Funguje Vam prihlaseni na TomTom strankach?

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
Bedik
Příspěvky: 3
Registrován: 23.8.2007, 19:24

Funguje Vam prihlaseni na TomTom strankach?

Příspěvek: # 7104Příspěvek Bedik

Zdravim,

mam problem, po vytvoreni uctu se mi nedari prihlasit se na strankach a ani skrze TomTom Home. Pise to furt The e-mail address/password you entered is not valid, kdyz si necham vyresetovat heslo pres Forgot password? , tak mi to po zadani noveho hesla napise akorat -> We cannot fulfill your request, please return to our start page. MA nekdo podobny problem nebo jak to vyresit, skusit si zalozit novej ucet? :roll:

Dik ;)
TomTom GO 720
vilik
Příspěvky: 600
Registrován: 29.11.2006, 16:26
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Funguje Vam prihlaseni na TomTom strankach?

Příspěvek: # 7110Příspěvek vilik

Já se přihlásím normálně. Zkus si nechat poslat heslo.
TomTom 910 Go, 930 GO aplikace 9.465, Europe 905.4754
TyTN II Kaiser, Western_and_Central_Europe_v.8.55.xxxx
Uživatelský avatar
picasso
Příspěvky: 12
Registrován: 12.6.2007, 13:57
Bydliště: Mělník

Re: Funguje Vam prihlaseni na TomTom strankach?

Příspěvek: # 7112Příspěvek picasso

Bedik píše:Zdravim,

mam problem, po vytvoreni uctu se mi nedari prihlasit se na strankach a ani skrze TomTom Home. Pise to furt The e-mail address/password you entered is not valid, kdyz si necham vyresetovat heslo pres Forgot password? , tak mi to po zadani noveho hesla napise akorat -> We cannot fulfill your request, please return to our start page. MA nekdo podobny problem nebo jak to vyresit, skusit si zalozit novej ucet? :roll:

Dik ;)
No něco podobnýho se mi stalo při registraci na jiné fórum ale tenkrát jsem udělal vše znovu a bylo to O.K. Koukni jestli nemáš někde v hesle velká písmena nebo mezery a nebo tak,jinak bych udělal novou registraci.Koukni jestli Ti to neblokuje nějaká SW ochrana,myslím tím nějaké prográmky a utility pro bezpečnější připojení k webu.
Anywhere!Almost like at home...
Gumídek
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 4:26

Re: Funguje Vam prihlaseni na TomTom strankach?

Příspěvek: # 7121Příspěvek Gumídek

Nebo si zavolej na TT-linka pro zákazníky 239000491 a požádej je o reset tvého účtu.Mně se stalo,že jsem si nechtěně změnil zařízení na jiné,a oni mi promptně pomohli.Reset trval dva dny,poslali mi mail,a ok. ;)
Bedik
Příspěvky: 3
Registrován: 23.8.2007, 19:24

Re: Funguje Vam prihlaseni na TomTom strankach?

Příspěvek: # 7123Příspěvek Bedik

Tak nova registrace mi fungovala, dik za rady ;)
TomTom GO 720
Odpovědět