TomTom XL či ONE - zkušenosti

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
faldicek
Příspěvky: 28
Registrován: 13.2.2008, 7:31

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18043Příspěvek faldicek

No jak už jsem psal, mám i první verzi tomtom one a ten jakmile chytí signál, tak drží jak židovská víra, čekal bych, že novější model na tom bude stejně ba i lépe, ale bohužel zatím tomu tak není, pokud vím, tak je snad u xl jiný přijímač GPS, Hammerhead a co jsem slyšel tak prý na sirf star III nemá...
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18045Příspěvek *MC*

slyšel jsi dobře, u XL je Hammer a u ONE SIrf, rozdíl je poznat, XL má o malinko horší signál než one new
Sygic Aura HTC
kehar13
Příspěvky: 3
Registrován: 3.11.2005, 20:09

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18091Příspěvek kehar13

Můžu jen potvrdit měl jsem TT One starou verzi a chitil signál okamžitě,proto jsem udělal obnovu na tt one xl a se signálem hrůza,po zapnutí čekám klidně i 4 min na signál,je to špatný :pistol:
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18093Příspěvek Gumídek

Mám One XL,a tyhle problémy neznám. Mně nabíhá rychle. Zapnu,jedu....
Uživatelský avatar
fandajedoma
Příspěvky: 23
Registrován: 22.4.2008, 18:05

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18095Příspěvek fandajedoma

Mě taky...mě taky :osli:
TomTom Via 120
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18101Příspěvek Gumídek

Pro Kehar : Rozumím správně,že jsi měl One, a pak jsi udělal upgrade na navcore z One XL ?? Jestli ano,tak se nediv....V případě,že tam máš navcore z jiného typu,tak je jasné to dlouhé nabíhání. musíš odstranit nevhodné soubory,např gns. V tom je RDS-TMC. V případě,že není tvůj přístroj na to vybaven,musí pryč.
Uživatelský avatar
Crusy
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18104Příspěvek Crusy

Teď sem aktualizoval GPS...fix a čekal jsem snad 2min.Někdy to trvá delší dobu.Po prvním načtení to už pak jde rychle.. :palec:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
kehar13
Příspěvky: 3
Registrován: 3.11.2005, 20:09

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18113Příspěvek kehar13

Gumajz píše:Pro Kehar : Rozumím správně,že jsi měl One, a pak jsi udělal upgrade na navcore z One XL ?? Jestli ano,tak se nediv....V případě,že tam máš navcore z jiného typu,tak je jasné to dlouhé nabíhání. musíš odstranit nevhodné soubory,např gns. V tom je RDS-TMC. V případě,že není tvůj přístroj na to vybaven,musí pryč.
né né já koupil nový (Bazar)přístroj TT ONE XL,a je tam rozdíl.ale dnes jsem jezdil po čr.vypínal a zapínal TT a fungoval super.
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18124Příspěvek Gumídek

Omlouvám se,já to blbě pochopil... 8-)
elvis
Příspěvky: 5
Registrován: 10.7.2008, 7:40

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18660Příspěvek elvis

dobri den mam tomtna one xl nahral mi kamos na pametovku naki mapi muj tomtom ih nenacte uneho to de on ma mio prosim o radu a pomoc moc se tom neviznam potrboval bi nahrat tito mapi zaplatil bi abi mi to slo cesko nemecko francie rakusko slovinsko horvatsko a bosna dekui moc a fungovalo bi to tak
elvis
Příspěvky: 5
Registrován: 10.7.2008, 7:40

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18661Příspěvek elvis

dobri den mam tomtom one xl a sci se zaptat gdi bi se nahral tito mapi fungovalo bi to abi mel na sd karte cesko nemecko franci rakusko slovinsko horvatsko a bosna a hercegovina a jestli jo mohl bi mi to negdo nahrat zaplatil bi dekui moc krat
elvis
Příspěvky: 5
Registrován: 10.7.2008, 7:40

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18662Příspěvek elvis

Jirásek píše:Gumajz to v "ročilení" napsal trochu složitě (resp. jednoduše pro toho, kdo má zkušenosti).
Pokud má slot na SD kartu, je to v pohodě. Případnou větší mapu, společně s navi SW nahraješ na kartu, přihraješ svoje POI a po zastrčení do slotu a nastartování poběží navigace právě z té karty.

Doufám, že jsi se Gumajzi neurazil. To by mi bylo líto :cry:
prosim te mam tomtom one xl a htel bi nahrat na pametovu kartu ti stati cesko nemecko franci rakusko slovinsko horvatsko a bosnu fungovalo bi to a mohl bis mi to nahrat zaplatim diki moc ja nemam od koho a moc tomu nerazumim
elvis
Příspěvky: 5
Registrován: 10.7.2008, 7:40

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18663Příspěvek elvis

koukam nigdo ne reaguje na pmoc
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom XL či ONE - zkušenosti

Příspěvek: # 18664Příspěvek Jirásek

elvis píše: prosim te mam tomtom one xl a htel bi nahrat na pametovu kartu ti stati cesko nemecko franci rakusko slovinsko horvatsko a bosnu fungovalo bi to a mohl bis mi to nahrat zaplatim diki moc ja nemam od koho a moc tomu nerazumim
Bohužel ti nepomohu - dva důvpdy:
1. Mapy se kupují u TomToma. Jiné mapy (z Mia a pod. ti na TT chodit nebudou)
2. I kdybych chtěl porušit pravidla duševního vlastnictví (licence), tyto mapy ani nemám ( to je asi nějaká DE-AT-CH a EE, ale to jenom odhaduji)

Velmi také záleží na tom, jaké navcore máš v navigaci.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět