MAPY pro GARMIN

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

z.kaba
Příspěvky: 1
Registrován: 3.6.2008, 21:47

MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 19631Příspěvek z.kaba

Potřeboval bych poradit kda získat TOPO Italských alp oblast Piemont a Ligur.
Díky za info !

Zdeněk
Uživatelský avatar
vlasta63
Příspěvky: 26
Registrován: 6.11.2007, 10:35
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAHRANIČNÍ MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 19636Příspěvek vlasta63

Legální cesta je koupit Seznam prodejců je nahttp://www.garmin.cz/index.php?section=4001 Na stránkách Italů http://www.garmin.it/cartografia.htm jsou mapy Snad ti prodejce v okolí pomůže Ceny co jsem koukal na Němce jsou do 200 eu Topo Italien (TrekMap - Garda/Dolomiti) cena 175 eu
GARMIN SP C-510,GTM 21
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAHRANIČNÍ MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 19639Příspěvek Jirásek

Tady jsou informace o free mapách http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=1926 . Tam by se něco nenašlo?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
bazzi
Příspěvky: 1
Registrován: 2.11.2008, 13:16

Garmin nuvi 200 potrebuji radu

Příspěvek: # 22060Příspěvek bazzi

Poradí mi někdo kde sehnat nějaké mapy do garmina nuvi 200?Nebo si je třeba koupit originální kartu s mapou treba Slovenska?za každou radu bud rád.Předem díky
pavel.p
Příspěvky: 31
Registrován: 19.9.2008, 8:51

Re: Garmin nuvi 200 potrebuji radu

Příspěvek: # 22066Příspěvek pavel.p

Koupit si je. Jsou sice free mapy, trebas na openmaps, ale hlavni ucel navigace neni v tom, jak se dostat z Brna do Prahy, to umi vcelku kazdy bezdruzice. Ale dostat ze z Brna, Kozi ulice do Prahy, Kozi ulice je uz slozitejsi ukol. A v tom Openmaps nepomohou.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 potrebuji radu

Příspěvek: # 22097Příspěvek Jirásek

Bazzi: V Praze (nebo přes net) http://www.navigacegps.cz/silnicni-mapy/?page=2

A ještě připomínka, jsi tu nový - příště nezakládej zbytečně nové vlákno (navíc s prominutím blbě nazvané). Přispěvky přesunuty sem.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Věrka
Příspěvky: 1
Registrován: 25.12.2008, 16:11

Garmin nuvi 200 - nová mapa

Příspěvek: # 23840Příspěvek Věrka

Ahoj, hledám spřízněnou duši, která by mě poradila jakou mapu si mám nahrát do této navigace. Měla jsem starou z roku 2007, ale protože občas nesouhlasila, nechala jsem si nahrát novou mapu na kartu. Měla už mít i č.p. v ulici,.. Nejvíc mi ale vadí, že ikdyž si nastavím trasu a nějaké to doladění nastavení (rychlejší trasu,..) na hlavní silnici mě stejně nikdy nenavede a tahá mě pomalu i lesníma cestama. Neznáte někdo novou mapu, kterou nuvi 200, pokud možno zadarmo?
Ve velkým městě, kde to neznám, je dobrá, ale jinak mám chut jí vyhodit.
Díky za pomoc a hezkého silvestra :palce:
kratkyv
Příspěvky: 3
Registrován: 26.12.2008, 18:29

Re: Garmin nuvi 200 - nová mapa

Příspěvek: # 23881Příspěvek kratkyv

Mám Garmin 760 a dělal mi to samé, v nastavení jsem povolil placené silnice a je to OK.

EDIT Jirásek: Necituj, prosím, zbytečně předchozí příspěvek. Citace odstraněna.
nemik
Příspěvky: 9
Registrován: 16.12.2008, 21:01

Kde máte jaké mapy?

Příspěvek: # 23980Příspěvek nemik

Chtěl bych se Vás zeptat, jak to máte řešené s mapama, kde je máte uložené. Například CN2009 se mi nevejde přímo do Garmina, musím ho dat na kartu. A co ostatní mapy jako Topo Czech Pro, Atlas Czech 7, Adria Route 2.20 atd...Poraďte které mapy slučujete v MapSource s kterýma a do jaké paměti je ukládáte, jestli na kartu nebo přímo do přístroje.
Já jsem přemýšlel, že bych CN2009 sloučil s Atlasem a Czech TOPO, k tomu možná ještě AdriaTOPO a hodit to na SD kartu a zbytek jako je balkán do vnitřní paměti. Jedná se o to když budu nějakou mapu chtít aktualizovat, aby to bylo co nejlepší řešení....
Podělte se s Vašima zkušenostma :koul:
stanley.68
Příspěvky: 52
Registrován: 17.6.2008, 18:36
Bydliště: Liberecko

Re: MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 24470Příspěvek stanley.68

Mám v 660FM naistalovanou Evropu 2009 a kartě AdriaRoute 2.2,Atlas Czech 7NT a Slovakia Roads v6.Měl jsem tam i Topo 2,ale přišla mi na silnice nepoužitelná-tahala mě i po polních cestách. Měl jsem nainstalováné 2 mapy v navigaci a 2 na kartě a nefungovalo u jedné mapy v navigaci vyhledávání.Po vyjmutí karty fungovali obě mapy v navigaci správně. Tak mám tu větší v navigaci a 3 menší na kartě a funguje to tak jak má.
Tomtom VIA 52
Garmin 660 FM v šuplíku
mik.y
Příspěvky: 6
Registrován: 22.7.2008, 10:32

Re: MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 24839Příspěvek mik.y

no v tomhle je garmin super,pokud nejsou povoleny plyceny silnice,je to sileny,ale kdyz jsem je tuhle zkusil povolit,navedl me na placenej usek,vycouvat jsem nemohl,takze bomba,ale necekal bych,ze to delaj i vyssi serie. zkousel jsem i downgrade z ČR Atlas 10R v7 na v6 a taky to nepomohlo,jedine mit vyhybani (logicky :blazen: )vypnuto :zed:
Tesysenior
Příspěvky: 7
Registrován: 29.11.2007, 8:02

Re: MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 25308Příspěvek Tesysenior

Mám nüvi 250, kterou jsem koupil asi před rokem a v něm byla nainstalovaná mapa NT9 2007 a TOPO 2.0. Sehnal jsem na Aukru mapu NT9 2009 na SD kartě, ale když ji dám do slotu, tak nikde nepoznám jestli se mapa přeinstalovala nebo doplnila tu starou. Nevíte někdo, jestli se musí stará mapa nejdříve odinstalovat a poté nová nahrát ? :zamysl: Mapa na kartě má koncovku ing. Děkuji a omlouvám se jestli to už je někde na fóru vysvětleno. Nenašel jsem to.
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 25433Příspěvek freewall

Mělo by to fungovat, navíc musíš mít v nabídce víc map než jsi měl a pokud uvidis CityNavigator NT 2009 - tak to je ta nová z karty, jednoduchým zasunutím karty se ti nemohou přepsat mapy v paměti navigace
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
michalli
Příspěvky: 13
Registrován: 1.9.2008, 9:57
Kontaktovat uživatele:

Re: MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 25563Příspěvek michalli

Tesysenior píše:Mám nüvi 250, kterou jsem koupil asi před rokem a v něm byla nainstalovaná mapa NT9 2007 a TOPO 2.0. Sehnal jsem na Aukru mapu NT9 2009 na SD kartě, ale když ji dám do slotu, tak nikde nepoznám jestli se mapa přeinstalovala nebo doplnila tu starou. Nevíte někdo, jestli se musí stará mapa nejdříve odinstalovat a poté nová nahrát ? :zamysl: Mapa na kartě má koncovku ing. Děkuji a omlouvám se jestli to už je někde na fóru vysvětleno. Nenašel jsem to.
neuniklo vám tady něco všem? jak může u GARMINA koupit mapu na paměťovce? tos naletěl na špek. u garmina se musí mapy registrovat. musíš mít registrační klíč a zaregistrovat si ji na my.garmin.com. pokud ta mapa byla použita tak ti prodal pro tebe nepoužitelnou mapu + sd kartu = nevím kolik jsi platil ale řekl bych že máš drahou SD kartu :palce:
Uživatelský avatar
Kodýl
Příspěvky: 126
Registrován: 12.1.2008, 15:13

Re: MAPY pro GARMIN

Příspěvek: # 25565Příspěvek Kodýl

Tesysenior píše:Mám nüvi 250, kterou jsem koupil asi před rokem a v něm byla nainstalovaná mapa NT9 2007 a TOPO 2.0. Sehnal jsem na Aukru mapu NT9 2009 na SD kartě, ale když ji dám do slotu, tak nikde nepoznám jestli se mapa přeinstalovala nebo doplnila tu starou. Nevíte někdo, jestli se musí stará mapa nejdříve odinstalovat a poté nová nahrát ? :zamysl: Mapa na kartě má koncovku ing. Děkuji a omlouvám se jestli to už je někde na fóru vysvětleno. Nenašel jsem to.
Nejdřív se podívej v přístroji na Map.info jaké tam jsou mapy.
Evropa 2007 má název City Navigator Europe NT9 a Evropa 2009 zase City Navigator Europe NT 2009.
Nejspíš jsi koupil starou mapu 2007.
Podívej se na kartu jestli má název gmapsupp.img a je vložena do složky Garmin.
Kdyby Evropa nebyla registrovaná na SD kartu ani na tvůj přístroj, hlásila by GPS, že mapy nelze odemknout.
Odpovědět