EXPORTOVÁNÍ MAPOVÝCH CHYB

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
Uživatelský avatar
birkofak
Příspěvky: 22
Registrován: 5.2.2008, 17:08
Kontaktovat uživatele:

EXPORTOVÁNÍ MAPOVÝCH CHYB

Příspěvek: # 13906Příspěvek birkofak

Rád bych zde založil samostatné vlákno pro nadšence jež přikládají ruku k dílu. Na začátek bych položil pár otázek. Například ja pro pikodas upravíte chybu kdy cesta je jednosměrkou. Kdy se cesty křižuji nadjez a cesta pod ním .Viz chyba u mladé boleslavi či v turnově. Tu jsem ještě neexportoval :nositka:

Na přání edotováno :palce:
Básník měl na mysli hlášení chyb v mapách topo czech či atlas cr či další z dílen Pikodas. Pro export se dle návodu používá mapsource.
Naposledy upravil(a) birkofak dne 24.3.2008, 5:43, celkem upraveno 1 x.
Garmin NUVI 660FM + Kingston 2GB , City NT 2008, Atlas v6, Topo CZECH 1,20
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: EXPORTOVÁNÍ MAPOVÝCH CHYB

Příspěvek: # 13908Příspěvek Jirásek

OT: Nejsem si jist, co dříve opravovat. Zda chyby v mapách pro picodas či příspěvky na poi.cz. Občas musím luštit, co chtěl básník (přispěvatel) vlastně říci. :hudry:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
ppfox
Příspěvky: 93
Registrován: 25.2.2008, 19:44
Bydliště: já jsem doma všude :-)

Re: EXPORTOVÁNÍ MAPOVÝCH CHYB

Příspěvek: # 13918Příspěvek ppfox

Ta jednosměrka - označím celou ulici a do textu napíšu např. : jednosměrka od Brněnské směrem k Pražské.
Ten nadjezd - označím část trasy (ten nadjezd) a do textu napsat např. : nejedná se o křižovatku - "jakoby křižující" silnice vedoucí do MB je pod úrovní - označený úsek je nadjezd nad touto silnicí - nepoužívat při routingu!

Pro admina - pokud by se tato sekce používala - nechceš sem nahoru přidat ten návod na hlášení chyb?
Garmin nüvi® 2597 LMT
City Navigator Europe NTU 2018.10 - Map+HT+PA+P,March 17
Uživatelský avatar
Andílek1
Příspěvky: 143
Registrován: 17.2.2008, 18:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: EXPORTOVÁNÍ MAPOVÝCH CHYB

Příspěvek: # 13930Příspěvek Andílek1

Stačilo by tu vložit ten pdf soubor co tu už někdo někde vkládal, ale teď nevím kdo :zamysl:
Ad. popis opravy - já jsem třeba posílal opravu ulice které je již x let neprůjezdná. V místech kde je přehrazena jsem flákl červené praporky a do popisu jsem dopsal že ulice je v tomto místě zahrazena. Když jsem opravoval routování, tak jsem v Map Source nechal spočítat trasu a tužkou (či jak se ten nástroj jmenuje) jsem vyznačil tu správnou.
Garmin Nüvi 660
City Navigator Europe NT 2010.30c
Uživatelský avatar
ppfox
Příspěvky: 93
Registrován: 25.2.2008, 19:44
Bydliště: já jsem doma všude :-)

Re: EXPORTOVÁNÍ MAPOVÝCH CHYB

Příspěvek: # 13937Příspěvek ppfox

Dával jsem to sem já - tak ještě jednou (snad nebude adminovi vadit, že je to tu 2x) :usmev:
Přílohy
Navod k reportu.pdf
Posílání chyb v mapách Atlas ČR a TOPO do Picodasu
(830.13 KiB) Staženo 741 x
Garmin nüvi® 2597 LMT
City Navigator Europe NTU 2018.10 - Map+HT+PA+P,March 17
Odpovědět