Garmin nuvi 200 RADA

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Clovicek
Příspěvky: 3
Registrován: 21.11.2007, 16:33

Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 9325Příspěvek Clovicek

Kdyz naistaluji body zajmu do navigace zobrazi se mi jen body a ne ikona. Kdyz jich tam chci dat vic katgorii vzdy se mi ty predchozi smazou. Jak to udelat abyc tam mohl mit tech bodu vic. Pokud to tedy jde. Diky za radu
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 9334Příspěvek octavka

Ahoj - ja to tam take zkopiruji - do toho souboru GPX a po zapnuti tam uz nejsou. Vubec nevim jak aktualizovat :cry:
Clovicek
Příspěvky: 3
Registrován: 21.11.2007, 16:33

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 9359Příspěvek Clovicek

Samotne nakopirovani dat (bodu) je jednoduche. Me jde spis o to ze se mi nezobrazi ikona tech bodu priklad radary. Kdyz tam nakopiruji jine body tak se mi predesle smazou.
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 9377Příspěvek octavka

Kolik se vejde do Nuvi 200 techto bodu - ja jsem tam nahral vsechny, ale ted jem se podival do RUZNE - - uziv. sekce a mam jich tam jen 8 typu - zamky , zel. stanice apod. Ale jsem tam pres program nahral vsechny co tu snad jsou? Cim to prosim bude - je to jen omezen na tech 8 kategorii a vice ani ranu? Nebo se jen nezobr. v nabidce ale v mape tam jsou. Diky
Clovicek
Příspěvky: 3
Registrován: 21.11.2007, 16:33

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 9438Příspěvek Clovicek

To nevim kolik se jich tam vejde pouzivam jen radary. Zobrazi se tam ikona tech ruznejch druhu bodu??? Me ne a nevim jestli to tak ma byt nebo ne.
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 9442Příspěvek octavka

Proste jsem vsechno skoro stahl - nahral to pres ten program poi loader a jak jsem psal v nuvi 200 se ve slozce - jine - objevi jen 8 kategorii - tajze pokud dam vyhledat rozhledny mam smulu, ale pokud dam vyhledat to co mam v te nabidce tak se to vyhleda - tudis me zajima - kolik se tech gpx bodu do teto masinky vejde - Nuvi 200.
Snad se tu nekdo najde kdo se teto problematice venuje. Dekuji za odpoved
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 9575Příspěvek octavka

A jeste jeden malickej problem - vsechny body gpx me jdou nahrat do garmina 200, ale vzdy se to kousne kdyz chxi tam pridat velky gpx - napr. rozhledny to se vzdycky kousne a program napise ze neodpovida - mam 2GHz pc, ram 750 a dost to pri tom nahravani zere cpu - jak tam dostanu napr. ty rozhledny a zamky - dekuji
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10285Příspěvek octavka

Vyreseno - staci dele pockat :)
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10300Příspěvek freewall

K tomu zobrazování ikon - předpokládám, že k tomu souboru .gpx si stahujete i tu danou ikonu kategorie.

Jinak pokud to vezmu z pohledu mého Garmina - ikony se zborazují jen do určitého zoomu - vyzkoušeno max. na třetí stupeň zmenšení - tzn. maximálmí zoom a pak max. 3x zmenšit. Ale nastavení tohohle zoomu pak funguje jen do určité rychlosti (u mně myslím 80km/h), pak se display odzoomuje, abych toho logicky viděl víc při vyšší rychlosti - ikony pak nejsou vidět, až když zase snížím rychlost na těch cca 80 - 60 km/h
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10301Příspěvek octavka

Jojo stahuji i ty ikonky - ci obrazky :palec:
Salfa
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2007, 13:02

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10527Příspěvek Salfa

Chtěl bych ještě jednou poděkovat Bredu octavkovi :palce: za správné nasměrování. Dnes jsme díky němu zmákl a naučil se vkládat POI body i s ikonkami, ale zároveň jsem se na fóru dozvěděl, že jdou přiřadit i mp3 hlášky.
Dnes jsem to do GPS nalil snad stokrát, ale asi to v nuvi 200 nejde nebo dělám zase něco špatně.Jelikož má odstávka také 200 tak to bude asi zase pro něho,, tím nechci říct, že pohrdnu radou od někoho jiného“
Jel sem snad podle všech návodů co jsme našel a to jsem i otrocky, přepisoval, ale stále nechodí. Nakonec jsem dospěl k tomuto:
POI-adresář/ CZ-Dopraví výstrahy, CZ- Radary_mobilní.bmp, CZ- Radary_mobilní.gpx.

Do CZ- Dopravních výstrah vložen zvuk v mp3 ve tvaru M50.mp3 nebo CZ- Radary_mobilní.mp3,ale stále to není ono. Nemohu přijít na to kde dělám chybu.Ikony i výstrahy se mi zobrazují jen hláška ne.
A potom ještě jeden dotaz: Stává se mi, že nastavím trasu, třeba při cestě do práce, je jedno jestli nejkratší nebo nejrychlejší, ona mě vede mimo hlavní silnice.Mám to vyzkoušené, není to trasa ani nejrychlejší ani nejkratší.
Co vaše zkušenosti s navigací na krátké vzdálenosti.
Do roku 2008 hodně štěstí… :cheers: …Přeje Salfa
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10541Příspěvek MilanSu

V uživatelském panelu v nastavení Online poi si musíš zaškrtnout vložení zvuky MP3 do Garmin radary, je tam k tomu i info , odkaz do fóra, kde si myslím je to poměrně dobře popsáno. Mám to otestováno na Nuvi 670, ale snad by to na 200 mělo být stejné
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Salfa
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2007, 13:02

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10554Příspěvek Salfa

Mám mp3 zatrhlé v uživatelském nastavení i ve stahování bodů POI.Právě podle toho odkazu jsem to nastavil, ale asi jsem Trouba. Prostě již nevím co dál změnit. Dík Salfa
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10558Příspěvek octavka

Salfa píše:Chtěl bych ještě jednou poděkovat Bredu octavkovi :palce: za správné nasměrování. Dnes jsme díky němu zmákl a naučil se vkládat POI body i s ikonkami, ale zároveň jsem se na fóru dozvěděl, že jdou přiřadit i mp3 hlášky.
Dnes jsem to do GPS nalil snad stokrát, ale asi to v nuvi 200 nejde nebo dělám zase něco špatně.Jelikož má odstávka také 200 tak to bude asi zase pro něho,, tím nechci říct, že pohrdnu radou od někoho jiného“
Jel sem snad podle všech návodů co jsme našel a to jsem i otrocky, přepisoval, ale stále nechodí. Nakonec jsem dospěl k tomuto:
POI-adresář/ CZ-Dopraví výstrahy, CZ- Radary_mobilní.bmp, CZ- Radary_mobilní.gpx.

Do CZ- Dopravních výstrah vložen zvuk v mp3 ve tvaru M50.mp3 nebo CZ- Radary_mobilní.mp3,ale stále to není ono. Nemohu přijít na to kde dělám chybu.Ikony i výstrahy se mi zobrazují jen hláška ne.
A potom ještě jeden dotaz: Stává se mi, že nastavím trasu, třeba při cestě do práce, je jedno jestli nejkratší nebo nejrychlejší, ona mě vede mimo hlavní silnice.Mám to vyzkoušené, není to trasa ani nejrychlejší ani nejkratší.
Co vaše zkušenosti s navigací na krátké vzdálenosti.
Do roku 2008 hodně štěstí… :cheers: …Přeje Salfa

Mrknu jen co bude casik :cheers:
Uživatelský avatar
octavka
Příspěvky: 58
Registrován: 17.11.2007, 23:31

Re: Garmin nuvi 200 RADA

Příspěvek: # 10559Příspěvek octavka

No MP3 ti tady na Nuvi nikdy nepujde ale tahle 200 umi pracovat s vpm - to je Variable Phase Modulation
Tam jsou nahrane vsechny hlasky a nebo muzes jit do servisniho menu a tam si zadas test jazyka a muzes si tam vsechny zvuky prehrat - dost zvuku ktere jsem jeste nikdy neslysel, treba prosim pripoutejte se a jine :haha:

No ta s tim souborem s priponou VPM - muzes pracovat. Je na to i program - Voice Utility - tam si muzes prevadet zvuky z wav do vpm a i zpet, ale musi byt ty zvuky stejne popsane a samozrejme i namluvene - aby sipka neukazala vlevo a napr. tvuj hlas nebo jiny :) rekl zahni vpravo :!: :hmm:

No musis malinko laborovat pak clovek nato prijde a ba dokonce si mozna na Nuvi 200 poslechne svoji oblibenou muziku, ale to by bylo dlouhe psani tady - vsechno jde 8-)
Odpovědět