TT navigator + POI-Warner?

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
vasin
Příspěvky: 186
Registrován: 25.9.2006, 13:29
Bydliště: Holice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

TT navigator + POI-Warner?

Příspěvek: # 18191Příspěvek vasin

Používáte někdo TTnavigátor a k němu POI-Warner? Pokud ano jakou verzi, a jaké jsou zkušenosti?

Do teď jsme byl uživateleme iGO, ale po té co vyšlo iGO2008 a již nejspíše nebudou nové mapy pro 2006 koukám po něčem jiném, páč moje zařízení MDA není schopno výkonostně 2008čce stačit.

Díky
HTC Touch Pro2, MicroSD 8GB, iGO2008
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: TT navigator + POI-Warner?

Příspěvek: # 18193Příspěvek Scorpio_cz

K čemu přesně slouží ten POI Warner ?

Já jsem předevčírem aktualizoval TT Navigátor 6 na TT Navigátor 7 (na Windows Mobile - Smartphone) a zatím jsem s novou verzí spokojen, TT Navigátor 7 opravuje některé nectnosti TT Navigátor 6, a navíc mi přijde rychlejší.

Pro TT Navigátor 6 prakticky také nejsou aktualizace map, ty jsou nyní jenom pro jednoúčelová zařízení co mají Navicore7 a Navicore8.

O TT Navigátor 7 taky nikde není oficiální zmínka že existuje :shock3: - ale existuje a funguje :palce:

EDIT : Pokud je "POI-Warner" jenom o upozorňovač na blízké body zájmu tak ten má TomTom Navigátor vestavěný, a celkem funkční, takže s TT Navigátorem možná není potřeba.
Uživatelský avatar
vasin
Příspěvky: 186
Registrován: 25.9.2006, 13:29
Bydliště: Holice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: TT navigator + POI-Warner?

Příspěvek: # 18194Příspěvek vasin

POI-Warner je programek spolupracujici s navigaci a je urcen pro sofistikovane nastaveni upozorňování na POI.

Možnosti jako jak dlouho před přiblížením s emá ozvat, z jakého úhlu záběru má hlásit POI a mnoho dalších možností.
HTC Touch Pro2, MicroSD 8GB, iGO2008
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 19:21

Re: TT navigator + POI-Warner?

Příspěvek: # 18195Příspěvek Scorpio_cz

Aha, sofistikované nastavování upozorňování. No s tím asi nemám moc šancí si hrát.
Vzhledem k tomu že můj Smartphone má jen kolem 15-20 MB paměti pro běh programů tak můžu být celý rád že mi ne něm jede alespoň ten TomTom Navigátor 6 a TomTom Navigátor 7 :shock3:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: TT navigator + POI-Warner?

Příspěvek: # 18200Příspěvek Docent

No, on hlavně POI Warner nefungoval už na verzi TT 6.032, takže pochybuju, že bude fungovat na 7...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
vasin
Příspěvky: 186
Registrován: 25.9.2006, 13:29
Bydliště: Holice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: TT navigator + POI-Warner?

Příspěvek: # 18202Příspěvek vasin

Aha to jsme netušil, tím že jsem se zajímal jen o iGO , jsme jaksi ztretil přehled :(

To je děs jak je to nový iGO náročný, málem sem ho koupil, al enaštěstí mi ho známej cca 2 dny pře nákupm půjčil na otetování. Mda asi 3x lehlo a když se to rozjelo vycuclo to veškerý výkon pro sebe, že nešlo ani telefonovat.
HTC Touch Pro2, MicroSD 8GB, iGO2008
Odpovědět