Delete vlastní kategorie

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
rady-z
Příspěvky: 1
Registrován: 5.12.2008, 8:39

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 23533Příspěvek rady-z

Prosím o smazání 1678. Nevím jak přesně zjistit jestli se jedná o čerpací stanici JET, nebo LukOil. Nerad bych zadal milné informace.
Děkuji
kyklop
Příspěvky: 11
Registrován: 29.5.2007, 12:40

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 23981Příspěvek kyklop

Prosím o smazání kategorie 1694. Byl to jen pokus, abych zjistil, co vše to obnáší. Po zaregistrování ji založím oficiálně. Děkuji. Ben
Uživatelský avatar
shrk
Příspěvky: 32
Registrován: 12.9.2007, 11:17

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26312Příspěvek shrk

prosím o smazání kategorie 756 CZ-Nakup_All_Electronics. důvodem je prodej této firmy, zrušení poboček, nejasná budoucnost, webové stránky přesměrované na slovensko atd. děkuji.

Henry: OK
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26904Příspěvek freewall

Prosím o smazání "Advokátní kanceláře" - představovalo by to cca 10.000 záznamů :(

Henry: OK
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Quack
Příspěvky: 7
Registrován: 7.5.2006, 12:55

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26928Příspěvek Quack

prosím o smazání kategorie č. 1660 - zazmatkoval jsem :-/ - děkuji
a ještě prosím o smazání kategorie 1769 CZ-Nechráněný přejezd - chci vytvořit kategorii nebezpečné přejezdy - mám přislíbenu databázi všech železničních přejezdů kde došlo k haváriím od Ministerstva dopravy i se souřadnicemi
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26930Příspěvek Docent

Hm, takže přejezd, na kterém ještě nedošlo k havárii, nemůže být nebezpečný :zamysl: ? Tož vzhůru na přejezdy a havarujme, ať tam máme všechny :koul: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Quack
Příspěvky: 7
Registrován: 7.5.2006, 12:55

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26934Příspěvek Quack

Myslel jsem že je dobré upozornit na zvýšené nebezpečí a ne jen na dodržování předpisů a tudíž místo kategorie nechráněné přejezdy jsem chtěl zavést kategorii nebezpečné přejezdy - tj. Nechráněné + ty, kde došlo k haváriím Vždyť ten, komu to připadá zbytečné si té kategorie nemusí všímat
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26935Příspěvek Jirásek

Jenom upřesnění - tu kategorii není nutno mazat, stačí ji přejmenovat, obsah vymazat a naplnit novými daty. Samozřejmě, Docent si zase trochu rýpl na téma dodržování předpisů. Ale souhlasím s Tebou. Některé přejezdy jsou i při dodržování předpisů na můj vkus poněkud nebezpečné. Znám pár takových nechráněných perel, kde i pokud řidič zastaví tak nevidí na koleje. Tak velký úhel to je, navíc výhled zarostlý křovím.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26942Příspěvek Docent

Quack píše:tudíž místo kategorie nechráněné přejezdy jsem chtěl zavést kategorii nebezpečné přejezdy - tj. Nechráněné + ty, kde došlo k haváriím
Aha. Takže jestli jsem to dobře pochopil, mezi nebezpečné přejezdy tedy patří všechny nechráněné + chráněné, na kterých se stala nehoda proto, že nějaký blbec objel závory :koul: ? Nebylo by trochu logičtější rozdělit je na chráněné a nechráněné, a případně u těch, o kterých mameluci na ministerstvu rozhodli, že jsou nebezpečné, dát třeba nějakou poznámku do popisu POI?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Brcak1
Příspěvky: 19
Registrován: 25.3.2008, 9:36
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26949Příspěvek Brcak1

Ještě bych chráněné dělil na bez závor a se závorami . Projet staženou závoru už je umění , na které pípání navigace nebude mít asi velký vliv .. :blazen:
TT930T, 9.465 , Boot 5.5120, Western_and_Central_Europe_895.4438
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26954Příspěvek Docent

Hezký nápad, ale přejezd bez závor není chráněný...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Brcak1
Příspěvky: 19
Registrován: 25.3.2008, 9:36
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 26999Příspěvek Brcak1

:zamysl: :zamysl:
Docent píše:Hezký nápad, ale přejezd bez závor není chráněný...
Nechráněný přejezd je bez zabezpečovacího zařízení=pouze kříže.
Chráněné můžou být s blikači, s blikači+bílé světlo, oba typy můžou mít závory, pak ještě závory bez blikače (ruční místní, s předzváněčem trojlístek ....) :-)
TT930T, 9.465 , Boot 5.5120, Western_and_Central_Europe_895.4438
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 27006Příspěvek Docent

Asi jsem se blbě vymnňouk, ale já myslel chráněný přejezd = se závorami (tj. dopravní značka výstražná s plotem), a nechráněný přejezd = bez závor (tj. dopravní značka výstražná s mašinkou). Jiné dělení mně přijde trošku mimo mísu...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 27008Příspěvek Scorpio_cz

Asi byli spíš mimo mísu ti "orgánové" kteří to oficiální pojmenování stanovovali. :haha:
Uživatelský avatar
michelin77
Příspěvky: 11
Registrován: 17.5.2007, 16:13
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Delete vlastní kategorie

Příspěvek: # 28734Příspěvek michelin77

Přeji pěkný den a prosím některého ADMINA o smazání kategorie
číslo: 1913
název: CZ-Potex kontejnery.
Firma mi není schopná dodat přesnější informace o stanovištích kontejnerů.

Díky Michelin 77 8-)
Odpovědět