Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Vše o navigacích značky TomTom
Odpovědět
furtvprdeli
Příspěvky: 1
Registrován: 30.3.2007, 4:47

Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 3888Příspěvek furtvprdeli

Ahoj, prosim o radu. Vcera jsem si koupil navigaci Tomtom Go510 a mam problemy s pripojenim mob.telefonu. Cca kazdych 5 minut se mi telefon odpojuje a pripojuje! Nemate stim nekdo zkusenosti?


A druhy problem je ze kdyz volam pres telefon tak to nejde pres navigaci!!!!!! Musim vytacet pres navigaci? Nevite jestli funguji hlasove povely( hlasove vytaceni telefonu)? Moc dekuji
TomTom go 510
dekret
Příspěvky: 12
Registrován: 6.4.2007, 19:12

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 4012Příspěvek dekret

Hoj mel jsem stejnej problem. udelal jsem si aktualizaci firmwaru pres online servis sonyericssonu a je snad po problemu.jinak na go510 delam pravidelne upgrady a mam verzi 6.522. kdybys potreboval help tak se ozvi na icq: 271582070.

bye dekret
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 4013Příspěvek rossini

Jednoznačně vše zupgradeovat (strašný slovo :) ). Mám TT910 a N70 a vše šlape jak hodinky, dokonce mě někdy štve, že když to chci vzít zpět do sluchátka telefonu, tak si to usurpne zpět do navigace... vše přes BT. Tipuji to na "špatný" firmware telefonu...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
dekret
Příspěvky: 12
Registrován: 6.4.2007, 19:12

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 4466Příspěvek dekret

Znovu jsem začal řešit rozpojování BT mezi GO 510 a SE K750i. Stejny problem se mi objevil i u jinych telefonu (např. N73). Po delším bádání jsem zjistil, že se BT začne odpojovat při zvýšené teplotě ve vozu. Prostě ta černá krabička GO 510 přitahuje teplo jako magnet :) pokud ji nekdo zvladne uchladit za čelnim sklem při ostrem slunci, tak dejte vedet. Diky
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 4472Příspěvek rossini

Mám za sklem TT910 defacto nonstop a ve dnech horka - a dá li bůh a já si vzpomenu - dávkuji výdech větráni částečně i na přední sklo. TT úplně stačí, když se kolem něj "hýbe vzduch", není potřeba klimatizace, a TT má "běžnou" teplotu. Mám N73 a BT drží v poho, kvůli Tobě jsem ji i celý den testoval s D750 a v poho taky. Tuším spíše zradu ve firmware...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
dekret
Příspěvky: 12
Registrován: 6.4.2007, 19:12

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 4617Příspěvek dekret

FW v navigaci?
Uživatelský avatar
rossini
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 11:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 4618Příspěvek rossini

no, osobně bych sázel spíše na ten telefon. Nechej si tam nahrát nový firmware a dej vědět. Např. dneska mi potvrdili odstup od kupní smlouvy u mého MT, protože neustále "blbnul" firmware... Ty telefony jsou s BT všeobecně častěji "na křížku", než např. navigace...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
MilanSu
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 15:40
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 4675Příspěvek MilanSu

Je to sice trochu mimo tema, ale ja mam trochu jiny problem. Mam navigaci na N73 a v aute uz mam z vyroby BT pres radio. No a pokud spojim BT telefon s radiem, tak mi navigace "nemluvi" (telefonovani funguje v pohode). Samozrejme mohu odpojit telefon od BT radia, ale pak je zase problem s telefonovanim. Nemate nekdo nejakou radu?
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
fifo
Příspěvky: 4
Registrován: 8.11.2007, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Tomtom go 510 Bluetooth vs Sony Ericsson k750i

Příspěvek: # 9203Příspěvek fifo

MilanSu píše:Je to sice trochu mimo tema, ale ja mam trochu jiny problem. Mam navigaci na N73 a v aute uz mam z vyroby BT pres radio. No a pokud spojim BT telefon s radiem, tak mi navigace "nemluvi" (telefonovani funguje v pohode). Samozrejme mohu odpojit telefon od BT radia, ale pak je zase problem s telefonovanim. Nemate nekdo nejakou radu?
mam stejny problem :hudry: taky mi to "nemluvi" prez radio, pritom handsfree prez BT norm. funguje. Nechapu, kamos ma nokii, stejny radio a prez BT mu tomtom mluvi :koul:

nemate nekdo radu ?
Odpovědět