TomTomHeaven TomTools?

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
rapon
Příspěvky: 188
Registrován: 6.2.2007, 15:56

TomTomHeaven TomTools?

Příspěvek: # 18535Příspěvek rapon

Nezkoušel jste někdo tyhle tools na svém Tomíkovi. Bohužel free verze není, tak než bych zaplatil bych rád znal praktické zkušenosti. Vypadá to hodně zajímavě...
TT One XL (9.205) - Europe 860.3102
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TomTomHeaven TomTools?

Příspěvek: # 18536Příspěvek Gumídek

Nevím co myslíš. TomTomHeavenXplorer je jen na výměnu cursoru za autíčko,a to je verze free. Ale teď,kdy je navcore 8. už není důvod ho používat,protože si v menu změníš auto sám...Já ho používal a dobrý...
Uživatelský avatar
rapon
Příspěvky: 188
Registrován: 6.2.2007, 15:56

Re: TomTomHeaven TomTools?

Příspěvek: # 18542Příspěvek rapon

TomTools je supr nadstavba na TT. Je to sada tools, které doinstaluješ a pak máš jednak různá system info, ale jsou tam i třeba hry, přehrávače mp3 co fungují atd. atd. atd. Jsou to v podstatě aplikace na Linuxem co je v TT
TT One XL (9.205) - Europe 860.3102
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: TomTomHeaven TomTools?

Příspěvek: # 18565Příspěvek *MC*

Zkoušel jsem na TTONE někdy minulý rok a šlo to za chvíli ven, bylo to na nic. Jediný použitelný byly šachy a zbytek byl na káko :pulka: , protože spořič je na nic, prohlížeč obrázků taky, takže podle mě kraviny do kravína.
Sygic Aura HTC
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: TomTomHeaven TomTools?

Příspěvek: # 18566Příspěvek Gumídek

Tak jsem na to koukal,a nic pro mne. To je pro lidi,kteří si koupili navigaci,a rádi by z ní udělali "kávovar","televizi","pračku","multimedální centrum" atd atd...Já jí mám naštěstí jen na navigování a nic jiného tam nepotřebuji. Ale nic proti,když to tam někdo chce. A šachy,když už si chci mocí mermo zahrát sám,tak je mám v mobilu. Jinak je vozím v kufru....
Odpovědět