Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Zamčeno
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22135Příspěvek Henry

Tak jsem ti to zveřejnil a přejmenoval. Nešlo ti to právě kvůli té kategorii od Glasse. Žádná kategorie totiž nesmí mít stejný název jako nějaká jiná (i když třeba soukromá) - mělo by to vyhodit informativní hlášku...
Glass
Příspěvky: 22
Registrován: 23.8.2007, 19:22

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22140Příspěvek Glass

Jirásek píše:Tak Henry, jestli se Glass s tou svojí kategorií nerozhejbal a nenaplnil ji daty, je tu kategorie č. 137 CZ-Zimni vybava. Nevím proč, ale nedaří se mi ji pojmenovat CZ-Zimni_vybava (s tím podtržítkem), nějak mi to server nebere :hudry:
Naštěstí jsem ji předtím nevymazal (viz jinde ve fóru), takže pouze oprášeno. Čerpáno z veřejně dostupných zdrojů, přesnost umístění značek bude nižší, nicméně základní úseky by měli sedět. Předpokládám že uživatelé umístění zpřesní.
Stejny napad. Jen ja ji jeste nezaplnil :) Moji prosim smazat.

Henry: OK.
Asus MyPal A696 - WM 6.0 - 4GB karta - IGO8
netron
Příspěvky: 1
Registrován: 17.9.2007, 19:13

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22362Příspěvek netron

Mam taku malu prosbu na Adminov, bolo by mozne zverejnit kategoriu SK-Bankomat Slovenska sporitelna cislo 1638.
V tejto ategorii budu postupne pribudat bankomaty Slovenskej sporitelne. Este by som potreboval zmniet ikonu na ikonu zhodnu s Ceskou sporitelnou.

Dik
pepa praha
Příspěvky: 6
Registrován: 11.11.2008, 13:51

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22402Příspěvek pepa praha

Ahoj,
asi jsem natvrdlej, tak se omlouvám dopředu. Vytvořil jsem POI CZ-cerpaci_stanice_tank_ono.
Nebráním se zveřejnění, ale nejde mi to přepnout na veřejné...

Josef
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22403Příspěvek mila-p

Nechci do toho mluvit, ale všiml jsem si, že Tank ONO je již obsaženo v CZ-Cerpaci_stanice_ruzne. Domluvte se se správcem, ať nejsou duplicity...
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22404Příspěvek Docent

Já do toho taky nechci mluvit, ale protože jsem pomalu nejstarší, nejkrásnější a nejchytřejší :jupi: , tak bych poradil adminům, aby zvážili nějaký minimální počet POI, který by měla samostatná kategorie obsahovat... Mně osobně se třeba nepozdává síť PC obchodů (BTW již zkrachovalá, přesto zde stále existující), v dobách největší slávy čítající celých 6 prodejen, mající samostatnou kategorii :zamysl: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
pepa praha
Příspěvky: 6
Registrován: 11.11.2008, 13:51

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22476Příspěvek pepa praha

Ohledně mé žádosti o zveřejnění POI CZ-cerpaci_stanice_Tank_ONO, bych chtěl napsat, že je mi to jedno. Pokud o to nemá tady nikdo zájem, tak jsem sice zklamán, ale přežiju to. Já mám nádrž na 1500 km, tak vždycky o nějakou z nich zavadím. Já jsem si to udělal hlavně pro sebe.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22478Příspěvek Docent

Je to od tebe velice hezké a chápeme, jací jsme nevděčníci. Jen tak na okraj: Podle webu Tank ONO mají 18 čerpaček, v kategorii CZ-Cerpaci_stanice_Ruzne, o které je tady zmínka, je jich 16. Nebylo by, čistě náhodou, daleko jednodušší a snazší přidat ty dvě chybějící do oné kategorie, než kvůli 18 čerpačkám tvořit kategorii zcela novou?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
shrk
Příspěvky: 32
Registrován: 12.9.2007, 11:17

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22483Příspěvek shrk

Já do toho taky nechci mluvit, ale protože jsem pomalu nejstarší, nejkrásnější a nejchytřejší :jupi: , tak bych poradil adminům, aby zvážili nějaký minimální počet POI, který by měla samostatná kategorie obsahovat...
Ó nejchytřejší Docente: promiň, ale to je absolutní blbost.

mrkni třeba na SK-Radary_stacionarni: pouhé 3 body zájmu, ale přes 15 tisíc stažení. nebo CZ-Nakup_IKEA: jen 4 BZ, ale více než 9 tisíc stažení.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22487Příspěvek Docent

Radary jsou kategorie specifická, tam je těžko lze slučovat se psími boudami, ale opravdu nechápu, proč IKEA se směšnými 4 body musí mít svou kategorii a nemůže bát někde v nábytku s "IKEA" na začátku názvu POI. Tohle je přesně to, o čem už psal Gumajz: Stovky kategorií na houby, u řady z nich člověk ani neví, co to je. To taky můžeme rozdělit kategorii pivnice na ty, kde točí desítku a kde jenom dvanáctku, že...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
cervik
Příspěvky: 3
Registrován: 28.1.2008, 19:55

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22902Příspěvek cervik

Prosím o zveřejnění 8-) : Jeep-club

jedna se o seznam clenu klubu diky :palce:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22903Příspěvek Docent

No nevím, ale myslím si, že seznam členů nějakého klubu je jako kategorie POI jaksi, ehm, noooo :koul: ...
Už jsem tady kdysi navrhoval jestli by nešlo, aby si zřizovatel kategorie mohl přidat práva pro vybrané lidi, řekl bych, že takhle kategorie po tom přímo volá... Co ty na to, Henry?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22907Příspěvek Henry

práva pro vybrané lidi
Nastavení asistenta pouze pro čtení je přesně ono, ale musí to zadávat "po kusech" :(
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22909Příspěvek Docent

Lidí v Jeep-clubu, majících navigaci a schopných do ní POI nacpat, bude podle mne tak tucet, takže to zvládne :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
raj
Příspěvky: 1
Registrován: 24.11.2008, 19:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22955Příspěvek raj

:koul:

Zdravim prosim o zverejneni CZ_Nekuracke_Restaurace Sam ji nedoplnim do dobrych hodnot:-). V Opave je snad jedina. Takze byl bych rad, kdyby jakekoliv hospodody, restaurace, kavarny kde se nekouri doplnil:-). Verim, ze to bude prinos.
Zamčeno