Reklamace

Off Topics...
Uživatelský avatar
1EPE
Příspěvky: 36
Registrován: 8.6.2008, 16:58

Re: Garmin Nuvi 755T

Příspěvek: # 34340Příspěvek 1EPE

:zamysl: Jak já to dělám, že kam vlezu, tam se to zvrtne do OT? :-D

Ta firma se k tomu postavila řekla bych dost sprostě, já nemám navigaci a nemám ani peníze. A pokud tam zavolám, "jednatel" mi řekne, že vedení rozhoduje. K jejich smůle jim vypršela třicetidenní lhůta, a já v pondělí už volám rovnou na čoi, protože když jsem se tam naposledy kvůli odstoupení od smlouvy s nimi radila, bylo mi řečeno, že pokud prodejce do 30 dnů nevrátí peníze ( písemně jsem jim dala že chci odstoupit od smlouvy a požaduji vrácení peněz) tak se na ně mám obrátit, nejen že z něj moje peníze dostanou, ale ještě firma jako taková dostane pokutu. Takže jsem zvědavá jak se to vyvine. Každopádně už z toho nejsem jenom vzteklá. ale pomalu už i smutná, protože miláček navigaci rozhodně nepoužívá na hraní, ale potřebuje jí. :-(

Ale to je náš boj, takže jsem si tu vylila srdíčko, a teď bych tedy prosila "pány nadřízené", aby byli tak laskaví a smazali co sem nepatří. Děkuji 8-)
Garmin Nüvi 660, Garmin Nüvi 3790LMT, VDO Dayton PN4000 TRUCK, MapFactor Navigator 7....
Uživatelský avatar
freewall
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 18:39
Bydliště: od Kladna

Re: Garmin Nuvi 755T

Příspěvek: # 34341Příspěvek freewall

Po 30 dnech nevyřízené reklamace, se posuzuje reklamace jako že výrobek má neodstranitelnou závadu a je na zákazníkovi jaký způsob ukončení si zvolí - zda nový výrobek nebo vrácení peněz (to píši proto, že někteří prodejci se snaží pak přesvědčit, že je nutno si vzít nový výrobek ap.)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
1EPE
Příspěvky: 36
Registrován: 8.6.2008, 16:58

Re: Reklamace

Příspěvek: # 34349Příspěvek 1EPE

někteří prodejci se snaží pak přesvědčit, že je nutno si vzít nový výrobek


A pak jsou takoví, co začnou dělat " mrtvého brouka" a jeden aby si na ně hned bral právníka :-(
Garmin Nüvi 660, Garmin Nüvi 3790LMT, VDO Dayton PN4000 TRUCK, MapFactor Navigator 7....
Odpovědět