Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)
Zamčeno
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19094Příspěvek Gumídek

Moment...Snad jen horské chaty a boudy....??? Kategorie hotelů už zde je....Snad nebudeme dublovat záznamy ??? Henry,co ty na to ??? Nehledě na to,že to je velmi "dobře" udělaná kategorie....Ani u jednoho záznamu není adresa,telefon..Také na co,že jo ??? Je vidět,že nějak poslání kategorií mizí,a vyrábí se kategorie jen proto,aby se nějaké udělali. Tvůrci některých kategorií zapomínají,že je nedělají pro sebe,ale pro ostatní....
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19110Příspěvek Docent

Chlapec pochopil dobře míněnou konstruktivní kritiku :grin: a už jsou tam i adresy i telefény, tak to má být :palec: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19114Příspěvek Gumídek

Já mu upravil dva záznamy,asi netušil,že to tak jde :pc: ....Není to žádný urážlivý admin...Netušil jsem,že to tak rychle upraví...Je dobrej.. :?:
KiBob
Příspěvky: 5
Registrován: 3.8.2007, 15:44
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19142Příspěvek KiBob

Ne nebojte se, rozhodne nejsem urazlivy :usmev: a pokud je kritika konstruktivni a opravnena, tak bez problemu pristopupim na opravu. Dale bych chtel jen rict, ze kategorie ma poukazat na vse co se tyce ubytovani a stravy v horach. I v tech nejvyssich partiich existuji tzv. "Horske hotely" a nerad bych je chtel degradovat na turistickou chatu. Mozna bych kategorii mohl nazvat bez slova "hotely" a vlozit treba chalupy :usmev: Hotel bych pak mohl psat uz jen u samotneho nazvu.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19144Příspěvek Docent

No a máme tady další kategorii na 2 věci...:
Pneuservis_Point-S
Bez telefonního čísla nebo alespoň otvírací doby, to je fakt k :pulka: .

Nehledě na to, že třeba Pneu Morava zrovna moc na pneuservis nevypadá.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
strnecka
Příspěvky: 12
Registrován: 9.7.2008, 9:52
Bydliště: Praha

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19211Příspěvek strnecka

Vytvorila jsem kategorii CZ-Psi_salony a CZ-Chovatelske_potreby. Pokud by admini uznali, ze by se hodila, prosim o zverejneni.

Nekdo tu ma kategorii CZ-Retardery. Nemohla by byt verejna?

Simona
Garmin nuvi660
rejpalzhor
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2007, 18:29

Aktivace kategorie

Příspěvek: # 19219Příspěvek rejpalzhor

Prosím adminy :) aktivaci kategorie klašter a kategorii smírčí kříž.
jimoun
Příspěvky: 3
Registrován: 10.7.2008, 16:02

Nova kategoria

Příspěvek: # 19278Příspěvek jimoun

Prosim o zaktivnenie kategorie SK-Bankomaty_UniCredit_bank.
Dik,
Uživatelský avatar
shrk
Příspěvky: 32
Registrován: 12.9.2007, 11:17

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19307Příspěvek shrk

Dotaz na adminy: Proč existují dvě klášterní kategorie 890 CZ-Klaster (36 záznamů) a 1364 CZ-Klastery (35 záznamů)?
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19320Příspěvek Gumídek

Já jsem si toho všimnul,ale myslel jsem,že Henry při povolování kategorií kontroluje duplicitu....Henry,co ty na to ?? Ty dva pánové by měli sloučit tyto dvě kategorie a ať dělají správce oba,a je to..........Už Henrymu posílám SZ
Henry
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 17:43
Bydliště: Bolatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19356Příspěvek Henry

Tak to se omlouvám - to jsem přehlédl, a tak jsem rejpalovi z hor tu kategorii opět zneveřejnil. Mám v hlavě radikální změny v oblasti zveřejňování/zneveřejňování kategorií, ale ještě to musí počkat...
rejpalzhor
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2007, 18:29

Nové POI CZ-pramen_reky

Příspěvek: # 19443Příspěvek rejpalzhor

Ahoj,

prosím adminy :) aktivaci kategorie CZ-pramen_reky.

Díky a fajn Rejpal
stest
Příspěvky: 1
Registrován: 19.7.2008, 12:52

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19584Příspěvek stest

Prosím Adminy o novou kategorii CZ-Kaplicky-Bozi_muka. Děkuji
rejpalzhor
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2007, 18:29

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19585Příspěvek rejpalzhor

Prosím Adminy o novou kategorii zanikly_pivovar. Děkuji
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Jak zveřejnit nové vytvořené POI??

Příspěvek: # 19588Příspěvek Docent

Mohu se zdvořile otázat, k čemu taková kategorie je? Že by se lidi jezdili dívat, jaké pěkně byty se ze zaniklého pivovaru postavily, jako třeba na Dobříši?

EDIT: Henry promiň, ale já už poslední dobou opravdu nějak nechápu neustálé přidávání kategorií, kde je nanejvýš 5 a půl záznamů a o kterých fakt netuším, k čemu jsou dobré... A podle počtu stažení to nejspíš nechápe víc lidí.

BTW pokud byste měli zájem o kategorii "CZ-vesnicka_hnojiste", tak ji můžu vytvořit. Vím zatím o dvou, ale jistě budete pilně přidávat další :hmm: .

EDIT 2: Když už jsem u té konstruktivní kritiky, dost pochybuju o tom, že to, co je v kategorii SK-radary_semafory, jsou opravdu Radary semafory. Kategorie, která akorát na cestě mate :KO: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Zamčeno