I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Off Topics...
Uživatelský avatar
mila-p
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 21:05
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 13576Příspěvek mila-p

Velmi rád se také přidám a aspoň si udělám pořádný výlet z té zakouřené Prahy ;-) Chtěl jsem se teď zeptat, jak se do těch míst dostanu, jelikož to v těch krajích vůbec neznám a tu mne napadlo, že bych mohl použít například navigaci :zub:
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Charlie1

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 13876Příspěvek Charlie1

Je to supr napad :palec: :?: kdyby zalezelo na me tak bych jel ale u ve firme sme si museli naplanovat dovolenou tak aby se neprekryvala s kolegy tak snad neco do te doby vymyslim
lelopet
Příspěvky: 4
Registrován: 20.3.2008, 13:50

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 13940Příspěvek lelopet

No, mě by spíše zajímal program - s projektorem, notebookem a kamerou se dají dělat zázraky - chtělo by to asi patrony pro každý typ navigace, a ti si připraví workshop na klasická témata: odblokování, formáty POI, používání stránek atd. Koho to bude zajímat přijde, ostatní se mohou věnovat čemu libo.

Já jen že si pouze pitný režim člověk jaksi zorganizuje sám... Takže program by alespoň mě pomohl s rozhodnutím. Když, tak s technikou mohu pomoct. S obsahem zatím ani náhodou...
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 15517Příspěvek Docent

Nějaké nové informace :zamysl: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17012Příspěvek Gumídek

Tak jak to vypadá se srazem ??? Máme tu červen,a žádné zprávy,doufám,že jste to neodpískali !!!!!!
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17013Příspěvek Docent

A kuwa, 1. červen, Den dětí, Gumajzi, Jirásku, freewalle a další, já vám zapomněl pogratulovat, tož alespoň takhle na poslední chvíli :jupi: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17014Příspěvek rossini

Chlapi, rozhodl jsem se uspořádat to na půli cesty, lokalita Pardubice - Hradec, spíše jako takové jednodenní setkání někde na zahrádce. Mám na mysli Kunětickou horu nebo tak něco, je tam velmi pěkný areál s oborou, zvířaty, koně, hrad, indiánská vesnice, tady je odkaz, takže doporučuji řidiče (manželky, přítelkyně) s sebou :mrk: Mi můžeme dát pivko a drahé polovičky se mohou procházet. Důvod je jasný. Pro Pražáky je to blíž, a nebudeme nikde spát, jelikož nás není tolik. Termín bude v červnu, více info sdělím tento týden. Osobně to mám "dobrý" předposlední a poslední víkend (21-22.6 nebo 28-29.6).

Spíše mi jde o setkání než o technologické odpoledne, takže žádný projektor, jen GPS, maximálně notebooky.
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
fox50
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 12:29
Bydliště: Praha

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17015Příspěvek fox50

Pokdu to bude trochu blíže, tak bych se také ukázal. :)
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17018Příspěvek Gumídek

Škoda,já počítal s víkendem....No,má polovička nepojede,takže si řidiče dělám sám. To se to ale fakt blbě změnilo....No nic,tak si udělám výlet na odpoledne. Ale pokud to hodláte pojmout jako rodinné odpoledne,tak mne tam nikdo nedostane....A na atrakce také nejsem zvědavý,já se na to těším kvůli lidem z www.poi.cz......
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17019Příspěvek rossini

Jde o to, že skutečný zájem o přespání atd. tady na Moravě byl mizivý a já nemůžu organizovat něco, co mi zabere spoustu času a ve výsledku vyhodím peníze do vzduchu. Druhé polovičky navrhuji kvůli řízení :cheers: Bohužel v lokalite, která je lidem z Čech bližší, neznám nabídku ubytování, ale nevylučuji, že pokud by byl opravdový zájem více lidí, že tam zajedu a něco najdu...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17022Příspěvek Gumídek

Já směrem na východ od Prahy nevím o ničem. Ale je to tím,že tímto směrem jezdím,ale nehledal jsem nikdy ubytování,ani posezení....
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17035Příspěvek Docent

rossini píše:Jde o to, že skutečný zájem o přespání atd. tady na Moravě byl mizivý
Možná jsem něco přehlíd, ale nějak si nevzpomínám, že by někde byla anketa, kdo má zájem o přespání, jestli jsem to fakt překouk, tak se předem omlouvám :hmm: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17036Příspěvek Gumídek

Udělejte anketu. My dva s Mílou-p jsme přespat chtěli....
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17039Příspěvek rossini

Nejde o anketu, musel by to být jmenovitý seznam s potvrzenou účastí, aby se na tom dalo stavět...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Docent
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 13:39

Re: I. VEŘEJNÝ SRAZ UŽIVATELŮ POI.CZ

Příspěvek: # 17043Příspěvek Docent

Já bych klidně přespal s Gumajzem i s mílou-p :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Odpovědět