Spatna navigace u Barrandovskeho mostu

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
borekv
Příspěvky: 1
Registrován: 19.8.2008, 13:37

Spatna navigace u Barrandovskeho mostu

Příspěvek: # 19901Příspěvek borekv

Mam cerstvy TT ONE Central & Eastern Europe 13 a pri navigaci po Strakonicke v okoli Barrandovskeho mostu me to tvrdosijne posila na sjezd na Plzen a pak opet na najezd na Strakonickou pres semafor. Logicke je jet takhle: http://tinyurl.com/6d8s4j ale TT me posila tudy: http://tinyurl.com/6pvcem Nevite nekdo, co s tim? Je na tom otravne to zbytecne hlaseni, ze mam sjet, kdyz sjet nechci...
Charlie1

Re: Spatna navigace u Barrandovskeho mostu

Příspěvek: # 19909Příspěvek Charlie1

Tak jsem kokal ze te to vede do protismeru prepokladam ze mas spatne nastavene na mape prujezd touto lokalitou zajed na opravy map a klikni na OMEZIT/UVOLNIT prujezdnost silnice a oprav si to.Na mape pak spravne nastavis prujezdnost silnici.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Spatna navigace u Barrandovskeho mostu

Příspěvek: # 19920Příspěvek Jirásek

Charlie :shock3: , já tam žádný protisměr nevidím. Nebo jsem slepý!
borekv: V této oblasti jsou prostě dvě možnosti a TT ti volí tu "horší" přes semafor. Můžeš upřesnit volby při routingu (rychlá/krátká). Dělá ti to při obou stejně?
Zkus nechat vypočítat alternativu, co to udělá.
Jaký navcore a verzi map používáš ( C+EE 13 mi bohužel nic neříká)?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Spatna navigace u Barrandovskeho mostu

Příspěvek: # 19922Příspěvek Crusy

Tak mne to vedepo té "správné" trase,a to ať jak v prac. den tak o víkendu... :zamysl:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Charlie1

Re: Spatna navigace u Barrandovskeho mostu

Příspěvek: # 19928Příspěvek Charlie1

Jirásek píše:Charlie :shock3: , já tam žádný protisměr nevidím. Nebo jsem slepý!
borekv: V této oblasti jsou prostě dvě možnosti a TT ti volí tu "horší" přes semafor. Můžeš upřesnit volby při routingu (rychlá/krátká). Dělá ti to při obou stejně?
Zkus nechat vypočítat alternativu, co to udělá.
Jaký navcore a verzi map používáš ( C+EE 13 mi bohužel nic neříká)?
Mas pravdu Ale chtel jsem ti ric jestli v te nevigaci tam nema dane mape udelane omezeni v prujezdnosti u me v navigaci to ukazuje spravne :zamysl:
Odpovědět