ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Off Topics...
Zamčeno

Víkendového srazu uživatelů POI.cz bych se:

Zúčastnil
18
40%
Nezúčastnil
11
24%
Ještě nevím
16
36%
 
Celkem hlasů: 45

Uživatelský avatar
vrána
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 3:22
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 18454Příspěvek vrána

Hlásí se požární hlídka a radiový průzkum. Btw... víc jak 10km sice ujdu, ale fakt nerad! :blee: :osli:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19249Příspěvek Docent

Tak já to zase posunu trochu na oči :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19640Příspěvek Jirásek

- Docent,
- Gumajz,
- Henry + jedna,
- Rossini,
- Jirásek - sám, jednolůžák :usmev:
- Vrána, atd :usmev:
Oživuji a táži se - platí stále poslední víkend v záři? A hlavně GDEÉÉ :usmev: ? Docente? - hlavní organizátore!
Moc nás zatím není, alespoň si dobře pokecáme. Jsem ochoten absolvovat i tu procházku :mad2:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19643Příspěvek fox50

A gdéééé ? Bych se když tak také přidal.
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19646Příspěvek Jirásek

No, hned v prvním příspěvku je odkaz na jiné vlákno, kde se o tom začalo hovořit.
Jedna z navrhovaných voleb byla Kamejk ( pro info TADY). Právě nevím, jestli to stále platí. Chtělo by to trochu rozpohybovat (předobjednat ubytování a pod). Případný zářijový (říjnový?) termín se blíží!
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19647Příspěvek Docent

OK, takže buď mně prosím napište SZ nebo přímo sem, kdo pojedete, případně kolik požadujete lůžek (třeba kdyby někdo jel se zákonitou manželkou :zamysl: ) a já se příští týden optám v tom Kamejku.

Další nápad (tuším Henry?) byl spojit se s velkým srazem ce4you.cz, ale tam to nějak upadá, jarní sraz nebyl a k možnosti podzimního se hlavní organizátor Zdeněk Malinský vyjádřil poněkud nemastně-neslaně (zřejmě na základě zkušenosti, kdy jsme na posledním srazu přijeli do Kerkonoš relativně na suchu a odjížděli na půlmetru sněhu :grin: ).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19653Příspěvek Gumídek

Já bych to neřešil,sjede se poi,a v nejhorším si uděláme posezení v úzkém rodinném kruhu.....Nezáleží na množství,ale na kvalitě,chi chi.... :blazen: ......Když to budem slučovat s někým,tak se neznáme,každý bude stejně řešit to své,a budeme stejně rozdělení na dvě půlky a nebude to to pravé ořechové....Ale opravte mne,jestli se mýlím....Přijedu sám,ale rád bych byl s někým,kdo nechrápe. Jednou jsem byl na akci,a měl na pokoji chrápala,a fungovat skoro tři dny bez spánku,je fakt dost nad lidské síly....Drahou polovičku brát nebudu,ať si ode mne odpočine....Ostatním doporučuji to samé,dámy by se při rozhovorech o navigacích apod. stejně nudily. Anebo by vyžadovaly pozornost,a v té chvíli by se stejně o navigacích nedalo mluvit....Já bych se přikláněl k čistě odborné účasti....Protože tu máme i dámy,které se navigacím věnují....Na pracovní odborný seminář také jezdí jen přímí účastníci,aby se mohli věnovat odborné problematice...A pokud ještě nebude zima,tak bych to viděl na večerní grilování.......
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19658Příspěvek Docent

Gumajz mne předešel :usmev: . Takže stálí účastníci srazů ce4you.cz prý se na možnost společného srazu netvářili nadšeně (BTW ani se tomu nedivím, lidí, kteří se v pátek odpoledne zavřou do chalupy, vylezou z ní v neděli po obědě a v podstatě nemají tušení, kde byli, je opravdu málo a nepustí mezi sebe vetřelce :haha: ), ale na druhé straně se asi nebude nadšeně tvářit majitel penziónu s kapacitou 20 lidí, když mu jich tam přijede 6... V anketě je 12 osob prohlašujících, že se zúčastní, takže šup šup, prosil bych těch 10 dalších :usmev: .

A s Gumajzem nespím, sice nechrápu :grin: , ale při loňském srazu v hotelu Troníček v Žampachu tvrdila servírka, že v patře, co jsem spal, jezdil celou noc někdo na motorce :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19659Příspěvek Henry

Bude-li to v září (říjen mám už plný), tak se mnou je možno v Kamýku počítat a s manželkou taky - hrozně ráda poslouchá blázny mluvit o navigacích :osli:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19663Příspěvek Jirásek

Jak jsem nenápadně psal výše - v září (předposlední i poslední víkend) mám volný termín, proto se hlásím ( 1 osoba, prosil bych, pokud to bude možné, jednolůžák). První týden v říjnu NEMOHU (plně pracovně vytížen :cry: ).
OT: K těm manželkám - nabyl jsem dojmu, že paní "Henryová", jak jsem ji měl možnost krátce poznat (i jak o ní Henry píše), je svatá žena 8-) .
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19664Příspěvek fox50

Ahoj, mám dotaz k programu srazu.
Jede se na jednu nebo dvě noci? Nikdy jsem na takovém srazu nebyl, kolik času se bude věnovat navigacím?
Je možné napsat přibližný program takového srazu? (třeba nějakého co už byl)
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19665Příspěvek Jirásek

Sobota:
1.příjezd, ubytování
2.seznámení se s prostředím a případný společný oběd
3.odpolední hodinový klid (odpočinek) :jupi:
4.kolem 14,00 oficiální zahájení srazu, uvítání účastníků, složení slibu sportovců ::prav::
5.odpoledne branná hra v terénu - hon na lišku/lovení pokladu (slabší jedinci - volná procházka terénem po pamětihodnostech) za využití navigací a přirozenného IQ jedinců (možno i ve dvojicích) ::grc::
6.v podvečer vyhlášení výsledků a odměnění vítěze branné hry :palec: , denunciace slabších jedinců :mrk:
7.společná večeře :cheers:
8.večer odborné symposium spojené s občerstvením - téma navigace GPS, její využití v autoprovozu a turistice, provoz komunitního serveru POI.CZ (obsáhlý referát admin)
Neděle:
1.dopoledne léčení ran po večerním symposiu :nositka: , mírné procházky okolním terénem spojené s neformálním probráním závěrů symposia
2.společný oběd
3.v odpoledních hodinách rozloučení a odjezd účastníků (dle zdravotního stavu a schopností)

To je prosím jenom návrh :zamysl: :osli:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19668Příspěvek Gumídek

Souhlasím.....Jen na ten lov na lišku si beru pušku :pistol:(abych to urychlil) .........Nebo že bych to špatně pochopil :blazen: ???? A navrhuji tedy to září(u mne je to celkem jedno,já si čas udělám)...A kdyby byl také jeden jednolůžák.... 8-)
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19669Příspěvek fox50

Tak to nejedu, ještě mě Gumajz zastřelí :zub: .

Tak pokud to bude na konci září, tak bych se na vás také přijel podívat :) .
Naposledy upravil(a) fox50 dne 15.8.2008, 10:46, celkem upraveno 2 x.
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: ANKETA - sraz uživatelů POI.CZ

Příspěvek: # 19670Příspěvek Gumídek

Já žádnou nemám...... :blee:
Zamčeno