Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Odpovědět
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19201Příspěvek Gumídek

Hele,Mílo,v restauracích diakritika chybí,já jí doplňuji,ale ty mi nepomůžeš a bereš si další kategorie ??? Že tě kousnu !!! Ne, teď vážně,já tam juknu a také si něco vezmu...Henry..Dej mi stanice metra,prosím...
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19205Příspěvek Docent

Henry, dej mně Alberta... Já před časem posílal opravu polohy v Mníšku, odezva žádná, no tak si to teď aspoň sám schválím :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19232Příspěvek mila-p

Docent píše:Jestli bych mohl přednostně poprosit o opravu záznamů, kde je jako oddělovač tečka místo čárky (např. U BUKANÝRA. Praha 1. nábr. Ludvíka Svobody), tisíceré díky 8-) .
Těch záznamů s tečkou místo čárky je tam docela hodně a není to tím, že bych tam ty tečky záměrně psal - vloudila se nějaká technická chyba. A když jsme u toho, poprosil bych Henryho (po absolvování stomatologického zákroku - moc držím palce a plně soucítím :hmm: ), aby kouknul i na tečky místo čárek v oblasti "info" pro zadávání záznamů do fronty, tam se ten problém objevuje také a u všech správců. Docente, jestli chceš Alberty, klidně si je vezmi a taky mi tam visí k autorizaci jeden záznam ve Vestci, tak poprosím o kladné vyřízení :chlamani: Pro Gumajze: Přísahám, že se polepším a začnu předělávat diakritiku i v restauracích :grin:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
xaver6958
Příspěvky: 15
Registrován: 4.5.2008, 20:58
Bydliště: rudá zaře nad .....

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19236Příspěvek xaver6958

Já se taky dobrovolně hlásím o nějaké kategorie po liborovi_m (když už jsem to vyvolal):
154 - Nakup_Jednota, 92 - Nakup_Datart, 76 - Nakup_ElectroWorld a třeba 99 - ZOO
Teda pokud je náhodou nechce někdo jiný :koul: :zub:
Pokusím se je nějak dát do kopy . :pc:
BIG BROTHER IS WATCHING YOU !!!
TomTom GO 720T, Navcore 8.350, Europe 845.2645, TomTom Home 2.7
:ff:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19238Příspěvek Docent

Když už se v tom vrtáme - najde se osoba, která zadávala do WIFI FREE Základní školy v Praze? Nějak se mně nezdá, že by to byly wifiny přístupné okolojdoucí veřejnosti... Takže stejně jako u radarů - dávám jim 14 dnů, když nikdo nepotvrdí, že fungují jako APčka pro veřejnost, budou smazány...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19247Příspěvek Gumídek

A já bych poprosil všechny: Když si vymyslíte novou kategorii,tak si také promyslete,jestli chcete kategorii,nebo jen zadat pár záznamů. Pak tu vznikají kategorie,o které se admin nestará,nebo kategorie,kam zadá jen pár místních bodů a dál na to kašle. Jsou kategorie,kde to předpokládá dlouhé dny a hodiny zadávání,hledání na netu atd...Prostě se nepřecenit !!! Myslete prosím na to,že kategorie neděláme pro sebe,ale pro ostatní,tak ať podle toho také vypadají. Myslím tím přehlednost a funkčnost. Adresy u bodů jsou také důležité,telefony(vím,že vždy se sehnat nedají)a hlavně oddělovač > je také důležitý. Pak se číslo uloží u některých navigací do kontaktů a dá se na něj přímo volat....
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19267Příspěvek Docent

Překopal jsem kategorii CZ_WIFI-FREE s tím, že jsem tam ponechal stávající body, byť se mně některé nepozdávají (Cinemacity má tuším přístup pouze na svůj web a Základní školy zřejmě nebudou přístupné kolemjdoucím)... Takže ověřujte, prověřujte a podávejte návrhy na zrušení :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19386Příspěvek Jirásek

PROMAZÁNO

Ještě bych měl v souvislosti s touto tématikou jeden návrh, nešlo by do rozhraní pro přidávání a opravu BZ přidat možnost vložení url a obrázku. Správce by to tak mohl rovnou překontrolovat a autorizovat všechno najednou.
Když se v tom již Henry bude hrabat.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19387Příspěvek Docent

S těma obrázkama bych byl dost opatrnej, když ti tam někdo něco šoupne, tak nevíš, kde to sebral, aby nakonec nemuseli Henry s rossinim řešit nějaká autorská práva...
Já kdysi dával obrázky na hrady.cz, pak mně tam nějakej blbec jednu sebral, dal ji na nějakej fotoweb a ještě měl tu drzost napsat na hrady.cz, že jsem tu fotku ukradl já jemu, vyhrožoval právníkama a soudama, já si mailoval s kastelánem, dokazoval, že ta fotka je opravdu moje a ne toho blba... :pulka: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
xaver6958
Příspěvky: 15
Registrován: 4.5.2008, 20:58
Bydliště: rudá zaře nad .....

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19406Příspěvek xaver6958

Docent píše:S těma obrázkama bych byl dost opatrnej, když ti tam někdo něco šoupne, tak nevíš, kde to sebral, aby nakonec nemuseli Henry s rossinim řešit nějaká autorská práva.... .
:hmm: Hmmm, tak to abych obrázky od kostelů odmazal. Je tam tak 1/3 mejch fotek a tak 2/3 z netu. Nerad bych někomu zavařil. Myslím nerad sobě ani jiným (adminům, moderátorům a všem. kteří na poi.cz přispívají). :pistol: I když se tady fotka znehodnotí pro použití na plakáty (a jiné komerční účely) převzorkováním na 380 px na šířku a 220 px na výšku... :zamysl:
Dejte mi vědět, jaký je váš názor, pokud převládne smazat, pak obrázky smažu. :(
BIG BROTHER IS WATCHING YOU !!!
TomTom GO 720T, Navcore 8.350, Europe 845.2645, TomTom Home 2.7
:ff:
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19407Příspěvek Henry

Nemazat, však my ty fotky používáme, abychom ta daná místa zdarma podpořili, ne?
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19424Příspěvek Docent

Tak mám dojem, že při promazávání tématu došlo i ke smazání příspěvků se zmínkou o kategorii retardéry... Poláci mají pro Automapu "Díry a nerovnosti"... Přimlouval bych se za něco podobného, v neděli jsem na Dobříši přehlíd značku k tomu vypečenému retardovi :usmev: a byl to takový skok, že se mně v kufru rozbila flaška s pivem :KO: . A to jsem nejel rychle, nějakých 30, ale holt takováhle zhovadilost potřebuje jízdu krokem :zamysl: . BTW docela by mne zajímalo, jak se to líbí sanitkám a hasičům.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
xaver6958
Příspěvky: 15
Registrován: 4.5.2008, 20:58
Bydliště: rudá zaře nad .....

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19426Příspěvek xaver6958

Henry píše:Nemazat, však my ty fotky používáme, abychom ta daná místa zdarma podpořili, ne?
Tak to je první hlas pro nemazat...hurááá :usmev: Takže zatím nechám. Právě, že už jsem zažil něco podobného, co Docent. Asi před 7 lety.... :hmm: .... a opakovat se mi to nechce, protože to bylo k :pulka: a :zed: . Nemusím asi psát slova....
BIG BROTHER IS WATCHING YOU !!!
TomTom GO 720T, Navcore 8.350, Europe 845.2645, TomTom Home 2.7
:ff:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19427Příspěvek Jirásek

Docent píše:Tak mám dojem, že při promazávání tématu došlo i ke smazání příspěvků se zmínkou o kategorii retardéry...
Docente, drobná chybka, toto se probírá ZDE
xaver6958 píše:...Tak to je první hlas pro nemazat...hurááá...
Vzhledem k tomu že je to hlas admina, je to jako zákon :usmev:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod jak přidávat a měnit BZ v kategoriích, tvorba nové kat

Příspěvek: # 19966Příspěvek Docent

Docent píše:Henry, dej mně Alberta... Já před časem posílal opravu polohy v Mníšku, odezva žádná, no tak si to teď aspoň sám schválím :usmev: .
Henry, já se nechci vnucovat, ale když se na toho Alberta podívám, tak je tam poslední změna 16.2.2008... Hlásil se o něj taky mila-p... Pokud si původní správce nepřeje, aby se mu do toho někdo montoval, OK, ale pak nám to tady prosím sděl, a já se na oplátku přestanu obtěžovat s hlášením změn do jeho kategorií, pro mne za mne ať je Albert v Mníšku nadále kilometr od toho skutečného někde v rodinném domku :zamysl: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Odpovědět