CZ-Zimni_vybava

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 21973Příspěvek Crusy

Tak se nám rýsuje nová kategorie :zamysl: Kdyby snad někdo..ikonu sem přidal :palec:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot ... ?id=620783
Přílohy
CZ-Zimni_vybava.jpg
CZ-Zimni_vybava.jpg (1.58 KiB) Zobrazeno 5848 x
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22011Příspěvek vilik

Nevím, nevím, jestli bude moderátor téhle sekce schopen pružně reagovat na momentální duševní stav lidí, kteří budou "operativně" rozhodovat o tom, kde ta značka bude a kde ne. Umístění značek totiž není tak jednoznačné, jak se na první pohled zdá. :zamysl:
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Shemik
Příspěvky: 3
Registrován: 27.9.2007, 20:11

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22036Příspěvek Shemik

Toto by byla uzitecna kategorie :palce:
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22039Příspěvek Crusy

Mělo by to bejt tady,ale chtělo by,aby to omrknul někdo z "domorodců... :zamysl:
http://www.rsd.cz/doc/Udrzba-komunikaci ... mni-vybava
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22055Příspěvek vilik

To je sice pěkný, ale co s výrokem Řepíčka o 5 ° C a méně ?
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
jirys
Příspěvky: 3
Registrován: 18.6.2007, 17:22

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22058Příspěvek jirys

vilik píše:To je sice pěkný, ale co s výrokem Řepíčka o 5 ° C a méně ?
S tim nenadelas nic to je jen takova vymluva . Kdyz pojedu z Ostravy a tam bude 10 stupnu , kdo mi zaruci ze na vysocine bude take 10 stupnu ?? NIKDO !! BUDU MUSET MIT ZIMNI GUMY !!! A jeto .... :zed: :pulka:
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22059Příspěvek Crusy

Dal jsem to sem jako otázku,zda by se toho chtěl někdo ujmout.Do BZ by se dali úseky kde je cedule.Jestli tam bude 5 nebo 1 stupeň asi moc vadit nebude.Důležitý vědět,že tam ten ůsek je...I když pak může bejt debata o tom,že většina stejně ty zimáky má a pod.,jako BZ Pol.kontroly..kdo a jak je využívá..?? Každému to jeho...Když by někdo chtěl.... :zamysl:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22068Příspěvek Jirásek

Glass již něco vytvořil viz TADY, akorát žádá v blbém vlákně :koul: Snad si toho Henry 8-) všimne.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22080Příspěvek Henry

Dívám se, že tam nemá zatím žádný záznam - to nemohu zveřejnit...
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22094Příspěvek Jirásek

Kurňa, já ji měl již skoro celou hotovou, když se objevil Glass. domníval jsem se, že to má OK tak jsem tu svoji vymazal. :hudry: Proč žádá zveřejnění, když tam nic mená ?! :lol1:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22112Příspěvek Docent

Já snad přezuju zpátky na letní jenom kvůli tomu, abych se moh s policajtem hádat, že na tý Vysočině je právě +5,6°C :grin: . A čím budou měřit hloubku vzorku by mne taky zajímalo, po zimě už nebudu mít 4 mm ani omylem :zamysl: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22114Příspěvek Scorpio_cz

Docent píše: ... A čím budou měřit hloubku vzorku by mne taky zajímalo, po zimě už nebudu mít 4 mm ani omylem :zamysl: ...
Přece certifikovaným měřidlem ... to by mě fakt zajímalo kde jich tolik nahonem seženou :chlamani: :chlamani: :chlamani:

Nevím jestli to někdo neumázne za hrubost ale tohle je hodně dobrý návod - skoro tak dobrý jako osoba blízká :blee: :
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008101401 :mad2: :mad2: :mad2:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22118Příspěvek Docent

Ten článek je pravdě blíž, než si myslíte...
Nikde není řečeno, co je zimní pneumatika, Autorevue.cz a podobné rádoby odborné servery vysvětlují, že má označení "M+S"... Takže vím o člověku, který si udělal nástroj, jímž hodlá ono "M+S" vypalovat do boku letních pneumatik - je to trvanlivější než v článku zmiňovaná křída...

Kontrola 3 dny před koncem platnosti při +15°C a bez sněhu - úplně stejně to dělali fízlové, když celodenní svícení platilo jen v zimním čase - 3 dny před nástupem letního času naklusali v pravé poledne za jasného slunce na silnice a lovili nešťastníky, kteří nesvítili...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 22119Příspěvek Scorpio_cz

No já jsem je viděl minulý čtvrtek jak "pomáhali a chránili" na Modřanske směr Barrandovský most, kde byl dočasne vyhrazený pruh pro autobusy (buzerace první kategorie), který samozřejmě zel prázdnotou, a když do něj nějaké auto nedejbože projelo (aniž jakkoli omezilo provoz autobusů - protože těch jezdilo jak šafránu), tak ho hned na konci skásli tam co koleje křižují silnici, těsně za horiontem ... a stáli tam tak dobře že tam ty autobusy nemohly projet, takže se jim složitě vyhýbaly ... to byla fakt tedy "ochrana a pomoc" jak se patří :hudry: :hudry: :hudry:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: CZ-Zimni_vybava

Příspěvek: # 22126Příspěvek Gumídek

Docente, ten kdo si na bok letní gumy vypálí M+S, je idiot....A až někoho na námraze,(v zimě) zabije, tak bude dělat co ??? Ty mi budeš oponovat, že ve městě jako je Praha je to nesmysl atd atd...Pánové, uvědomte si, že právě teď sklízíme plody ovoce, zasetého debily, kteří v zimě, na sněhu a námraze, jezdí na letních a sjetých gumách bez vzorku. Vždyť se podívejte na D1. Každou zimu tam způsobí nehodu někdo na letních gumách a je strašně překvapený, že na kopcích Českomoravské vrchoviny v listopadu byla námraza...Ale tam je to normální.... Každé opatření, které se použije proti nezodpovědným jedincům, vždy více odnesou normální a zodpovědní lidé. Podívejte se na bodový systém. Zodpovědní lidé jsou vyděšení, a bojí se ztráty bodu. A idioti lítají na okresce 150.... Ale nemá cenu to rozebírat, a polemizovat. Prostě je to tak....
Odpovědět