Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Baharis
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 16:46
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 10982Příspěvek Baharis

Já to ale myslel v dobrém a naprosto vážně... :cry:
GARMIN nüvi 670
jitula
Příspěvky: 13
Registrován: 27.12.2007, 18:22

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 11019Příspěvek jitula

Tak jo. Za tu ironii se omlouvám. Navigaci mám asi 3 týdny a najela jsem s ní něco kolem 3000 km. Až to tady pořádně pročtu, tak se to snad zlepší.
Pavel M
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 7:44

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 13107Příspěvek Pavel M

Chlapy, už přes hodinu se tu morduju s navigaci a mp3 hláškama :zamysl:

Řekněte mi, kde stáhnu radary roztříděné do kategorií podle rychlosti ( např. CZ-Radary_M100.gpx ). Podle mně je to nutné k tomu, aby se ta správná mp3ka přiřadila k tomu správnýmu radaru.
Když tam totiž nahraju kategorii např. CZ-Radary_mobilní.gpx, které jsou na "OnlinePOI" ke stažení, tak mi to samozřejmě tu mp3 nehlásí :roll:
Dělám něco blbě ? Nebo to snad přehrabuje v tý kategorii CZ-Radary_mobilní.gpx a hledá v tom, kterej radar má 100km/h, aby moh zahlásit "pozor-mobilní radar 100km/h ???
To asi ne, co??? :koul:
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 13117Příspěvek MilanSu

Je to pořád dokola, už se to tu psalo ve spousty vláken, nastavíš si v Uživatelském panelu na online.poi.cz zobrazení radarů pro garmin a pak se ti na online.poi.cz zobrazí ikona pro stažení radarů pro Garmin a stáhneš si soubor zip, kde máš vše potřebné (tedy vyjma mp3). Příště alespoň trochu hledejte
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Pavel M
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 7:44

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 13137Příspěvek Pavel M

...kurňa, teď jsem se tak rozlítil, že jsem napsal sáhodlouhý pojednání o tom, co vlastně chci a o tom, jak jsi mě vůbec nepochopil... :zamysl:

Pak mě napadlo, že tou ikonou, kterou myslíš, je ta nahoře nad všema kategoriema :shock: Vůbec mě nenapadlo, že to funguje jako ikona a ani jsem na ni nenajížděl. Myslem jsem, že je to jen logo, který signalizuje, že mám nastavenýho Garmina :haha:

Takže pokud tam jsou ty správný údaje, tak děkuji.

PS: možná sem jen já blbej, ale asi by neškodilo, vedle ikony dát poznámku, která je v popise ikony ( "stáhnout radary pro Garmin") :palce:
bubumubu
Příspěvky: 1
Registrován: 28.1.2008, 10:14

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 13664Příspěvek bubumubu

mam stejny problem jako romantik66 (5.1.2008, strana 4) - ac delam vse dle zde popsaneho navodu, nepodarilo se mi presvedcit Garmin Mobile XT v mem PDA aby hlasil varovani z mp3 souboru.

Vypada to, jako kdyby GMXT nepodporoval hlasky v mp3 formatu (stejne jako treba Nuvi 200) ale to se mi zda u PDA verze jako blbost ....

mohl by se nekdo ze zucastnenych (s GMXT) podelit o sve zkusenosti (vyvratit ci potvrdit uvedenou domenku ?)

Predem diky vsem
PDA HTC TyTN II + 4GB, Garmin Mobile XT 4.20.20wp, IGO 2006 plus + ANDY 8.5.11
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Upozorňování na radary - MP3

Příspěvek: # 14094Příspěvek jork

Garminek píše:Připravil jsem také vlastní MP3 z Voice Readeru - rychlost 100% a s hlubším hláskem ;) než-li má Smaarty a Killl...
MP3.zip
Pěkného dne přeji.Prosím tě můžeš mi prozradit jestli ty Tvé mp3 mohou jít také do navigace Nuvi 300? a pokud ano jak je mohu do navigace nahrád( pokud mi dovolíš je použít.
Děkuji za odpověď
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
tramin
Příspěvky: 8
Registrován: 21.3.2008, 9:25

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 14425Příspěvek tramin

Tak fakt nevím,co dělám blbě.Mám v PC složku garmin/POI/Radary/MP3,složku POI(tedy včetně složek radary a MP3 převedu POIloaderem do zařízení-mám HTC Cruise,garmin mobile xt,ale při jízdě se ozývá jen pípání a graficky znázorněná hláška s radary.Každá rada má cenu zlata,už fakt nevím,jak dál.Díky všem Tramín
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 14961Příspěvek jork

Přečetl jsem všech 68 příspěvků v domění že jako laik se poučím a budu si moci nahrád také MP3 s upozorněním na radary do navigace.Došlo jen k tomu že jsem si stáhnul nějaké MP3 a o nic víc jsem se vcelku nepokusil, vím jen že jako laik mám z toho v hlavě guláš a tím jsem ve finále ještě zamíchal když jsem se pokusil přijít celé věci na kloub.Ano vzdal jsem to.je jediná ještě možnost že se tu najde dobrá duše a pomůže mi s tím,krk po kroku,tímto prosím zda je to možné.Předem Všem ochotným děkuji.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
tramin
Příspěvky: 8
Registrován: 21.3.2008, 9:25

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 14986Příspěvek tramin

obávám se,že nám neodpoví nikdo :(
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 14988Příspěvek MilanSu

No on je právě asi problém v tom, že už je to tu napsané krok po kroku tolikrát, že už to nikdo nechce psát. Podívejte se do sekce Garmin zde určitě najdete odpověd. Samozřejmě to chce trochu umět dělat s počítačem, slovo laik je hezké, ale nic neříkající. Dneska jsem hovořil s jednou zákazníci asi 20 min, ta nevěděla ani co je nabídka start, natož něco spustit, no hrůza.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
tramin
Příspěvky: 8
Registrován: 21.3.2008, 9:25

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 14990Příspěvek tramin

no právě,že jsem to celé pročítal a úplný laik taky nejsem,četl jsi vůbec můj příspěvek?někde asi dělál nějakou chybu a nevím jakou. :zamysl:
Uživatelský avatar
jork
Příspěvky: 86
Registrován: 9.9.2007, 1:12

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 14991Příspěvek jork

tramin píše:no právě,že jsem to celé pročítal a úplný laik taky nejsem,četl jsi vůbec můj příspěvek?někde asi dělál nějakou chybu a nevím jakou. :zamysl:
Přikláním se k Vašemu názoru.Také úplný laik nejsem (vím co je to Start) ale v úpravě TXT tam to vzdávám ,načež práce v skriptu.
Garmin Nüvi 300, CNEU 2010.3, Atlas Czech 8 NT,TOPO Czech 3 Pro
, GPS eTrex LEGEND HCx
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 15070Příspěvek MilanSu

To Tramin: zkusil bych dle Tveho prispevku zmenit strukturu slozekmelo by byt (samozrejme jenom ukazkove)
POI
Radary
Benzinky
MP3
Dle Tveho prispevku mas MP3 pod Radary, coz je spatne. Ale netvrdim, ze to pomuze.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
tramin
Příspěvky: 8
Registrován: 21.3.2008, 9:25

Re: Úprava POI ve tvaru .gpx - jaký program?

Příspěvek: # 15086Příspěvek tramin

Čili,jestli jsem to správně pochopil,tak mp3 mám dát nad radary?Protože složku benzinky nemám,takže může být jedině nad,nebo pod.
Odpovědět