Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10168Příspěvek Jirásek

Všechno jde, ale je to porušení licenčních podmínek !!!!
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
goha
Příspěvky: 18
Registrován: 12.12.2007, 17:53

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10172Příspěvek goha

Jj .... to mě nenapadlo.
Díky g.
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10173Příspěvek Docent

Pánové, zejména administrátoři, možná je to tím ucucávaným Veltlínem (nebo Firefoxem?), ale já vidím každou otázku v téhle anketě 4x (teoreticky bych ji měl vidět max. 2x). Nešlo by s tím něco udělat, prosím prosím?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10176Příspěvek Gumídek

Je pravda,že jednou by každá otázka stačila.Ale chybí mi jedna možnost: "Nevytvořil jsem,jsem na to tupej !!!" :haha:
goha
Příspěvky: 18
Registrován: 12.12.2007, 17:53

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10177Příspěvek goha

Koukám, jak tady vadí, že někdo někomu pomohl. No vlastně proč se divím, jsme přeci v česku ..... že...? 8)
g.

EDIT moderátor: Neber to osobně, hlavně se to týká té ankety v záhlaví :zub:
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10178Příspěvek Docent

E :roll: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10182Příspěvek Gumídek

Tak nevím :o ....My si tady děláme jenom srandu :zub: ............Ten člověk nemá smysl pro humor :twisted: ...........
goha
Příspěvky: 18
Registrován: 12.12.2007, 17:53

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10183Příspěvek goha

Gumajz píše:Tak nevím :o ....My si tady děláme jenom srandu :zub: ............Ten člověk nemá smysl pro humor :twisted: ...........
Mnooo ... teď už to vím, ale jelikož jsem tady krátce a neznám vás, tak jsem se musel holt ohradit ..... :palce:
g.
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10184Příspěvek Jirásek

gohovi jsem to vysvětlil přes SZ. Záležitost vyjasněna, dosti OT! Děkuji všem. :lol:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
rejpalzhor
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2007, 18:29

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10660Příspěvek rejpalzhor

Nedaří se vytvořit funkční POI.DAT!!! Buďte té lásky a jeden aktuální funkční dejte k mání pro nás pomalejší a méně schopné jako Download. Hooodně nám to ulehčí všem život, nebo odkaz na již hotové dílo POI.DAT. Díky :cheers: Mám TOM TOM ONE
rejpalzhor
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2007, 18:29

Re:

Příspěvek: # 10716Příspěvek rejpalzhor

MilanSu píše:Neni problem ti to samozrejme poslat, ale kazdy pouzivame svuj system POI (alespon co ja vim), jelikoz je nutno delat nejake kompromisy (kategorie jsou dane a nelze, nebo to neumime je zatim menit).
Vytvoreni vlastniho POI je velice jednoduche a myslim si, ze je v tomto vlakne popsano takovym zpusobem, ze jej snad pochopi kazdy, kdo trochu umi s pocitacem.
Takze doporucuji, udelej si vlastni POI a pokud ti bude neco nejasne napis treba na SZ, at neblokujem diskusi.
PS : Budes z toho mit daleko lepsi pocit.
EDIT : Aby jsi nerekl, tak muj POI jsem dal na http://www.pcmzdy.cz/temp/poicz.dat , muzes si ho stahnout a puvodni si prejmenuj treba na poiTT.dat a tento stazeny nakopiruj do mapy a prejmenuj na poi.dat


Škoda, že odkaz je nefunkční!!!!! :pistol:
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10718Příspěvek Jirásek

Problém je v tom, že každý si vytváří poi.dat dle svých potřeb. Když ti pošlu svůj, tak se budeš divit, že tam je polovička kategorií a po měsíci je neaktuální.
Doporučím ti, pročti si celé vlákno. Taky jsem zpočátku bojoval.
Ještě něco je TADY. Podle této úpravy se mi poi.dat vytváří spolehlivě.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 10719Příspěvek MilanSu

Sbalil jsem ti všechno co k tomu používám, pouze si musíš stáhnout a nainstalovat Perl. To všechno mám v jedné složce, kde jsou samozřejmě ještě soubory ov2, které jsou uvedeny v seznamu. Myslím, že ze seznamů a batche je to dostatečně zřejmé. Najdeš to na http://www.pcmzdy.cz/temp/POI_Dat.zip. Snad ti to pomůže, ale jak píše Jirásek, není to aktuální, tuším někdy z července.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
romikck
Příspěvky: 8
Registrován: 3.2.2007, 7:47

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 12005Příspěvek romikck

Mam skromny dotaz,nemate nekdo prehled jake ikony pouziva original Tomtom,tzn napr.kategorie 7316 Tourist Information Office - Turistické informační středisko jakou ma v TomTom jejich ikonu atd...protoze poku zmenim kategorii napr.7365 Embassy - Ambasáda a dam tam napr.czechpoint tak at vim jaka je to ikona....
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na vytvoření vlastního souboru POI.DAT

Příspěvek: # 12008Příspěvek Jirásek

Turistické informační středisko - ikona (čtvereček) a uprostřed malé i.
Jinak si to můžeš zjisti sám.
Například: Menu - Změnit předvolby - Vypnout/zapnout BZ a ukáže se ti seznam i s příslušnými ikonami. Pod Ambasádami potom budeš mít CzechPiont - ikona E
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Odpovědět