Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 15963Příspěvek freewall

roninv píše:Ahojte, všiml jsem si na MAPY.CZ že je tam možnost ,, Export trasy do GPS ,,. Mám tomu rozumět že jde mnou určená-nalezená trasa nějakym způsobem dostat do mého Garmina 200 ? Když na to kliknu tak se mi stáhne do PC na plochu soubor s příponou ,,gpx,, a když ji přetahnu do mé navigace tak nic , nikde nic nového nevidim. Díky za radu
Ja teda nevím, ale můj Garmin trasy neumí, ikdyž v porovnání s dnešními mašinkami je to pomalu "vykopávka"... ale myslím, že obecně Garmin pro to moc neholduje :zamysl:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
mirushka
Příspěvky: 2
Registrován: 8.5.2008, 23:25

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 15990Příspěvek mirushka

rekla bych ze nazev tohoto tematu je pro mne uplne idealni...nasla jsem tuto navigaci doma,ale nemam k ni ten registracni 7mi mistny kod, ktery je pry napsany na papirku s napisem dulezite nebo co mi to psalo...je potreba na aktivaci map...Poradi mi pls nekdo???
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 15991Příspěvek freewall

NBěkolikrát se to tu řešilo - jedině se obrátit na zastoupení Garminui u nás - Picodas: http://www.garmin.cz/index.php?section=7001
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
mirushka
Příspěvky: 2
Registrován: 8.5.2008, 23:25

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 15998Příspěvek mirushka

a mohla bych se zeptat, co po mne budou chtit? nikdo totiz doma nevi od koho a kde se u nas vzala...
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16004Příspěvek freewall

mirushka píše:a mohla bych se zeptat, co po mne budou chtit? nikdo totiz doma nevi od koho a kde se u nas vzala...
No tři vlasy sice už mám, ale nejsou zlaté, takže nejsem ani Vševěd....... :grin:

Prostě jim řekni, resp. vypiš v mailu, co a jak a pokud bude konstalace hvězd příznivě nakloněná, tak by ti mohli vygenerovat nový kod, co je na tom důležitém žlutém garmiňáckém papírku a který ty nemáš. Ale jaké planety by měly být v jakém souhvězdí už fakt nevím :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
roninv
Příspěvky: 8
Registrován: 14.4.2008, 19:37

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16077Příspěvek roninv

Dobry den ,
prosím o pomoc. Mám Garmina nuvi 200.Nedávno při cestě mi došla baterie - nabíječku jsem si zapoměl vzít sebou. Když jsem navigaci pak dal nabít tak už nenaběhla. Nevěděl jsem co dál a tak jsem zkusil zmáčknout tlačítko - reset-. Při dalším zapnutí už Garmin jakoby normálně naběhl , ale ouha. Nenajde vůbec signál a stále hlásí že aktualizuje softvare a to stále dokola , dokola a nic. Poradí mi někdo co s tím ? Děkuji
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16080Příspěvek freewall

Nevim, možná jsem byl ve stejné situaci - nevím jak, ale asi nedopatřením jsem navigaci zapnul v tašce - totálně vybito, nešlo mi to rozchodit - pomohla až návště v Picodasu, kde mi to nějak přeinstalovali
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
roninv
Příspěvky: 8
Registrován: 14.4.2008, 19:37

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16246Příspěvek roninv

Tak jsem to konečně rozchodil. Kdyby jste měl někdo někdy stejný problém : - Vymazal jsem všechny soubory v Garminu a ze stránek garmin.cz ( http://www.garmin.cz/index.php?section=3004 ) jsem si stáhl do PC WebUpdater ( poslední verze Firmwaru ) . Poté propojil navigaci do USB a instaloval WebUpdater. Dále podle pokynů. Snad to někomu pomůže . Pravděpodobně se při úplném vybití něco stalo s firmwarem v navigaci ..
roninv
Příspěvky: 8
Registrován: 14.4.2008, 19:37

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16326Příspěvek roninv

Dobrý den,
Prosím jak dostanu do navigace ty policejní radary a ostatní body zájmu které jsou tady na poi.cz ? Poradí mi někdo ?
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16333Příspěvek Docent

To je furt dokola jak u blbejch na dvorečku :( ... Jak dostanu radary do navigace... Vážně myslíš, že seš první, koho to zajímá a že se to tady ještě neprobíralo :pistol: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16334Příspěvek freewall

roninv píše:Dobrý den,
Prosím jak dostanu do navigace ty policejní radary a ostatní body zájmu které jsou tady na poi.cz ? Poradí mi někdo ?
Já vím, ono je to takhle pohodlnější, ale zkus někdy chvilku hledat.... to není tak, že hup na krávu a je hned tele, ale dneska každý chce všechno hned a hrozně ve zkratce :koul:

Takže se zkus mrknout třeba sem:
http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... r&start=30
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
roninv
Příspěvky: 8
Registrován: 14.4.2008, 19:37

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16337Příspěvek roninv

Děkuji za odpovědi . Docent sorry jestli jsem tě tolik naštval . Osobně píšu příspěvky na několika dalších forech a když něco vím tak poradím a neřeším jestli to už někdo někdy přede mnou psal. Když vím tak poradím . Jestli ti to fakt vadí tak promin. Nějak si poradím i bez Tebe. Jinak přeji hezký den :)
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16338Příspěvek Docent

Nenaštval, neboj. Ale buď můžu někde hledat další POI a dávat je sem (ve spoustě kategorií jich spousta chybí), nebo sem můžu psát odpovědi na otázky, které už byly odpovězeny, většinou i vícekrát, jen proto, že je někdo líný hledat :zamysl: . Co je asi užitečnější?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
roninv
Příspěvky: 8
Registrován: 14.4.2008, 19:37

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16348Příspěvek roninv

Zdravím ,
tak jsem na tom trošku zapracoval a mám to . Body zájmu už do navi dát umím . Je to teda zdlouhavý . Ještě by mě zajímalo jestli jdou dát všechny nějak najednou , ale to bych to asi nemohl zase setřídit , nevim - zatím - určitě na to také přijdu. No a ted ještě se naučit jak přidávat ty POI body jak to děláte vy a jsem max spokojenej. Tak se mějte a dobrou
-dub-
Příspěvky: 9
Registrován: 23.5.2008, 14:20

Re: Garmin 200 - prosím o pomoc brečím a nevím si rady

Příspěvek: # 16921Příspěvek -dub-

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně nabíjení garmina 250. Když navigaci připojím a nabijím přes dodávaný kabel co se zasunuje do zdířky pro autozapalovač, tak se navigace nabíjí a display je zcela černý, když však chci dobít navigaci doma a zasunu do ní kabel který je na druhé straně zasunut do USB protu i při vypnutém PC, tak mám na display ikonu , která signalizuje, že je navigace připojena k PC, když se pokouším přístroj nabít z nabíječky k MP3 přehrávači a zastrčím do nabíječky kabel, který byl před tím zasunut do PC, tak se mi stejně na dipleji objeví ikona , která ounamuje , že je navigace připojena k PC. Na fuknci navigace to nemá vliv, ale dost mě vadí, že při nabíjení doma mi svití ikona na display. Jestli je nějaké řešení, jak se té ikony při nabíjení zbavit , tak prosím o radu. :usmev:
dík -dub-
Odpovědět