Mapy v7.15 uvolněny

Vše o navigacích značky TomTom
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13168Příspěvek Docent

Gumajz píše:Ty nekoukáš na TV ? Dáma vjela do jednosměrky v protisměru,a policaktům vynadala,ža pokutu nezaplatí,že jí tam navedla navigace... :-P
Nekoukám, já jsem závislák na internetu :mrgreen: . Ale příběh je to hezký, předpokládám, že používala TomToma :grin: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
pschonmann
Příspěvky: 85
Registrován: 15.6.2007, 14:36

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13197Příspěvek pschonmann

Gumajz píše:Ty nekoukáš na TV ? Dáma vjela do jednosměrky v protisměru,a policaktům vynadala,ža pokutu nezaplatí,že jí tam navedla navigace... :-P
Hehe tak to je moc :D paní byla asi blonďatá.
Obrázek
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13461Příspěvek Nyny

Po dlouhém dopisování jsem konečně dosáhl toho, že na TT dali do aktualizace mapy 7.15. Ovšem já mám mapy Central and Eastern Europe a oni mi dali mapy Western Europe. Po mé urgenci mi to opravili a již je nabízena aktualizace Central and Eastern Europe, ale mapy Western Europe mi v nabídce zůstali taky. Kromě toho tam mám ještě podrobnou mapu Itálie.

A tak se chci zeptat, můžu si stáhnout svojí mapu i tu mapu western Europe a používat je obě? Nebo to nejde? Mám TT One XL a do interní paměti se to nevejde, takže bych to asi musel nahrát na kartu. Nebo jak bych měl postupovat?

Edit: nevite prosim nekdo, jak dostat mapu z navigace na pametovou kartu? A jeste sem se chtel zeptat, ta mapa Italie je ta stejna mapa, kterou obsahuje mapa Central Europe, nebo je to nejaka podrobnejsi?
Naposledy upravil(a) Nyny dne 10.3.2008, 15:31, celkem upraveno 1 x.
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13466Příspěvek zvonicek

Nyny: Já bych řekl, že mapa WE+CE je celá Evropa a všechny ostatní mapy jsou jen menší, stejně podrobné části této mapy (pro ty, kteří nechtějí utrácet za mapu celé Evropy, když jezdí jen na západě...)
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13469Příspěvek Nyny

zvonicek píše:Nyny: Já bych řekl, že mapa WE+CE je celá Evropa a všechny ostatní mapy jsou jen menší, stejně podrobné části této mapy (pro ty, kteří nechtějí utrácet za mapu celé Evropy, když jezdí jen na západě...)

Ja si ted stahl mapu Central and Eastern Europe 715.1689 a stale mi to nabizi jeste Western Europe, ale ja nemam pamtovku, tak bych ji nemel kam ulozit. Ale zitra koupim kartu a zkusim ji stahnout a nahrat na tu kartu. Kdyz se to povede, tak budu mit celou evropu, ale Western bude na karte a Central a Eastern bude v navigaci. Tak uvazuju dopredu, ze kdybych umel tu mapu Central a Eastern prehrat z navigace na kartu k ty mape Western Europe, mel bych pak celou evropu na karte, i kdyz rozdelenou na dve pulky. No a pak bych zkusil pozadat na TT o jejich sesiti a ziskal bych tak kompletni bezesvou mapu Evropy. Ale nejdriv musim koupit tu kartu a zkusit nahrat tu mapu zapadni evropy.

Vite nekdo jak prehrat mapu z navigace na kartu?
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13471Příspěvek zvonicek

Ale mapa Western + Central Europe je mapa celé (i východní !) Evropy ! Tato mapa obsahuje všechny dostupné mapové podklady pro Evropu.
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13474Příspěvek Nyny

zvonicek píše:Ale mapa Western + Central Europe je mapa celé (i východní !) Evropy ! Tato mapa obsahuje všechny dostupné mapové podklady pro Evropu.
No normalne asi jo, co sem koukal na nabizene mapy, tak to tak je, ale ja mam proste mapu, ktera se jmenuje Central and Eastern Europe. A obsahuje Nemecko, Italii a vse co je smerem na vychod.
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13477Příspěvek *MC*

Obrázek Map of Western Europe v_7.15
Podrobná nepřerušená mapa, plně pokrývající Velkou Británii, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Francii, Monako, Itálii, San Marino, Vatikán, Španělsko, Potrugalsko, Andoru, Belgii, Nizozemsko, Lucembursko, Švédsko, Dánsko, Norsko a Finsko. Pokrytí sítě silnic: 99%
ObrázekMap of Western & Central Europe v7.15
Tato mapa umožňuje navigaci mezi dvěma adresami kdekoli v rámci 25 zemí západní a střední Evropy. Zahrnuty jsou následující země: Andora, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie

Samotná Western je podle mě zbytečná pokud nepotřebuješ Britanii
Sygic Aura HTC
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13478Příspěvek Nyny

To mas uplnou pravdu, ale jak jsem psal. Ja mam Central and Easter Europe. To znamena Stredni Evropa a Vychodni Evropa (Nemecko, Svycarsko, Italie a vse dal na vychod) viz obrazek:
Obrázek

Takze tam neni Francie, Spanelsko atd. A v TT Home mi to nabizi stahnout Western Europe 715, ale nevejde se mi to do navigace, takze to potrebuju nahrat na kartu. Ale nevim, jak to udelat???
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
Uživatelský avatar
*MC*
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 19:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13479Příspěvek *MC*

U XL nevím,ale mělo by to bejt podobný jako u ostatních: mapu si stáhneš do počítače a pak překopíruješ na SD
Sygic Aura HTC
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13480Příspěvek zvonicek

Když vložíš do TT kartu a přípojíš jej k počítači, TT Home se zeptá, jestli chceš používat interní paměť nebo kartu, tak zvolíš kartu. Potom by se mapa měla stahovat přímo na paměťovou kartu.
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13482Příspěvek Nyny

Diky. A kdyz uz mam mapu nainstalovanou v interni pameti a chci ji mit na karte, to jde nejak prekopirovat?
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
zvonicek
Příspěvky: 57
Registrován: 5.2.2008, 17:49

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13483Příspěvek zvonicek

Normálně tu složku z mapou překopíruješ z interní p. na kartu.
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 13485Příspěvek Nyny

Tak sem koupil kartu, vse z interni pameti jsem na ni prekopiroval a dohral z TT home mapu Western Europe. Predpokladam, ze ted je mi interni pamet TT k nicemu, nebo jdou vyuzivat obe?

Ta mapa zapadni evropy je Western_Europe_1GB, znamena to, ze existuje jeste nejaka vetsi a obsahlejsi?

BTW: Diky bordelu jakej vladne na podpore TT jsem prisel ZDARMA k mape zapadni evropy, aspon k necemu je ta jejich podpora dobra :palce:
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
Uživatelský avatar
rapon
Příspěvky: 188
Registrován: 6.2.2007, 15:56

Re: Mapy v7.15 uvolněny

Příspěvek: # 14444Příspěvek rapon

Nevíte kde se dá najít info, jaký je rozdíl v České republice na mapách CaEE 710.xxx co byla původně v One XL když jsem ho kupoval a novější mapou EE 715.xxx? Nikde jsem porovnání nenašel...
TT One XL (9.205) - Europe 860.3102
Odpovědět