Stahování......

Vše o navigacích značky TomTom
Zamčeno
karlos.8
Příspěvky: 5
Registrován: 18.6.2009, 12:31

Stahování......

Příspěvek: # 28914Příspěvek karlos.8

Mám problém nevím jestli se to tu už řešilo ale nikde to nemuzu najit. Jak mám přidat body zajmu do navigace?

Dík Karlos
Kozelsky
Příspěvky: 285
Registrován: 17.8.2007, 14:11

Re: Stahování......

Příspěvek: # 28915Příspěvek Kozelsky

no mas vice problemu .. neumis hledat a nevidis asi. Hned druhe TEMA nahore je " Návod na stažení POI do navigace TomTom "
To az zase uvidi chudak JIRASEK, tak ho asi uz klepne :grin:
TomTom GO930T
Uživatelský avatar
P800
Příspěvky: 240
Registrován: 24.7.2007, 12:41
Bydliště: Brno

Re: Stahování......

Příspěvek: # 28917Příspěvek P800

Nerozčiluj se.. já se u takových dotazů kuknu na předchozí uživatelovy příspěvky a udělám si obrázek. A právě třeba pan karlos.8 je chytrák až na půdu, ovšem bez samostatného myšlení.
karlos.8
Příspěvky: 5
Registrován: 18.6.2009, 12:31

Re: Stahování......

Příspěvek: # 28919Příspěvek karlos.8

Panu Kozelksymu dekuji za připominku nasel jsem to! Už to funguje je to super.
Stále se v tom nemohu orientovat proto se stále raději ptám. Prootže jsem tu nový.

:pistol: A vy pane P800 nebo jak si říkáte? Se raději zamyslete sám nad sebou, že každý nemůže být tak chytrý jako jste asi vy!
A nemusíte každého jenom urážet. Natoto forum doufám neni. Pokud jsi přejete něco vyřešit semnou osobně napište mi do soukromé zprávy. Zprávu a nebo váš telefon. Rád si sváma popovídám. :nositka:

A pro pana Jiráska (admina) omluvám se že tu dělám bordel ale učim se a články stále čtu proto že jsem tu nový. A nemusí tu někdo stále někoho urážet! Když nevím tak se zeptám.

Jsem na hodně forech ale takového člověka jsme ještě nepotkal jako je P800! :palec:

Zdravim Karlos.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Stahování......

Příspěvek: # 28921Příspěvek Docent

To se divím, že ses ještě nepotkal se mnou, když seš na hodně fórech .... Právě tím potkáváním jsem totiž přišel na onu větu ve svém podpisu :osli: .

EDIT: Karlosi, u každého uživatele máš možnost zobrazit si všechny jeho příspěvky... Každý tady jednou začínal, někteří ovšem začínali tak, že si všechno přečetli a pak se ptali na to, co nevěděli... Někteří ovšem začnou tak, že sem vlítnou, a první dotaz je, jak mám dostat POI do TomToma... To je ten rozdíl mezi chytřejší a blbější polovinou lidstva, víš :usmev: ?
Naposledy upravil(a) Docent dne 24.6.2009, 20:15, celkem upraveno 1 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Gebič
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 10:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Stahování......

Příspěvek: # 28922Příspěvek Gebič

Ach jo... K tomuto nemám co dodávat... :silis:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Stahování......

Příspěvek: # 28923Příspěvek Gumídek

Neomluví se, a ještě je dotčenej....No já se picnu, kam došla lidská neomalenost.... :-P
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování......

Příspěvek: # 29028Příspěvek Jirásek

Jsem odpočatý po krásné dovolené (její první části - pro zvědavce TADY ) :koul: , takže to tady bez komentáře ZAMKNU. :usmev:
P.S. - nejsem ADMIN :zed:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Zamčeno