media center tomtom

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 11404Příspěvek xyp

hakavcak píše:Tak aktualní to zas nebude a je tam problém při připojení k tomtom home musíš opět přepsat ttgo, aby ti to zase chodilo. Tak, že je lepší koupit, ale zase v té kvalitě co mi to přehrává bych už asi nekupoval. No možná je to chyba jen u mne, ale ještě se nikdo pořádně nevyjádřil jak mu to přehrává film s titulkama který mne uplně zamrzá a místo toho tady řešíte warez. Tak dík
tak jsem v mem one xl zkusil film z titulky a taky jsem zatim nic nenastavoval a jede to super bez problemu jen u titulku my nejde cz diakritika tak jeste budu zkoušet ale podle me to neni softem ale navigaci v tvém případě
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
hakavcak
Příspěvky: 7
Registrován: 20.12.2007, 13:21
Kontaktovat uživatele:

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 11425Příspěvek hakavcak

No mám go 910 pracuje mi uplně normálně jen ty filmy nějak nestíhají. a v nastavení to máš prosím jak?
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 11430Příspěvek xyp

hakavcak píše:No mám go 910 pracuje mi uplně normálně jen ty filmy nějak nestíhají. a v nastavení to máš prosím jak?
nastavení je továrni nic jsem nedelal ale mam tu z amerického fora nejaky přenastavení koderu na lepsí obraz a nejky blbinky tak to prubnu ale jak říkam zatim mi to jede super takže nevím v čem by to mohlo být a ještě se zeptám jak tam přidáváš titulky abych zkusil tvuj postup 1:1 jestli se mi naskytne nejaka chyba. a co pouzivas za verzi programu? možná je to i verzí nevím
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
hakavcak
Příspěvky: 7
Registrován: 20.12.2007, 13:21
Kontaktovat uživatele:

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 11483Příspěvek hakavcak

Zdravím verzi používám 2.2.0.8 a titulky přidávám tak že zaškrtnu Subtitles a vyberu české. Nastavéní mám 420 Kbit/sec a Optimál quality/time.Fakt nevím čím to může být příjde mi to že můj go 910 nestíhá.
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 11651Příspěvek xyp

tak to sekáni se mi oběvilo včera když jsem zkusil udělat jeden díl hrdinů z hdvidea a ani jsem nic nenastavoval a proste se to sekalo tak nevím asi to bylo zdrojovím formátem videa ale proč se to projevilo po převodu nevím ale pokusím se to zjistit sniženim kvality obrazu a pokud to pojede bez záseku tak je jasný v čem je zakopanej pes
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 11962Příspěvek xyp

mám nějaké novinky tak ten kdo má zájem zkoušet triky z media centrem tak dejte vědět je tu novější verze
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12126Příspěvek xyp

no to víš je to přehravač videí a s klipy se asi uplně nepočítalo proto tam není možnost vybrat více pro přehrávání ale podívám se na to možná se nějaka možnost najde a nebo už našla prolezu ověřený fora.
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12244Příspěvek xyp

tak veškeré novinky ze světa media centra jsou vyzkoušeny a jedou skvěle a dokonce jednodušejc než tomu bylo u starší verze no mam z toho radost :palce: škoda jen že u mého one xl není více možností hardwaru
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
Uživatelský avatar
George6w
Příspěvky: 1
Registrován: 19.2.2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12597Příspěvek George6w

......... Prosim poslal bys mi navod .............
Edit: Příspěvek upraven (umzán) z důvodu žádosti o poskytnutí podpory na získání nelegálního SW.
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12648Příspěvek Nyny

Tak sem neodolal a taky to vyzkousel. Funguje to zda se dobre, ale nenapsal by mi nekdo na co v nastaveni volba Crop Video?

Jeste bych mel jeden dotaz. Mapy mam v navigaci a tak zatim nemam zadnou SD kartu, kdyz si ji koupim, umi MediaCenter prehravat video z karty, nebo jen ze slozky Video v navigaci? Chtel bych tu kartu totiz pouzivat vyhradne na filmy a pokud by to neslo z karty prehravat, tak by mi to bylo celkem na nic.

Za rady moc dekuju

BTW: nevite nekdo, jak mit v navigaci MediaCenter a zaroven i ikonu pomoc?
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12693Příspěvek fox50

Nyny píše:Tak sem neodolal a taky to vyzkousel. Funguje to zda se dobre, ale nenapsal by mi nekdo na co v nastaveni volba Crop Video?

Jeste bych mel jeden dotaz. Mapy mam v navigaci a tak zatim nemam zadnou SD kartu, kdyz si ji koupim, umi MediaCenter prehravat video z karty, nebo jen ze slozky Video v navigaci? Chtel bych tu kartu totiz pouzivat vyhradne na filmy a pokud by to neslo z karty prehravat, tak by mi to bylo celkem na nic.

Za rady moc dekuju

BTW: nevite nekdo, jak mit v navigaci MediaCenter a zaroven i ikonu pomoc?
Ano, umí přehrávat z karty, já to také tak mám. Mp3 mám na kartě a přehrávám je přímo z "JukeBoxu" (Hrací skříně, jak tomu TomTom říká) a Videa přehrávám přes MCTT. Přehrávání mp3 souborů přes MCTT nevyužívám i když to také jde.
Co se týče Ikonky pomoc tak zatím nikdo neví čím to je (nebo jsem vysvětlení zatím nenašel), já mám oboje ikonku pomoc i MCTT.

Bohužel špatná zkušenost, k přehrávání zvuku používám FM vysílač a pokud zapnu video, přehrává se zvuk jak z FM tak integrovaného repráčku :KO: . Musím hodně ubrat hlasitost na TT a přidat na rádiu, aby rádio přehlušilo integrovaný repráček, potom se projevuje o to více různé rušení a šum.
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12752Příspěvek xyp

co se týče zmizení tlačítka pomoc tak jeden uživatel mi psal že měl starší zálohu tomtom ještě před instalací media centru a po zmizení nainstaloval znovu zálohu s znovu se mu zobtrazila možnost pomoc a zustal mu v tomtom i media center
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12772Příspěvek Nyny

xyp píše:co se týče zmizení tlačítka pomoc tak jeden uživatel mi psal že měl starší zálohu tomtom ještě před instalací media centru a po zmizení nainstaloval znovu zálohu s znovu se mu zobtrazila možnost pomoc a zustal mu v tomtom i media center

Ja myslel, ze kdyz obnovim zalohu, budu mit stav v dobe zalohy, to znamena, ze co jsem tam nahral po zaloze bude pryc. Ono to tam zustane?
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
xyp
Příspěvky: 35
Registrován: 30.12.2007, 21:13

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12788Příspěvek xyp

tomtom zas není kdoví jak chytré zařízení je to prostě jen zařízení které dělá to co má v paměti a to znamená že si zazálohuje jen to co si pamatuje takže když dáte zálohu systému tak si zapamatuje vše co tam je v dané době ale když jí budete obnovovat tak by tam měl zas dát jen to co si pamatoval ze zálohy a neměl by mazat to co tam je nyní to znamená že pokud neuděláte formát(smazanou) interní pameti tak vám jen přpíše nové udaje těmi zálohovanými a další složky nechá tak jak jsou. A jinak pokud má někdo prázdnou sd kartu tak to může vyskoušet já do sd náhrál zálohu tomíka a mediacenter atd. a tomík jede na sd kartu stejně jako u samotné interní paměti akorát můžu zkoušet ruzné veci na sd kartě a nic tim nezměním v interní paměti takže nekonečně možno zkoušení a triků
PC: Intel Duo Core 2x 3000, Viper
GSM: SonyEricsson 810w
CAR: Škoda Oktavia Combi 1.9 TDi Vti 150ps
GPS: TomTom One XL
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 56
Registrován: 28.1.2008, 22:03

Re: media center tomtom

Příspěvek: # 12800Příspěvek Nyny

xyp píše:tomtom zas není kdoví jak chytré zařízení je to prostě jen zařízení které dělá to co má v paměti a to znamená že si zazálohuje jen to co si pamatuje takže když dáte zálohu systému tak si zapamatuje vše co tam je v dané době ale když jí budete obnovovat tak by tam měl zas dát jen to co si pamatoval ze zálohy a neměl by mazat to co tam je nyní to znamená že pokud neuděláte formát(smazanou) interní pameti tak vám jen přpíše nové udaje těmi zálohovanými a další složky nechá tak jak jsou. A jinak pokud má někdo prázdnou sd kartu tak to může vyskoušet já do sd náhrál zálohu tomíka a mediacenter atd. a tomík jede na sd kartu stejně jako u samotné interní paměti akorát můžu zkoušet ruzné veci na sd kartě a nic tim nezměním v interní paměti takže nekonečně možno zkoušení a triků

Tak tohle schvalne jak budu mit cas vyzkousim, pak dam vedet, jak sem dopad. Jak se da odinstalovat Media Center?
PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480
Odpovědět