z sd karty jpg obrázky, tak to je záhada.
Ve čtečce, nebo v jiném přístroji funguje (např.fotoaparát, neba ta 760ka)? Něco je špatné, buď karta,
nebo zásuvný slot pro sd kartu v nüvi.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Odpovědět